DUNIKO DUNIKO komentáře u knih

Tvůj slastný polibek Tvůj slastný polibek Teresa Medeiros

Nádherná! Nádherná! Nádherná! Medeiros prostě umí.

02.11.2021 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Nádherná! Nádherná! Prostě nádherná!

25.10.2021 5 z 5

Neronova pevnost Neronova pevnost Rick Riordan

Mě se to moc líbilo, skvělé, napínavé i romantické.Miluju Willa a Nicka taková roztomilá dvojka, Apollón a Meg prostě skvělý.Prostě skvělé zakončení série.Paráda.

A nemyslíte si že náš pán Riordan navnadil na další sérii? Třeba o Nicovi?

14.10.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Tak to bylo vážně nádherné čtení️️️ ️smála jsem se,plakala a vzdychala a ten epilog byl nejkrásnější co jsem kdy četla️️

03.10.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

První knížka od této autorky a určitě ne poslední protože to bylo fakt úžasné čtení.

25.09.2021 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

První knížka od této autorky a určitě si přečtu i další knížky,tato byla vtipné a žhavá to bez debat ale od té části kdy odjel to bylo nudné ale ten konec neměl chybu.

19.09.2021 4 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Krásné čtení️ ️️️️️Oba hrdinové mi přišli moc milí a hodní lidé, líbilo se mi jak to na sebe navazuje také se mi líbilo vystupování minulých aktérů ze série.Moc pěkné️️

12.09.2021 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Já nemám slov!!!Od tý hrozný nehody jsem knížku probrečela až do konce.Richard se choval jako debil ale tak by se choval každý bylo mu krutě ublíženo,cítil se poníženě a neschopně,Katy byla úžasná a neskutečně trpělivá ale co mě úplně odrovnalo byla malá Gracie jak položila tátovi při čtení pohádky ručku na koleno ve snaze být mu co nejblíže protože blíž ji táta nepustil ,to z hlavy dlouho nedostanu, naštěstí přišli kámoši z Toronta a všechno to šlo správným směrem️️️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

04.09.2021 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Prostě super úžasné dokonalé krásné romantické dojemné vtipné žhavé sladké čtení ️️️❤️❤️❤️

27.08.2021 5 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Krásné čtení❤️Phoebe byla skvělá,West se mi líbil už v předešlých dílech a v tom svém byl dokonalý, chlapci roztomilý,scény u stolu a u potoka neměli chybu a dokonalost sama byla zmínka o Čekankách a jejích dětech.Pani spisovatelka opět nezklamala❤️

22.08.2021 5 z 5

Rebel v srdci Rebel v srdci Gina Wilkins

Moc pěkné ️

11.08.2021 5 z 5

Otcem proti své vůli Otcem proti své vůli Diana Palmer

Moc pěkné ️

11.08.2021 5 z 5

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Pěkné čtení.Moc se mi líbila stříbrná píšťalka.Hlavní hrdinové měli osobnost a jiskru.A možná tam chyběl nějaký sladký epilog.

08.08.2021 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Páááni,to bylo fakt úžasné čtení❤️už se po páté opakuji Melanie Moreland prostě umí.

19.07.2021 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Tak to bylo úžasné❤️❤️❤️ další skvělý příběh.Romantický,dojemný, vtipná a sexy a ten konec...to vážně nemělo chybu.

15.07.2021 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Ach můj Bože,tak to bylo něco!!!Miluju chlapce z BAM️❤️. Žhavé, vtipné, romantické a takové správně šokující a ten konec neměl chybu.

06.07.2021 5 z 5

Vášeň a vítr Vášeň a vítr Ann Maxwell

No já nevím příběh mezi mužem a ženou je skvělý ale to okolo bylo děsně nudné.

03.07.2021 3 z 5

Oheň a déšť Oheň a déšť Ann Maxwell

No nevím, takové o ničem.

27.06.2021 3 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Další skvěla knížka,nemám co bych ji vytkla, vtipná, romantická napínavá.Cami se mi moc líbila a Aiden byl zlatíčko.Paní spisovatelka to prostě umí.Vřele doporučuji.

24.06.2021 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Můj Bože to byl nářez.Jsem zvyklá na rytíře, meče, koně a panenské nevěsty.První knížka od této autorky a určitě ne poslední, kamarádka má celou sérii,jsem mile překvapená,bylo to vtipné, romantické,zajímavé, rychle čtení.Ja jsem nadšená s nedočkavostí se vrhám na Aidena.

19.06.2021 5 z 5