Drahomirka Drahomirka komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Na této knize jsem vyrostla :) krása a není co dodat :)

26.07.2017 5 z 5

Myslím, že jsou na trhu lepší knihy o investování, ale Bohatý táta je klasika, která neurazí ...

25.07.2017 3 z 5

Cesta pokojného bojovníka Cesta pokojného bojovníka Dan Millman

film i kniha super - velmi inspirativní

25.07.2017 5 z 5

Miloslav Stingl - biografie cestovatelské legendy Miloslav Stingl - biografie cestovatelské legendy Adam Chroust

cestovatelská legenda - jeho přednášky a knihy miluji :)

25.07.2017 5 z 5

Cestování – nejlepší životní investice Cestování – nejlepší životní investice Lukáš Kerhart

Kniha byla čtivá. Nejedná se o žádný cestopis, ale inspiraci mladým lidem na základě zkušeností se studiem a prací v zahraničí a cestováním obecně. Mě osobně se knížka velmi líbila a jsem ráda, že se mi na doporučení kamaráda dostala pod ruky. Sama si vzpomínám na svůj první výjezd na Erasmus a dnešních možností by měli využít všichni mladí lidé.

moc pohodové čtení

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Ziburu mám moc ráda :)

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

hezky se čte

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

úžasná série

25.07.2017 4 z 5

Luciferův efekt: Jak se z dobrých lidí stávají lidé zlí Luciferův efekt: Jak se z dobrých lidí stávají lidé zlí Philip Zimbardo

K této knize se ráda vracím

25.07.2017 5 z 5

V Dánsku jsem nějakou dobu žila a je to moje oblíbená kniha

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

krásná kniha :)