digi digi komentáře u knih

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Jednoduše: nádherná kniha.
Doporučuji :)

06.02.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Vymyslet pokračování knížky jako je Než jsem tě poznala je velmi těžké a snad i nemožné. Na jednu stranu jsme si zamilovali Louisu, Willa a celý ten jejich šílený svět, na tu druhou stranu je tu ten těžký život po tom co ztratíte někoho, kdo pro Vás mnoho znamenal. Je jasné, že Louisa už nemohla být uplně stejná osoba, kterou bývala (protože něco takového Vás změní) a že život musel jít dál.
Kniha je pěkná, čtivá ale už někde jinde :).

29.12.2016 4 z 5

0.4 – Soumrak civilizace 0.4 – Soumrak civilizace Mike Lancaster

Tahle knížka se četla jedním dechem.Určitě mě překvapila a byla velmi čtivá dobře napsaná.Doporučuji si jí přečíst :).

12.09.2015 4 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Na tuto knihu jsem jednou jen tak narazila v knihovně a jsem za to ráda.Určitě toho nelituji.Úžasná kniha, kterou můžu jen doporučit.

26.08.2015 5 z 5

Co po ní zůstalo Co po ní zůstalo T. R. Richmond

Dobře napsaná knížka, ikdyž jsem od ní čekala trochu něco víc.Našli se nějaké drobnosti, které mě osobně vadili.
Před touto knížkou jsem četla Případ Amelia, která se mi zdála mnohem lepší.

26.08.2015

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Povedený začátek knihy ,hlavně se zrcadlem...pak už ovšem nic extra

23.02.2014 3 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Jak jinak než velmi povedený díl.Neočekávané situace...Prostě nezklamala.

10.12.2013 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Knížka mě nadchla a jsem ráda že jsem jí držela v rukou dřív než jsem viděla film (který mě opravdu zklamal). Jinak čtu další díly a dostávám se čím dál tím k zajmavějším věcem a rozhodně se těším jak to všechno vlastně dopadne. :)

09.12.2013 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Dlouho jsem se těšila na to až tuhle knížku uchopím do rukou a budu mít tu možnost v ní listovat a číst stránku po stránce.Podle mého názoru perfektní knížka.Moc se mi líbila.Po delší době je to knížka která mě zaujala a já se při ní nenudila.Co musím ještě navíc hodně pochválit je provedení obalu knihy = úžasný ;)

12.10.2013 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Tato serie knih je vždy plná očekávání,její přečtení je pro mě až příliš snadné protože mě dokáže každá stránka napnout tak že jí pokažde jen musím zrychlostí otočit a číst dál abych věděla jak se věci mají.Když už si myslím že jsem na něco přišla jako v této knize najednou mě překvapí novými zvraty a děj se najednou obrátí a někdy jsem možná v údivu jako další postavy této knihy.Prostě je tohle moje oblíbená kniha kde najdu co hledám a nezklame mě.Jsem ráda že je a moc děkuji autorce za to že s něčím tak úžasným přišla :)

26.02.2012 5 z 5

Červený a černý Červený a černý Stendhal (p)

tuto knihu jsem měla jako doporučenou četbu měla jsem sní možná trochu obavy ale myslím že nebylo čeho se bát knížka se mi moc líbila a klidně bych jí přečetla znova :)

15.12.2011 5 z 5

Vím, jak chutná vzduch Vím, jak chutná vzduch Maria Hirse

podle mě dobrá kniha,možná pro některé až nepochopitelná ale člověk by musel být v její kůži a projít si něčím takovým aby lecos pochopil :)

15.12.2011 3 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

úžasná kniha kterou mohu jen doporučit ;)

15.12.2011 5 z 5