dooky dooky komentáře u knih

Purpurové doteky Purpurové doteky Markéta Harasimová

Moje první kniha od autorky a vlastně hodnotím nějak uprostřed. Nemohu říct, že by mě kniha nebavila. Na druhou stranu se to občas pěkně vleklo a ne úplně mi sedl styl psaní. Těch náhod bylo až příliš a působilo to na mě překombinovaně. Mám v zásobě dva další autorčiny tituly, tak uvidíme. Šanci jim rozhodně dám.

26.04.2023 3 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Alexander Stainforth (p)

Třetí díl série byl za mě určitě nejlepší. Povedlo se udržovat mě v nejistotě, komu mám vlastně fandit a i když se to zdálo být zpočátku jasné, autorovi se povedlo mě na jednu chvíli zmást. Klidně bych si více pohrála a natáhla kapitolu, kde se vše vysvětlí a ještě více našponovala napětí. Jinak dobrý počin.

24.04.2023 4 z 5

Zkažená holka Zkažená holka Thea Devine

Potenciál by příběh i měl. Za mě však nepříliš dobře uchopený. První polovina byla díky nekončícímu porno maratonu až moc scifi. Druhá půlka to trochu zachránila. Celkově ale spíše zklamání.

20.04.2023 2 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Je zajímavé, pozorovat, jak kterému čtenáři něco padne lépe a dalšímu hůře. Romantické útěky beru popořadě a pro mě je to zatím nejlepší díl. Kodaň byla moc hezká, Brooklyn mě tolik neoslovil, ale Paříž se za mě povedla.

20.04.2023 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Začátek mě moc bavil, potom přišla uprostřed nějaká podivná krize a konec to celé vylepšil na 4 hvězdy. Psaní lístečků bylo super a moc oceňuji také příběhy v pozadí, kterých bylo hned několik a vlastně všechny zajímavé.

17.04.2023 4 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Knihu odkládám nedočtenou. Občas sáhnu po YA romantice, ale tady mi to vyloženě nesedlo. Tím nechci knihu nijak shazovat, jistě si své fanoušky najde, ale můj čas je příliš drahý na to, abych se nutila do čtení. Měla jsem velký problém se vztahem dětí k jejich rodičům a s chováním hlavních postav všeobecně.

11.04.2023

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Nebylo to špatné. Celkem mi to sedlo do nálady. Je pravda, že mi hlavní hrdinka občas trochu lezla na nervy, ale za mě příjemně strávených pár hodin.

05.04.2023 4 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Na to, jakým byla kniha jeden čas hitem na sociálních sítích, jsem si brousila zuby na parádní příběh, od kterého se neodtrhnu. Bohužel přišlo zklamání. Kniha se kromě velmi originálního pojetí místa a společnosti neliší od ostatních, průměrných romanticko/erotických příběhů, kterých jsem četla již mnoho.

04.04.2023 3 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Moc pěkná kniha. Začátek byl docela fofr, klidně bych to natáhla a natahovala bych i jejich další postupné poznávání a uvědomování si, kdo ten druhý vlastně je. Líbily se mi i vedlejší postavy a bavilo mě o nich číst. Každopádně hodnotím kladně, klukům jsem fandila a budu se těšit na třetí knihu.

28.03.2023 4 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Temná romantická fantasy s pohádkovým přesahem. Mě se to líbilo, i když na pět hvězdiček to nebude. Když to porovnám se Dvory, tak plný počet prostě dát nemůžu. Ty kapitoly týkající se dění kolem Nei mě nejdřív nebavily, ale nakonec je vlastně musím hodně pochválit, protože čtenáři vše vysvětlují. Pěkný počin.

22.03.2023 4 z 5

Dáma na útěku Dáma na útěku Amanda Quick (p)

Líbilo se mi to o trochu více než první díl. Dávám plus za děsivé prostředí sanatoria a celkově mi i vztah mezi hlavními hrdiny přišel lépe vymyšlený. Napětí bylo udržováno po celou dobu a nenudila jsem se. Jsem zvědavá na pokračování.

