DUNIKO DUNIKO komentáře u knih

Slib Slib Lisa Kleypas

Hmm...moc pěkné čtení.Rychlé ale povedené.Odvažná hrdinka a zhýralý hrdina,já jsem spokojená.Paní Kleypas prostě umí.

19.01.2020 5 z 5

Vše pro lásku! Vše pro lásku! Lisa Kleypas

Musím říct že mě tato knížka příjemně navnadila na předešlé díly protože jsem z celé série jako první četla tuto poslední.Mohli mít víc společneho děje ale také se mi líbili vsuvky ostatních čekanek(dlouho očekávání manželé,vyřešena nevěra-to mi hned bylo jasné jak to je). Pěkné čtení.

03.11.2019 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Mě se to moc líbilo, vtipné romantické a takové živočišné.

13.04.2022 5 z 5

Wow...paráda:):):)️

22.01.2022 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

❤️❤️❤️ Krásné ❤️❤️❤️

02.04.2021 5 z 5

Ondina Ondina Shannon Drake (p)

Moooc pěkné čtení ❤️❤️❤️

18.08.2020 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Pěkné ❤️ ❤️❤️

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Naprostá dokonalost♥️!Žádná hluchá místa, zbytečné natahování nebo uťatý konec.Krásný,nádherný, plynulý příběh.Pani spisovatelka prostě umí.

15.09.2019 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Teresa Medeiros

Musím se přiznat že jsem ji četla na dvakrát z prvu mi přišla dost nudná pak za nějaký čas jsem se k ní vrátila a musím říct že je dost vydařená,tajemná romantická.Postava Allgry skvělá.Hayden úžasný a u Lotky bylo vidět jak se časem stává dospělejší.Moc pěkné.Oba díly měli něco svého výjimečného.

25.05.2018 5 z 5

Dům neřesti Dům neřesti Candice Proctor

Krásné čtení.Hlavní hrdinové mi byli simpatačti i ostatní děvčata.Libilo se mi jak s úplnou samozřejmostí nosil Jordan revolver.Autorka umí dost dobře vypravovat a popisovat.Jasně si představite jak Jordan na verandě kouří,jak se Siréna obléká na vrečer...Prostě se mi to líbilo autorka nezklamala kdyby to šlo dám hvězdiček nejmíň sto.

18.06.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Úžasné čtení.

14.05.2017 5 z 5

Skvělé čtení:):):)

23.01.2022 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

No já nevím,nebylo to úplně zlé ale ani mě to moc nenadchlo.Určitě je to žhavé,nápadité a inspirující oba hlavní hrdinové jsou vtipní a milý ale za mě je to i dost nudné.

27.12.2021 3 z 5

Cizí muž v mém náručí Cizí muž v mém náručí Lisa Kleypas

Krásné️:):):)Kleypas prostě umí.

12.12.2021 5 z 5

Tvůj slastný polibek Tvůj slastný polibek Teresa Medeiros

Nádherná! Nádherná! Nádherná! Medeiros prostě umí.

02.11.2021 5 z 5

Neronova pevnost Neronova pevnost Rick Riordan

Mě se to moc líbilo, skvělé, napínavé i romantické.Miluju Willa a Nicka taková roztomilá dvojka, Apollón a Meg prostě skvělý.Prostě skvělé zakončení série.Paráda.

A nemyslíte si že náš pán Riordan navnadil na další sérii? Třeba o Nicovi?

14.10.2021 5 z 5

Pán rozkoše Pán rozkoše Nicole Jordan

❤️❤️❤️ Krásné ❤️❤️❤️

09.04.2021 5 z 5

Extáze Extáze Nicole Jordan

❤️❤️❤️ krásné.Kell byl úžasný,Raven byla taky skvělá i když mi přišla trochu otravná s tím jak se pořád chtěla dostat mezi smetánku se Seanem to nemohla nijak jinak skončit.Je to rozhodně žhavé a smyslné ale také něžné a romantické ale i smutné a tak možná nejslabší z celé série.

16.02.2021 5 z 5

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Tak tato knížka je taky Královna knih.Krásne, napínavé, romantické, žhavé dechberouci čtení ❤️❤️❤️ Miluji bratry Kaneovy ❤️

04.02.2021 5 z 5

Peklo a ráj Peklo a ráj Shannon Drake (p)

Moooc pěkné čtení ❤️❤️❤️