dzejkbeltygros - Komentáře

ScarletScarletM. Meyer

Ze začátku mi to přišlo až přehnané. Další pokus o předělání pohádky? Měla jsem chuť se tomu příběhu vysmát. Pak to ale nabralo takový směr, kdy jsem hltala stránku po stránce a nemohla se dočkat konce. Teď si říkám, že by z toho mohla vzniknout další filmová pecka!

17.12.2017

Hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé kam chtějíHodné holky se dostanou do nebe, zlobivé kam chtějíU. Ehrhardt

Výborná motivace pro ženy, které chtějí něco změnit! :)

22.09.2017

Vlk a holubiceVlk a holubiceK. E. Woodiwiss

Docela zajímavá knížka. Konec mě celkem překvapil.

17.01.2016

Co věděly naše babičky a co jsme my zapomněliCo věděly naše babičky a co jsme my zapomněliH. Vrábková

Knížka obsahuje spoustu rad a receptů na různé nemoci a potíže. Je v ní i pár zajímavých myšlenek. A také se u ní člověk zasměje. :)

28.07.2015

Střípky z ložnicStřípky z ložnicS. Monyová (pseudonym)

Kniha v knize. Zpověď matky dětí.

03.04.2015

LunaparkLunaparkS. King

Na hororovou knížku bych čekala něco trochu víc, ovšem nebylo to špatné.

31.03.2015

ÚnikÚnikN. Roberts

Jako každá kniha od této autorky, mě nezklamala!

28.02.2015

Zpátky do bikin za čtyři týdnyZpátky do bikin za čtyři týdnyJ. Lethaby

Dnes jsem si v knihovně půjčila 4 knížky s tématem o zdravé výživě a hubnutí. Tato kniha bezkonkurenčně vyhrála! Je velmi jednoduše napsaná, není tam až příliš textu, což je pro mne u tématických knih velké plus. Autorka popisuje detoxikaci těla, správnou stravu i několik cvičení pro vybudování svalů, srovnání páteře a pro spálení kalorií. Mimoto je v ní i spousta typů pro krásnou pleť a zbavení se celulitidy.

05.01.2015