denča1000 Online denča1000 komentáře u knih

Úspěšná smolařka ve velkoměstě Úspěšná smolařka ve velkoměstě Meg Cabot

Klidná a příjemná oddechovka. Jen jsem se nebyla schopna pořádně začíst.

Kniha byla zbytečně tlustá a dlouhá.

16.01.2024 4 z 5

Instantní macecha Instantní macecha Patricia Caliskan

Že by byla kniha úplně vtipná, se říct nedá. Jedná se o oddychový román.
Líbilo se mi rozdělení kapitol, ale přesto mě kniha chvílemi nudila a stále jsem ji odkládala.

29.09.2023 3 z 5

Zná ji jako svý boty Zná ji jako svý boty Jennifer Weiner

Příjemné poklidné, oddechové čtení. Poměrně dlouhý příběh, který mě ale ani v chvíli nenudil...

22.05.2023 4 z 5

Šílená Šílená Chloe J. Esposito

Vlastně jsem do jisté chvíle myslela, že kniha, kterou jste si vybrala ke čtení, je romantika. Až od jisté chvíle, mi došlo, že čtu thriller... Byl to ale velice povedený příběh, který mě nutil číst stále dál a dál.... nebylo to žádné psycho nebo tak, vlastně jsem se často pobavila, protože Alviiny komentáře v některých chvílích, byly opravdu vtipné..
Byla to povedená zápletka, ale popravdě mě konec zklamal..čekala jsem tam něco velkého, zvrtat, překvapení a ono nic...

05.03.2023 4 z 5

Dotek chladu Dotek chladu Tamina Berger

Velmi dobře čtivý, docela napínavý rychlý příběh. Už ale cca od poloviny knihy, jsem tušila, kdo za tím stojí.

19.09.2022 4 z 5

Zoufalé manželky za zavřenými dveřmi Zoufalé manželky za zavřenými dveřmi Marc Cherry

Super kniha o natáčení a detailech seriálů, ale jelikož znám seriál téměř nazpaměť, nebylo tam téměř nic nového, co by mě extra zaujalo. Ale jinak je kniha krásně propracována, pospaná a doplněná fotkama.

28.08.2022 2 z 5

Deset žen Deset žen Marcela Serrano

Další poklidné čtení. Bavily mě příběhy každé z žen, kniha se tak četla skoro sama.

14.08.2022 3 z 5

Nechápu, jak to dokáže Nechápu, jak to dokáže Allison Pearson

Poměrně hektický příběh, který ale stále táhl číst dál.

27.07.2022 3 z 5

Domek na pláži Domek na pláži Jane Green

Poklidné čtení do letních dnů.

05.07.2022 4 z 5

Před pádem Před pádem Noah Hawley

Začátkem mě bavil více než závěr, což samozřejmě nebývá zvykem.

Od začátku jsme byla do knihy zakousnutá, ale musela jsem se dokopat ji dočíst, čekala jsem od závěru mnohem víc, nikoli takový nudný závěr a ukončený příběh hlavní postavy v 5 větách.

17.05.2022 3 z 5

Dům na pláži Dům na pláži James Patterson

Kniha se velmi dobře četla, velmi mi vyhovovalo rozdělení částí. Docela zajímavý příběh.

31.03.2022 3 z 5

Cílová rovinka Cílová rovinka Dick Francis (p)

Knihy od Dicka jsou vždy velmi čtivé a napínavé, kdy na konci nás čeká boj a rozzuzlení příběhu. Stejně tak tomu bylo i teď. Tento příběh byl poněkud delší a zdlouhavější, ale pořád se něco dělo, takže stále napínavý.

23.02.2022 4 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

Poměrně oddechový trošku zapletený román.

18.02.2022 4 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Milá, čtivá, oddechová kniha, který zaujme a nepustí.

08.11.2021 4 z 5

Víkend s přáteli Víkend s přáteli Sophie Kinsella (p)

Oddechové fajn čtení, pro krásné letní dny.

18.07.2021 3 z 5

Rančerova žena Rančerova žena Anne Marie Winston

Další z oddechových románů, které člověk přečte během chvilky.

11.06.2021 3 z 5

Úkryt na ranči Úkryt na ranči Laurie Paige

Úplně ideální oddychový román s troškou napětí. Super letní čtení z prostředí ranče :).

07.06.2021 5 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Příběh se odehrává v příjemném prostředí- na Maledivách. Pláže, slunce, dovolená.. Celý děj byl poměrně klidný a proto jsem si užívala i prostředí.. Ke konci už jsme si říkala, že to je zbytečně dlouhé a táhne se to.. A konce?? ČEKALA JSEM COKOLI, ALE TOHLE ROZOHDNĚ NEMOHL ČEKAT NIKDO... a takové konce miluju.. úplný zvrat..

31.01.2021 4 z 5

Všechno, jen ne pravda Všechno, jen ne pravda Gillian McAllister

Trvalo mi dlouho, než jsem se do knihy opravdu začetla. Několikrát jsem ji odkládala a nebavila mě.

Asi v polovině jsem už potřebovala číst dál, jelikož jsem pořád čekala, jak se příběh rozuzlí a dopadne... Nakonec to bylo zklamání, absolutně nic, co by mě zaskočilo, nebo šokovalo. Místo thrilleru, bych spíš knihu nazvala pouze románem se šťastným koncem.

18.11.2020 2 z 5

Láska v Provenci Láska v Provenci Bridget Asher (p)

Kniha byla skvělým letním čtením, které jsem na venkovní čtění hledala a naprosto skvěle splnila mé požadavky.

Smutný, ale silný příběh plný romantiky a bolestivých vzpomínek na minulost, ale i na hezké i krušné dětství... Sama jsem díky téhle knize často na své dětství zavzpomínala...

10.08.2020 5 z 5