domina domina komentáře u knih

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

autorky mám ráda, ale tady se mi zdálo dělat další díl skoro zbytečné. Asi by se to vše dalo nacpat do jedničky. Jinak přečteno za chvilku, oddechovka, rychlovka.

28.05.2020 4 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Nemohla jsem se dokopat k dočtení, četla jsem to snad rok. Vůbec nevím proč, ne že by byla kniha špatná, ale prostě mě nějak nechytla.

28.05.2020 3 z 5

Neandrtálka našla člověka Neandrtálka našla člověka Penny Reid

První díl se mi líbil víc, ale jinak celkem pěkné čtení. Akorát jsem se tolik nepobavila.

28.05.2020 4 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

tuto knihu jsem četla tři a půl měsíce, prostě jsem se v sérii zasekla a nemohla dočíst. Ne že by se mi nelíbila nebo byla úplně blbá, prostě nevím. Nakonec se mi snad i líbila od druhé půlky, ale stejně přečteno nakonec rychlo čtením, kdy čtu jen monology. Pořád nevím, jestli mám začít číst poslední díl. ale jelikož nikdy nenechávám rozečtené série, tak jdu asi na to :D

29.08.2019 3 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Musím říct, že první dvě knihy jsem nemohla pomalu dočíst. Ne že by se mi nelíbily, ale prostě jsem se nemohla začíst. Třetí byla mnohem lepší a tato čtvrtá se mi líbila ještě víc. Dokonce mě i rozbrečela. Tak se začínám těšit na poslední díl

24.06.2019 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Tento díl se mi zatím líbil nejvíc. I když ten urychlený hodně neuvěřitelný konec..těžko by drogový boss jen tak přehlídl ztrátu zboží za milion dolců..

23.06.2019 4 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Četla jsem to snad týden. Ne, že by příběh nebyl zajímavý, ale prostě jsem se nemohla začíst.

21.06.2019 3 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Bylo to lepší než první kniha. Ne tak utahané a ukňourané.

10.06.2019 3 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Nemůžu si pomoct, ale kniha se mi nelíbila. Byla utahaná, zdlouhavá, rozhovory nudné až trapné. Hlavní postava Avery nesympatická, protivná. Nechápu, co na ní Cam viděl a proč chtěl s takovou osobou být. Až na konci jsem se zbavila averze vůči Avery. A anonymy? Opravdu by si holka po takové zkušenosti nechala posílat půl roku anonymy a výhrůžky a nic s tím nedělala? V podstatě ani mobil nepotřebovala. S nikým mluvit nechtěla, nikomu neodpovídala, žádné zpravy nečetla, rodiče nechtěli mluvit s ní... Snad budou ostatní knihy lepší.

07.06.2019 2 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Tento díl se mi líbil nejmíň. Řekla bych, že je zbytečný. Sice jsme se dozvěděli víc o tom, co všechno prožil Tyler, když ho otec týral, ale jinak nic. Asi jsem čekala, že to bude celý jeho příběh. Že tam bude i když odjel do New Yorku, nebo o tom jak Eden opustil..
Tato kniha mě štvala, že se v ní pořád opakovaly stejné věty, jak na kolovrátků. Tyler se jevil jako spratek, který zneužívá svých špatných zážitků. Celou dobu ho jen zajímá co si o něm myslí ostatní a nakonci začne řešit , jak chce být s Eden a že je mu jedno co si kdo myslí?

04.06.2019 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Ano, konečně po dlouhé době kniha, která se mi líbila. Sice to občas drhlo, proto 4*, ale četlo se to samo.

01.06.2019 4 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Kniha je celkem fajn, jen mi přišlo, že se příběh strašně táhne a je to takové utahané.

31.05.2019 3 z 5

Nevím kudy kam Nevím kudy kam Gayle Forman

Dostala jsem se ke stránce 70 ve čtečce a dál se prostě číst nepřinutím. Kniha je hrozná. Podle mě nemá hlavu ani patu. Nedokáže mě zaujmout a přinutit mě ke čtení. Věta nevím kudy kam je snad na každé stránce aspoň dvakrát . Možná se někdy je čtení vrátím, ale spíš ne

28.05.2019 1 z 5

Křehký slib Křehký slib Ivana Andrews

Příběh není špatný, ale autorka ho neumí převyprávět tak, aby opravdu zaujal. Hlavní postava je vykreslená tak, že je až nesympatická.

28.05.2019 2 z 5

Otoč se tváří ke slunci Otoč se tváří ke slunci Ivana Andrews

Obyčejný příběh. Kniha milá, čte se dobře, ale není to nic světoborného. Neurazí, nenadchne.

26.05.2019 3 z 5

Láska a jiná vykolejení Láska a jiná vykolejení Leah Konen

Knížka mě moc nenadchla. Je fakt spíš pro děti. Taková nezralá a nemastná neslaná.

25.05.2019 2 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Příběh trochu zamotaný až bláznivý, ale sama vím, že i takové příběhy se odehrávají, takže proč ne. Pěkné napsáno, jsem ráda, že se Mia dokázala postavit násilníkovi.

23.05.2019 4 z 5

Královský návrh Královský návrh Leila Meacham

Tak nudnou a nezáživnou knížku jsem opravdu už dlouho nečetla. Hodila by se možná do předminulého století.

22.05.2019 2 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Jde poznat, že knihu napsal muž. Není špatná, ale ani úplně nenadchne. Dalo se to propracovat lépe. Konec byl hodně osekaný. Ale četlo se to dobře.

22.05.2019 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Kniha není špatná, není ani nijak oslnivá. Průměrný příběh, čte se rychle a snadno.

21.05.2019 3 z 5