dom.ini dom.ini komentáře u knih

Náhradní dcera Náhradní dcera Lisa Gardner

Bylo to super. :) Nemůžu říct, že úplně dokonalé, ale i tak se mi příběh moc líbil. Líbilo se mi jak napínavé to bylo, zamotané, a že jste prakticky až do úplného konce nevěděli jak co celé bylo. Určitě můžu doporučit.

14.09.2017 4 z 5

Nečekej slitování Nečekej slitování Linda S. Howington

Takové příjemné odpočinkové čtení pro ženy na jedno odpoledne či večer, které v sobě mícha dobrodřužství, napětí a romantiku. Příběh se dobře četl, ale za mě mohla být knížka delší a lépe rozpracovaná. Takhle jsem měla pocit, že vždycky začala nějaká akce a za minutu je po všem. Tato kniha je pro mě tedy tak za 3,5*. Určitě však zkusím i další knihy od této autorky.

08.09.2017 3 z 5

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

První polovina knihy mi připadala spíše psychologická, z čehož jsem byla trochu zklamaná, hlavně proto, že jsem čekala trochu více napětí. Toho jsem se však dočkala v druhé polovině knihy, a to jsem se nemohla vůbec odtrhnout, protože takový vývoj jsem teda rozhodně nečekala! Doporučuji.

04.09.2017 4 z 5

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Tak za mě zklamání, 200 stran jsem marně čekala na slibované mrazí, než mi došlo, že už se ho asi nedočkám. Nebýt toho konce byl by to zajímavý a čtivý psychologický příběh, takto je to pro mě ale opravdu jen zklamání. Ale napsáno to bylo dobře a četlo se to rychle, takže jsem se nakonec rozhodla pro tři hvězdičky.

21.08.2017 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Příjemný, nenáročný hořkosládky příběh. Čtení mě moc bavilo, i když nad některými rozhovory jsem měla chuť převrátit oči vsloup. :D Za mě mohla být knížka možná o trošičku delší, ale takto to bylo kraťounké pohodové čtení, které můžu doporučit.

18.08.2017 4 z 5

Jeden deň Jeden deň David Nicholls

Krásný příběh o hledání svého místa v životě, lásce a vztazích. Znělo to velmi opravdově a skutečně mě to chytlo za srdce. Rozhodně doporučuji.

13.08.2017 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Super!!! Příběh byl napínavy, zamotaný, dobře vymyšlený a propracovaný a ve filmovém zpracování by určitě taky stál za to. Rozhodně doporučuju! :)

07.08.2017 5 z 5

Stalo se mi všechno Stalo se mi všechno Eva Urbaníková

Moc dobře napsaná knížka, která se četla skoro sama. Velmi zajímavé mi připadalo propojení s příběhem knihy Všechno nebo nic (já jsem viděla jen film a možná si díky této knížce zkusím přečíst právě i knížku Všechno nebo nic). Ale musím se přiznat, že hlavní hrdince jsem tedy v některých situacích opravdu vůbec nerozuměla, nechápala jsem její rozhodnutí a neuměla se s ní ztotožnit. Ale kdo ví, jak bych se sama zachovala. Za přečtení ale knížka určitě stojí,

05.08.2017 4 z 5

36. týden 36. týden Sofie Sarenbrant

Super napínavé čtení. Knížka měla svižný začátek, nic se mi nezdálo zbytečně natahováno, postavy byly různorodé a jevily se mi věrohodně vykreslené. Byla jsem napnutá celou dobu čtení, jak to vlastně skončí a jen těžko jsem knížku odkládala, takže určitě k přečtení doporučuji.

30.07.2017 5 z 5

A pavouk přichází A pavouk přichází James Patterson

Příjemné, odočinkové čtení o šíleném psychopatovi, pokud se to dá takto říci. Knížka mě bavila, příjemně se četla a byla jsem strašně zvědavá jak to všechno dopadne, i když nějaké mírné tušení jsem měla. Jenom trochu škoda, že konec byl takový pozvolný a nijak mě tedy ve výsledku nešokoval. Ale určitě to není špatné čtení a jako odpočinkovou knihu určitě doporučuji.

