Diggitty Diggitty komentáře u knih

Temné bratrstvo Temné bratrstvo Luke Scull

Dobrá knížka, začátek má pomalý rozjezd, kolikrát jsem se musela do čtení nutit, ale když už jsem se donutila, nemohla jsem přestat a nikdy mi to nepřišlo jako ztráta času.
Dobrý příběh, dobré postavy, hodně se těším, až se pustím do dalšího dílu :)

01.05.2019 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Výborně... Dobrá od začátku do konce. Už když jsem knihu dočítala, jsem doufala, že bude pokračování a poté s potěšením zjistila, že bude a snad ne jedno. Rodina hlavního padoucha byla děsná, opravdu je člověk musí mít nerad, až začne padoucha litovat. Je možné se platonicky zamilovat do psychopata? :D

12.03.2019 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Kniha měla dlouhý nástup, četla se dobře, ale do půlky knihy jsem se na čtení netěšila. Pak se rozjela, až mě mrzelo, že je konec. Na druhý díl se těším moc. Pecka :D

12.03.2019 5 z 5

Vánoční loterie Vánoční loterie Mary Higgins Clark

Moje první setkání s Clarkovými a kniha se mi moc líbila, čtivá, moc mě bavila, taková oddechovka :) Určitě si seženu další.

21.12.2018 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Četla se kupodivu dobře. Asi třičtvrtě knížky jsem měla pocit, že se vše točí jen kolem neschopnosti hlavní hrdinky, proto to - kupodivu se četla dobře, ale pak děj nabral zajímavý směr a konec překvapil :) V dobrém slova smyslu, bavila mě celou dobu :)

22.11.2018

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Knížka se čte dobře a rychle, někdy skvěle pobavila :) Zápletka dobrá, konec předvídatelný, ale jako vůbec bych se nezlobila za další díl. Pozn. pro autora: Chtělo by to něco vymyslet. :D

22.10.2018

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Vyborná knížka, od první do poslední stránky, nešlo přestat čís, nic navíc, četla se perfektně a ten dozvuk po přečtení, trval dlouho, vřele doporučuji...

09.10.2018 5 z 5

Kouzlo města Kouzlo města Simon R. Green

Super díl, dlouho se nic moc nedělo, ale konec bomba, posunul děj dál, hodně vysvětlil, jdu na další :)

06.06.2018 5 z 5

Germania Germania Harald Gilbers

Pozor, obsahuje spoiler :D Super detektivka, od začátku do konce čtivá, není tam nic navíc, vše hezky vysvětleno, závěr příjemně překvapil. Skvěle vykreslená doba, vřele doporučuji.

01.06.2018 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Do poloviny se mi knížka četla hodně těžko, přišla mi taková zmatená, od poloviny už to šlo dobře a začetla jsem se, závěr byl hodně rychlý, ani jsem si ho nestihla ,,vychutnat,, nicméně, čekala jsem trochu víc...

03.05.2018 1 z 5