Hunger Games 1–3 (box) přehled

Hunger Games 1–3 (box)
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310478/bmid_hunger-games-1-3-box-T9u-310478.jpg 5 256 256

Aréna smrti / Vražedná pomsta / Síla vzdoru Vítězství znamená slávu a bohatství. Prohra znamená jistou smrt. Hunger games začínají... V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games - zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

The Hunger Games / Catching Fire / Mockingjay


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hunger Games 1–3 (box). Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (26)

Princezna22
25.04.2024 5 z 5

Znovu přečteno. A znovu nacházím zalíbení v celé sérii. Jak jsem mohla zapomenout ten hlavní dej nechápu, knihy se mi četli dobře. A tohle vydání nesmělo chybět v mě knihovně. Miluju to.

JHoralka
14.04.2024 5 z 5

Jak mě tahle kniha mohla minout? Naprosto skvělá kniha! Četlo se to úplně samo. Krásně promyšlený příběh, postavy, … no prostě vše!


VikiSparks
24.08.2023 5 z 5

Nemohu bohužel souhlasit s komentáři pode mnou, tedy vlastně částečně ano. Knihy jsou naprosto skvělé, nicméně rozhodně knihy a filmy nevychází nastejno ani co se týká zábavnosti. Mne filmy docela nudily, popravdě ubraly za mne přiběhu kus kouzla. Ovšem do knih jsem se zamiloval. No a rozhodně nemůžu souhlasit s tím, že se jedná o skvělé fantasy, jelikož se rozhodně o fantasy nejedná, jde o sci-fi, v čemž je tedy velký rozdíl. Ale skvělé sci-fi to je! Souhlasím. Nevím co bych tomu vytknul. Omlouvám za rýpnutí, ale já musel.

Knihy jsem také slyšel jako audioknihy, kvůli mé zrakové vadě a musím napsat, že čtení Terezy Bebarové patří mezi ty nejlepší a byl jsem skutečně nadšený. Závěrem: Celkové hodnocení - počet bodů.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Tipy na filmy a seriály podle knižní předlohy

07.04.2024


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Hunger Games 1–3 (box) v seznamech

v Právě čtených9x
v Přečtených399x
ve Čtenářské výzvě22x
v Doporučených52x
v Knihotéce153x
v Chystám se číst52x
v Chci si koupit47x
v dalších seznamech3x