Křehký slib

Křehký slib https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383733/bmid_krehky-slib-WZo-383733.jpg 4 30 8

Karin a Max. Ona obyčejná studentka botaniky, on bohatý finančník - dva mladí lidé, kteří zdánlivě nemají nic společného, dokud v nich po vzájemném setkání nevzplane nová chuť k životu a láska jim nepoloží svět k nohám. Kolik skrytých tajemství se však může časem vynořit a otevřít staré rány a jak vysokou cenu dokáže každý z nich za lásku zaplatit?... celý text

jarkaska
26.04.2022 5 z 5

Kniha se mi dobře četla, bavila mě od první stránky. Takové oddechové čtení.

mcabr
17.09.2021 5 z 5

Taková odpočinková romantika, hezká.

Kudík
09.07.2021 3 z 5

První třetině knihy není co vytknout, ale poté příběh ztrácí jak na reálnosti, tak i postavy mé sympatie. Nevím ani proč, ale vždy mě fascinuje a zároveň baví, jak se postavy potkají a za pár minut vědí, že je to ten/ta pravý/á. Neřeší nic mimo toto "tunelové vidění" a v tomto Karin a Max nezklamali. :) Závěr nijak nepřekvapil, ale pokud nic nečekáte, tak kniha ani nezklame.

suzanne1997
20.06.2019 4 z 5

Na jednu stranu velmi příjemně napsaná knížka, která člověka pohltí. Mě zaujala už na první stránce, je poutavá, místy vtipná, a co jí schází na vtipu, hravě doplní lehce ubíhající příběh. Na druhou stranu je ke konci až příliš překombinovaný a autorka jej vypráví až příliš úsečně, útržkovitě. Kdy neváhá přeskočit řadu dní a navázat ve chvíli, kdy to čtenář vůbec nečeká. Mi konec, lépe poslední čtvrtina, připadal jako naprostá slátanina, především tedy proto, že se do děje zapojilo až příliš postav a názorů na to, jak má v dané chvíli postupovat a co je vlastně pravda. Poslední tečkou pro mě byl příliš rychlý konec, kterému autorka nevěnovala víc než jednu stranu.

domina
28.05.2019 2 z 5

Příběh není špatný, ale autorka ho neumí převyprávět tak, aby opravdu zaujal. Hlavní postava je vykreslená tak, že je až nesympatická.

sabca
24.02.2019 3 z 5

Pro mně trochu zklamání. Knížka se špatně nečetla, ale byla to červená knihovna a tu zrovna nemusím.

alnahu
05.11.2018 3 z 5

Docela pěkná romantika i přes skryté tajemství nakonec dopadne dobře a končí navléknutím zásnubního prstenu.

josska
10.10.2018 4 z 5

Mě se knížka líbila,oddychovka,pěkně čtivě napsané,něco takového jsem ted potřebovala,jsem ráda ,že jsem nesáhla vedle....

pro ženy

2021  79%Deník Marie K.