Denisa31 Denisa31 komentáře u knih

Odpusť mi! Odpusť mi! Gabriella Smith

Téma bylo celkem zajímavé, ale dle mě to bylo tak trochu celé nešťastně sepsané. Skoda.

31.07.2023 2 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Tento díl byl pro mě docela zklamání. Bavilo mě tak posledních pět kapitol. Skoda.

08.06.2022 3 z 5

Romeo & ... Jak se ta holka jmenuje? Romeo & ... Jak se ta holka jmenuje? Shani Petroff

No, nejspíš to není špatná kniha. Pro mladší čtenářky.

06.04.2022

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Colleen miluju, ale tato knížka se řadí mezi ty slabší, které jsem od ni četla.

18.01.2021 4 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Úplně nevím co říct. Četlo se to určitě lehce a je to kniha na odpoledne. Ale za mě to bylo moc sladké. Navíc důvod proč vznikl ten problém mi přišel takový nedotažený. Myslím, že se to mohlo rozvinout do větších intrik. Navíc snad všechny postavy na mě působily tak zvláštně.

08.12.2020 3 z 5

Temnota Temnota Kiersten White

Čekala jsem od toho daleko víc. Některé odstavce jsem rovnou přeskakovala. Z postav mi byl nejvíc sympaticky jen Nikolaj. Budu se hodně rozmyslet zda vůbec budu pokračovat v dočítání série. :-/

27.11.2020 2 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

Taková oddechovka na jedno odpoledne. Neurazí, ale ani nenadchne.

23.11.2020 3 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Nebylo to špatné, ale první díl se mi líbil víc.

22.11.2020 3 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Neuvěřitelný. Nejde dat nic jiného než 5 hvězd. Sarah je skvělá spisovatelka.

17.11.2020 5 z 5

Proměna Mary Dyerové Proměna Mary Dyerové Michelle Hodkin

Za mě dobře čtení. Ale nechápu, jak vydavatelství muže vydat jen dva díly a třetí, který je zásadní nepřeloží.

20.10.2020 3 z 5

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Pár odstavců jsem přeskakovala a to z důvodu, že se opakoval dialog akorát z pohledu druhé postavy. Maddox jako hlavní postav mi seděl asi více.

19.08.2020 3 z 5

O jedné holce O jedné holce Lindsey Kelk

První kniha od této autorky. Za mě lepší průměr. Určitě si přečtu další díl :).

12.08.2020 3 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

První díl je pořad top, ale tento mu šlape na paty :)

14.07.2020 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Opět mě kniha bavila. Je neuvěřitelný jak Colleen umí psát o vážných tématech a přitom to čtenáři není nijak protivné ani rušivé v příběhu. Trosku mě mrzí, ze i Sagan se nedočkal svého šťastného konce. Ale asi chápu, ze to by bylo moc happy endu. :)

09.06.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

No, úplně nevím co si o té knize myslet. Takový lepší průměr. Docela mi vadilo, to časté zmiňovaní špatné hygieny. Navíc na to, ze postavam bylo ke 30, tak to na mě působilo, ze čtu něco o pubertacich. Chyběla mi tam určitě i nějak zápletka. No, tato kniha ve mě asi nic zajímavého nezanechá.

31.05.2020 3 z 5

Rebelka noci Rebelka noci Emily Bold

Řekla bych, ze je to na stejně úrovni jako první díl. Jen ten konec mě trochu překvapil. Asi bych i věřila, ze bude třetí díl.

28.05.2020 4 z 5

Dědička světla Dědička světla Emily Bold

Za me hodně povedena kniha. Určitě plus bylo, ze ač bylo hlavní hrdince 16 let, její chování tomu neodpovídalo. Romantická linka mezi hlavními postavy byla skvělá. A teď hurá na další díl.

26.05.2020 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Na začátku jsem byla lehce skeptická, protože to na můj vkus šlo všechno nějak moc rychle. :) Ale byla to super oddychovka, takhle jsem se u knihu dlouho nezasmala :)

22.05.2020 4 z 5

Potemnělý ráj Potemnělý ráj Markéta Harasimová

Ještě jsem nezažila abych u knihy tak přeskakovala a to rovnou cele stránky. Dotčeno vlastně jen z důvodu toho, ze jsem si chtěla ověřit kdo to je. Za mě horší průměr, bavilo mě číst asi tak dvě kapitoly.

14.05.2020 2 z 5

Meč a ptáček Meč a ptáček Amy Harmon

Podle mě, se dalo daleko víc pracovat s hlavními postavami. Dat jim trosku více akce, tajemství a podobně. Za mě průměr.

09.05.2020 3 z 5