27.07.2017 3 z 5

Hermafrodit Hermafrodit Jeffrey Eugenides

Pro mě toto rozhodně nebylo nějaké snadné čtení. Nemám příliš v oblibě rozsáhlé rodinné ságy, protože mi vě většině případů připadají příliš rozvleklé a ani toto pro mě nebyla úplně výjimka. Zpočátku jsem od knihy očekávala něco úplně jiného, takže jsem byla z knihy taková rozpačitá, postupně jsem ale čtení přišla na chuť. Kniha je velmi krásně napsaná a příběh je také velmi zajímavý a neotřelý, takže učitě můžu doporučit, i když za mě mohla být kniha kratší.

26.07.2017 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Dala bych tak 3,5 hvězdičky kdyby to šlo. Strašně dobře se mi to četlo, bylo to svižné, zajímavě napsané a napěchované vtipnýma hláškama, takže jsem se zasmál i nahlas. Ale příběh jako takový bylo předvídatelné klišé se vším všudy. Ale přečtení rozhodně nelituju a jako odpočinkové čtení bych mohla knížku určitě doporučit.

16.07.2017 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Super!! Na začátku mě knížka vcucla a vyhodila mě až na konci. Moc se mi líbilo jak se v knize střídaly kapitoly z minulosti a současnosti i to jak se v jednu chvíli začaly zajímavě překrývat. Pro mě obrovské překvapení, protože jsem nečekala, že se mi to bude líbit až tak moc. Určitě doporučuju.

11.07.2017 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Rozuzlení bylo rozhodně překvapující a nečekané, ale v průběhu čtení jsem měla pocit, že mě knížka nedokáže úplně vtáhnout. Podle mě by knížce prospělo, kdyby měla o pár stránek méně. Ale ten závěr pro mě za přečtení určitě stál.

07.07.2017 3 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Velmi zajímavý příběh, který mě úplně vtáhnul, i když už nejsem pravděpodobně úplně cílová věková kategorie. Příběh se moc hezky četl, byly tam některé zajímavé myšlenky a zajímavé charaktery lidí. Při čtení jsem byla hodně zvědavá jak to s hlavními hrdiny, ktěří mi byli oba moc sympatičtí, celé dopadne, a přestože jsem si na konci trochu poplakala, tak rozhodně nejsem zklamaná.

25.06.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Pro mě obrovské překvapení. Knížku jsem začínala číst s velkou nedůvěrou a obavou, ale už po pár stránkach mi bylo jasné, že úplně zbytečně. Knížka byla taková moc milá, normální, ze života, příjemně se četla a všechny postavy jsem si oblíbila. Takže za sebe určitě doporučuju!

20.06.2017 5 z 5

Noci s nepřítelem Noci s nepřítelem Nancy Price

Mě tahle knížka nijak zvlášť neuchvátila. Sáře jsem samozřejmě držela palce, ale jinak mi většina postav byla nesympaticka a poměřne dlouho mi trvalo než jsem se do knížky začetla.

04.06.2017 3 z 5

Ta druhá Ta druhá Joy Fielding

Úžasný psychologický román! Jill byla podle mého úžasně napsaná postava s pocity mnoha běžných ženy, díky čemuž si myslím, že se do ní hodně čtenářek dokáže vcítit. I přesto, že začátek knížky mi připadal trošku rozvleklý a jedná se o poměrně běžný námět, tak se mi knížka výborně četla a připadala mi opravdu ze života.

23.03.2017 5 z 5

Za mě byla toto moc příjemní humorná knížka. Moc se mi líbilo postupné odkrývání tajemství z minulosti a dělalo mi problém knížku odložit, jak moc jsem chtěla zjistit jak to vlastně bylo. Taky se mi moc líbilo jak věrohodně byly napsané všechny postavy, na každém se našlo něco co se mi líbilo i něco co se mi nelíbilo. Určitě bych knížku doporučila každému kdo hledá odpočinkové čtení s troškou tajemství.

12.03.2017 4 z 5

Já Baryk Já Baryk František Nepil

Nejsem si úplně jistá jestli si z toho malé děti děti školkového věku něco odnesou, protože jsem poměrně často musela vysvětlovat význam některých slov, ale já jsem se při čtení rozhodně pobavila! :D

02.03.2017 4 z 5