dedysek dedysek komentáře u knih

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Vicious je podle mě nejlepší 'hříšník'. Nemohla jsem se dočkat až si ho přečtu a nezklamal. Je to hajzl...jako fakt ultra, ale asi mi to vůbec nevadí :-) kdo ještě nečetl, tak šup. Možná nebudete tak nadšené jako já, ale stejně si ho zamilujete :-)

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Kulti je jedna z mých nejoblíbenějších knížek...včera jsem dočetla s láskou Lukov a musím říct, že jsem tak nadšená, až jsem z toho sama překvapená :-) možná o chloupek lepší než Kulti. Jestli váháte s koupí, tak šup do toho. :-)

13.05.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Naprosto úžasná knížka. Přečtená na jeden zátah. Úplně mě dostala. Takže za mě super :-)

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Jedna z mých oblíbených knížek :-)

03.04.2021 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Když jsem si knihu kupovala, nedávala jsem tomu velkou naději. Na fotbal moc nejsem...spíš vůbec než moc.
Musím ale říct, že jsem byla příjemně překvapená. Vůbec mi nevadilo, že se do poloviny knížky nic nedělo. Naopak jsem si to užívala. Arogantního němčoura jsem si zamilovala. Pro nenáročné čtenáře ideální. :-)

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Pět hvězdiček musím dát....protože ten konec? Jasně, všichni víme jak to skončí, ale stejně :-)

23.01.2022 5 z 5

Já, Simon Já, Simon Becky Albertalli

Simona si oblíbí snad každý :-)

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

Tak jo...právě jsem dočetla. Měla jsem od knížky asi větší očekávání, ale jo....stalo to za to. Miluju happy konce, tady to moc happy nebylo, ale stejně jsem polo nadšená :-)

23.01.2022 4 z 5

Milostná aféra Milostná aféra S. J. Hooks

Mám ráda téma profesor/student. Nevadí mi, že se tam nic moc neděje. Je to taková oddychovka u který se nemusí přemýšlet, takže kdo to má stejně jako já, tak se kniha bude líbit :-)

03.04.2021 3 z 5