17.03.2023 4 z 5

Hotel rozkoší Hotel rozkoší Marina Anderson

Porno s trochou příběhu. Chvilemi a hlavně na začátku mě to příliš nebavilo. Druhá polovina knihy byla lepší. Nicméně i tak si to u mě nezaslouží více jak dvě hvězdičky.

15.03.2023 2 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Romantika pro nenáročné. Útlá a podobná milionu stejných jednohubek, kterých jsem četla už mraky. Poslouží na těch pár hodin, které s ní strávíme, ale následně na ni ihned zapomenu a vracet se nebudu.

13.03.2023 3 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Za mě určitě lepší než druhý díl. Opět porno, takže kdo nemá podobné knihy rád, ať se jí vyhne obloukem. Nečekala jsem příběh s dějem, ale knihu se spoustou tvrdého sexu a to se mi také dostalo. Proto nejsem zklamaná.

06.03.2023 4 z 5

Láska cez správy Láska cez správy Teagan Hunter

Podle hodnocení jsem čekala pecku, co mě sestřelí a donutí ještě odpoledne přikoupit zbylé díly. No bohužel...Bavilo mě to dokud si psali a volali, potom to nějak zabředlo do hutné sladké cukrové vaty a už jsem se z ní bohužel nevymotala. Tak přeslazené to bylo. Oba hlavní hrdinové, i všichni ostatní mi vlastně přišli moc fajn, ale mě ten příběh prostě nesedl. Když pominu pár sexuálních scén, viděla bych to spíše na cílovku pro mladé ročníky.

02.03.2023 3 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Většinou raději sáhnu po vícestránkové knize, než po urychlené jednohubce, kde se vše stane a vyřeší než člověk mrkne. Tohle bylo ale i na mě dost natahované. Pořád dokola od něj utíkala, vracela se, utíkala a vracela se. Doslova jsem si užívala momenty např.večeře u babči, otevíračka klubu nebo hovory s nejlepším kamarádem, jen když donekonečna neřešili sebe navzájem, což bylo s malými obměnami pořád to samé. Teď se tak trochu bojím pustit se do dalšího dílu, protože to vlastně pojede celé od začátku.

01.03.2023 3 z 5

Dáma z obrazu Dáma z obrazu Gayle Callen

Klasická historická romance. Podobných jsem četla nespočet, ale tato patří mezi ty lepší.

27.02.2023 4 z 5

Schovávaná Schovávaná Tereza Herzogová

Napsáno moc hezkou češtinou. Příběh hned o několika zajímavých vztazích. Ten hlavní, týkající se věkového rozdílu mě moc bavil. Moc chválím za to, že mě však bavilo číst i o ostatních, i když se tam zrovna hlavní dvojice neobjevovala. A i já bych chtěla mít podobného kolegu Chrousta.

25.02.2023 4 z 5

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

Příběhy od této autorky jsou jistota. Ještě jsem se nezklamala. Tady mi jen přišel až moc přehnaný ten zájem a euforie ohledně obyčejného seznamu mužských vlastností...když to ale pominu, tak opět dobrá krimi romantika.

23.02.2023 3 z 5

Cesta na vrchol Cesta na vrchol Ewelina Dobosz

Obrovsky čtivé, ale bohužel vše až příliš zrychlené. Zbytečně urychlený začátek vztahu, sápali se na sebe v podstatě okamžitě. Závěr výstupu a zpětný sestup byly také jako z okna rychlíku. Každopádně abych to jen nehanila...mám pocit, že poslední dobou se na mě stále valí jen romány z mafiánského nebo vysokoškolského prostředí, a proto nějakou podobnou a navíc tolik neobvyklou změnu jen vítám. Linka týkající se obchodu s bílým masem byla také velmi zajímavá a Roberta nešlo než nenávidět. Rozuzlení opět uspěchané, ale ve finálním součtu jsem vlastně víceméně spokojená.

16.02.2023 3 z 5