Koupit knihy

Suzanne Collins

americká, 1962


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 8 knih

Komentáře (32)

Fortuna7
20.01.2021

Hunger games je základ YA. To si prostě musí přečíst všichni!

KnihoMorka
12.04.2018

prahnu po dalších knihách z Hunger Games!!

TaLu
01.09.2017

Jak je možné, že jsem autorku opomněla zařadit mezi mé oblíbené ? Nikdy nezapomenu na jedny vánoční volné dny, kdy venku bylo naštěstí takové počasí, že nikomu nevadilo, že sedím ( ležím a kdybych se nebála úrazu i chodím) s knihou v ruce a hltám jeden díl za druhým. Knihu mi doporučila dcera - v těchto chvílích si hluboce uvědomuji dar života, který máme v dětech, které s námi chtějí sdílet knihu, film, příběh, jež je oslovil. Někdy tak úplně nerozumíme tomu, co naše děti na tom díle vidí, ale někdy se rozevře oceán společně prožívaného a následné rozhovory, názory a diskuse obohatí život, jež žijeme. Autorka stvořila svět v mnohém nespravedlivý, ale v tom světě vytvořila hrdiny, jež nezapomněli na lidskost a odvahu za ni bojovat. Někdo občas namítá, že boj o život mezi dětmi, je příliš drsné téma knihy. Tato kniha je fantasy - v našem světě stále existují místa i lidé, jež neváhají dát dětem do rukou zbraň a zničit v nich vše čisté. A pokud tomu tak bude, je zapotřebí autorů, kteří umí vyprávět takovéto příběhy. Děkuji. Inspirovala jsi ostatní k podobným knihám, ale tvůj příběh je pro mě stále jedničkou.

MartiBilcová
25.08.2016

Zdá se mi, a nebo bylo HG snad úplně první takový ten příběh, co je teď skoro vždy se Sci-fi a fantasy? Jako např. Labyrint,Divergence a mnoho dalších? Tyto knížky i filmy mají taky něco do sebe (nedávno jsem dočetla Divergenci a asi před rokem Labyrint) ale na Hunger Games to prostě nemá.

AnetaM
29.07.2016

Opravdu tuhle autorku obdivuji. Selekce, nebo Divergence vznikly až po HG a trošku kopirovali. Hunger Games byl ale naprosto nový, neskutečně promyšlený příběh, který osloví snad každého. Nový nápad s budoucností, 12 kraji a úžasnou hlavní hrdinou. S postavami se snad každý naprosto zzije a potěší i filmy. Prostě nej!
I♡HG!!!

HermionaKnihom
18.05.2016

Jak někdo, kdo je ,,normální člověk" mohl napsat něco tak úžasného a dokonalého jako jsou Hunger Games? Naprosto tuto sérii miluju. Líbí se mi autorčino popsání diktatury, toho, jak někde lidi zvrací, aby mohli dál jíst a někde jinde zas lidé nemají co k jídlu a nespravedlnosti atd. Katniss - moje nejoblíbenější postava. Čím vším si musela projít a co všechno musela zvládnout. Knihy jsou neuvěřitelně silné. Musíme jen doufat, že tak to tady v budoucnu nebude. Děkuju moc, moc, moc a moc Suzanne Collins za stvoření HG.

Strašně moc bych chtěla, aby bylo knižní pokračování.

#loveHungerGames

Helena Lacková
03.04.2016

Hunger Games - 3.díl se mi zdál nejslabší. Narychlo ukončené. Kniha k zamyšlení, jak bychom jednali my?

annamc
16.01.2016

MILUJU VÁS ZA TO ŽE JSTE TVOŘILA HUNGER GAMES A MOU NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVU FINNICKA ODAIRA:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nej série EVER!!!!!!!!!!!

1