Denisa31 Denisa31 komentáře u knih

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Vůbec jsem nečekala, ze mě bude bavit celá série, ale je to tak. Doporučuji :)

11.02.2019 4 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Super, za mě lepší jak první díl. :)

08.02.2019 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Přišlo mi to ve stylu 50. odstínu. Každopádně četlo se to dobře, ale stačilo jednou. :)

16.01.2019 4 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Zajímavá kniha. Libilo se mi, ze se vlastně pořad něco dělo. A i když už se trosku dalo předvídat kdo je ten zaporak. Bylo to dobre sepsane, ze to člověka nenudilo.

21.12.2018 4 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Podle mě zatím nejslabší. Až na par posledních kapitol, kde se konečně něco začalo dít. Se knizka lehce vlekla.

11.12.2018 3 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Příjemná oddychovka. :)

05.12.2018 4 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

No, jakoby napad dobrý. Ale kniha byla slabší. To časté musíme si promluvit, mi už lezlo lehce na nervy. Urcite to není kniha, která ve mě něco zanechala a chtela bych se k ni někdy vrátit.

02.12.2018 2 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Neuvěřitelný. Nemám slov. Tahle kniha se řadí mezi moje nejoblíbenější.

26.11.2018 5 z 5

Mechanická princezná Mechanická princezná Cassandra Clare (p)

Podle mě nejlepší díl z cele série. Jen nevím co si myslet o epilogu. Asi si dokazu představit, ze tam není. Na druhou stranu to bylo i fajn si zjistit jak to dopadlo dal.

23.11.2018 3 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

zajimave, dobre napsaný příběh, kde není vse tak jak se muže na první pohled zdát :)

11.11.2018 2 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

super kniha, vlastně celá série. Je tu spousta zvratu, nechybí láska, opravdové kamarádství. :)

05.11.2018 4 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Ze začátku jsem se trosku nemohla zacist. Ovšem potom? Paráda, krásne vypraveny příběh, který vzbudí opravdu i spoustu emocí :)

05.11.2018 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Paráda, celá série je pecka.

05.11.2018 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Neskutečný, série Dvoru je proste pecka.

05.11.2018 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Upřímně nejslabší ze všech, ale jen z toho důvodu, ze se tam vlastně nic moc nestalo. I tak to ovšem stojí za precteni????

05.11.2018 3 z 5