Denisa31

Láska onlineLáska onlineP. Ward

Přečteno najednou, ale za mě kniha která neurazí, ale ani nenadchne. Četla jsem od této autorky už tři knihy a ta to je podle mě nejslabší.

To nejlepší v násTo nejlepší v násC. Hoover

Nechápu, jak to Colleen děla, ale všechny ty její knihy jsou super. I tahle se řadí mezi mé oblíbence.

Bylo zajímavé číst příběh ve dvou časových osách, kde v jedné se láska teprve tvořila a v té druhé upadala. Líbil se mi styl Grahama v příběhu Tehdy, Škoda ze nebylo tolik prostoru jak využít jeho osobnost i v částech Teď.

Překroč svůj stínPřekroč svůj stínK. McGarry

Této knize jsem se z nějakého mě neznámého důvodu vyhýbala. Ale teď vím, ze to byla chyba. Určitě si od teto autorky přečtu další knihy.

**spoiler**

Je to první kniha, kterou jsem četla a hlavní hrdinka neprozila své poprvé. A vlastně to té knize ani nechybělo. :)

Stříbrná labuťStříbrná labuťA. Jones

Podle nízkého hodnocení jsem knihu dlouho odkladala. Ale teď vím, ze to byla chyba. Přečteno za dva večery :)

PS: Chybíš miPS: Chybíš miW. Renshaw

Prvni díl jsem nečetla. Ale tato kniha je takový průměr na jeden večer. Začátek knížky byl pro mě takový povrchní. Nakonec se to pohnulo lepším směrem. Určitě mi, ale více sedel hlavní hrdina, než hrdinka.

20.12.2019

Láska a jiné úkolyLáska a jiné úkolyK. West

Jak už tu bylo psáno, je to fajn oddechovka. Knížka se dá přečíst za jeden den. Každopádně mě potěšilo, ze to nebylo klasické klišé, kdy se hlavní postavy nesnášejí, ale už spolu nějaký vztah měli. Takže za mě určitě povedené čtení.

05.12.2019

Život jedna báseňŽivot jedna báseňC. Hoover

Co na to říct, Colleen proste umí :) kniha přečtena za jeden vecer. Bylo tam par míst kde mi to přišlo trochu zvláštní. Ale jinak proste zase na výbornou :)

31.07.2019

Ve stínu HvozduVe stínu HvozduN. Novik

Podle komentářů jsem čekala něco skvělého. Ale byla jsem celkem zklamaná. Kniha mě bavila až cca od 30 kapitoly. Přišlo mi, ze se kniha zbytečně natahuje, navíc jsem čekala i něco více z dua Drak a Agnieszka. Skoda.

28.07.2019

Dopisy ztracenýmDopisy ztracenýmB. Kemmerer

Skvělá kniha. Moc se mi libi styl psaní, jak nenásilně je ten příběh vyprávěn z obou pohledu hlavních postav. Doporučuji

14.06.2019

Rebelské srdceRebelské srdceV. Keeland

Druhy díl se mi četl lépe. Taková oddychovka.

12.06.2019

Rebelský dědicRebelský dědicV. Keeland

Kniha mě v první polovině moc nenadchla. Něco mi tam chybělo a to něco přišlo... Jsem zvedava jakto nakonec dopadne.

09.06.2019

Pravidla dohazovačůPravidla dohazovačůR. V. Dyken

Zajímavé číst knihu čistě z mužského pohledu. Za mě takové oddychové čtení.

05.06.2019

Jak ti zmizet ze životaJak ti zmizet ze životaK. Center

Dotčeno za den a půl. Což mnohé vysvětluje :) za mě jedna z těch hodně povedených knih. Líbilo se mi téma, ze to nemělo klasicky happy end. Doporučuji. Určitě si od této autorky přečtu další knihy.

03.06.2019

PoutoPoutoA. Todd

Příběh je super, ale podle mohlo být o knihu méně možná i dvě.

12.04.2019

Temný ŘímanTemný ŘímanS. Reynard

Celá série mě tedy moc nenadchla. Dočetla jsem hlavně kvůli tomu, ze nemám rada nedoctene knihy. Par pasáži bylo super, ale ten konec mě celkem zklamal.

29.03.2019

Stingerův pádStingerův pádM. Sheridan

Dobrý vývoj herce heterosexuala. :) Libilo se mi jak v průběhu knihy oba dospěli.

19.02.2019

FináleFináleB. Fitzpatrick

Vůbec jsem nečekala, ze mě bude bavit celá série, ale je to tak. Doporučuji :)

11.02.2019

CrescendoCrescendoB. Fitzpatrick

Super, za mě lepší jak první díl. :)

08.02.2019

TurbulenceTurbulenceW. G. (pseudonym)

Přišlo mi to ve stylu 50. odstínu. Každopádně četlo se to dobře, ale stačilo jednou. :)

16.01.2019

Seznam mrtvýchSeznam mrtvýchJ. L. Armentrout

Zajímavá kniha. Libilo se mi, ze se vlastně pořad něco dělo. A i když už se trosku dalo předvídat kdo je ten zaporak. Bylo to dobre sepsane, ze to člověka nenudilo.

21.12.2018

Padlý dědicPadlý dědicE. Watt

Podle mě zatím nejslabší. Až na par posledních kapitol, kde se konečně něco začalo dít. Se knizka lehce vlekla.

11.12.2018

Něco skutečnéhoNěco skutečnéhoE. Watt

Příjemná oddychovka. :)

05.12.2018

Jediná maličkostJediná maličkostE. Watt

No, jakoby napad dobrý. Ale kniha byla slabší. To časté musíme si promluvit, mi už lezlo lehce na nervy. Urcite to není kniha, která ve mě něco zanechala a chtela bych se k ni někdy vrátit.

02.12.2018

Námi to končíNámi to končíC. Hoover

Neuvěřitelný. Nemám slov. Tahle kniha se řadí mezi moje nejoblíbenější.

26.11.2018

Mechanická princeznáMechanická princeznáC. Clare (pseudonym)

Podle mě nejlepší díl z cele série. Jen nevím co si myslet o epilogu. Asi si dokazu představit, ze tam není. Na druhou stranu to bylo i fajn si zjistit jak to dopadlo dal.

23.11.2018

Mechanický andělMechanický andělC. Clare (pseudonym)

zajimave, dobre napsaný příběh, kde není vse tak jak se muže na první pohled zdát :)

11.11.2018

Falešný polibekFalešný polibekM. E. Pearson

super kniha, vlastně celá série. Je tu spousta zvratu, nechybí láska, opravdové kamarádství. :)

05.11.2018

Muž, který už nezavolalMuž, který už nezavolalR. Walsh

Ze začátku jsem se trosku nemohla zacist. Ovšem potom? Paráda, krásne vypraveny příběh, který vzbudí opravdu i spoustu emocí :)

Dvůr trnů a růžíDvůr trnů a růžíS. J. Maas

Paráda, celá série je pecka.

Dvůr trnů a růžíDvůr trnů a růžíS. J. Maas

Neskutečný, série Dvoru je proste pecka.