diana1217 diana1217 komentáře u knih

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

I přes malé hodnocení mě kniha velice uchvátila. Mix erotiky, fantasy a romantiky jsem vůbec nečekala. Kniha mě čím dál víc překvapovala a zároveň udivovala. Konec byl sice trochu matoucí ale rozhodně nelituji, že jsem si tuto knihu koupila.

14.03.2021 4 z 5

Zaklínačka koní Zaklínačka koní Tamora Pierce

Nečekaně dobrá kniha. Je mi 21 a přesto mi kniha přišla skvělá a vzrušující. Nesouhlasím s názorem, že je pro děti. Jen zbytečně velké písmo k tomuto názoru nepomáhá.

14.03.2021 4 z 5

Modré hlubiny Modré hlubiny Jennifer Donnelly

Skvělá série, pokud vám nevadí, že další díly najdete jen v angličtině. Určitě ale stojí za to.

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Pro mě moc hezká série. Sice jsem třetí díl sehnala jen v angličtině přes Amazon, ale stálo mi za to si na něj počkat než přijde. Hlavní hrdinka mě zaujala, andělé taky. Příběh mi přišel dobře propracovaný a poutavý.

Selekce 1–3 (box) Selekce 1–3 (box) Kiera Cass

Velice překvapující a poutavá série. Pokračovala jsem i dalšími díly, a opět nezklamaly. I když už dopředu víte jak to dopadne, tak cesta ke konci je rozhodně vzrušující a plná překvapení.

14.03.2021

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Anglická verze mi přišla super. Nevím , jestli je pravda, že český překlad je špatný, ale určitě jsou knihy lepší než filmy. Úplně jsem přehodnotila můj pohled na moje dříve hodně oblíbené filmy. Po přečtení knih vám bude film připadat spíše směšný ( hlavně 1. díl), jelikož je tam spousta věcí úplně jinak. Rozhodně doporučuji přečíst tuto sérii.

Hunger Games 1–3 (box) Hunger Games 1–3 (box) Suzanne Collins

Knihy jsem chtěla přečíst jelikož se mi moc líbily filmy. Nakonec jsem zjistila, že filmy jsou vážně moc dobře natočené, a v knihách není nic moc navíc. Určitě jsou ale velice dobře napsané a potěšily mě.

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Skvělá série. První tři díly jsou trošku zdlouhavé a občas mě i části začaly nudit, ale čtvrtý díl je naprosto suprový, stejně jako pátý a šestý. Určitě tuto sérii přečtu znovu, jen asi vynechám první tři díly a začnu rovnou tím čtvrtým, když už vím všechny důležité informace :)

14.03.2021 3 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tato autorka mě zatím nezklamala. Zamilovala jsem se do této série, a určitě ji ještě párkrát znovu přečtu. Druhá kniha mi přišla nejlepší z celé série, ale všechny jsou skvělé.