DavidKeller DavidKeller komentáře u knih

Práskač Práskač Jan-Erik Fjell

Skvělý počin, zvraty a mafianské praktiky..musim se ihned podivat po dalšim díle !!

17.09.2020 4 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Dalši skvěla kniha od Kinga, ač byla asi nejkratši co jsem od něj zatim četl, a přiběh mě bavil..Mistama mě boleli nohy a prožival jsem to co hrdinové knížky...tohle by v naši realitě byla asi ta nejzvrácenějši soutež..diky Mistře ;)

14.09.2020 4 z 5

Odveta - Mnichov 1972 Odveta - Mnichov 1972 George Jonas

Dávam "jen tři" hvězdy..z duvodu že to byla zajimavá kniha, ale na mě až moc detailu a novinařiny..fakta jsou dobrá ale ..někdy míň znamená víc ;)

22.08.2020 3 z 5

Plukovník Sun Plukovník Sun Robert Markham (p)

Bondovek jsem pár viděl , jak ty starši tak i teď ty nové, co se týka čtení, byla tahle moje první , nezklamala dobré čteni, určitě si nějakou ještě přečtu

21.07.2020 3 z 5

Červená Kobra Červená Kobra Rob Sinclair

Nebylo to čtení asi do doby kterou jsem teď prožival, nedokazalo mě to uplně oslovit , vtahnout do děje..ale závěr mě malinko navnadil i na pokračovani ..tak uvidim

06.07.2020 3 z 5

Poslední mstitel Poslední mstitel Kevin Lacz

Bez vaháni davam plnej počet hvězd, dalši pohled ze svědectví bojovniku SEAL...

01.04.2020 5 z 5

Bojovník Bojovník Chris Ryan (p)

Super přiběh, i když někdy mistama tvrdy a někdo by tohle jednani nemohl překousnout i já jako rodič jsem se musel nadechnout..zradce jsem odhalil dřive než Hlavni hrdina, což si beru za osobni plus :) ..dalši kniha od autora připadá samozřejmě v uvahu

28.12.2019 4 z 5

Synové člověka Synové člověka Arnaldur Indriðason

Kniha která přiběhem moc nepřekvapí, myslel jsem že autor má na víc..no neni každy den posviceni..určitě s nim ale nekončim :)

18.10.2019 3 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Rolf Börjlind

Přečteno jen diky vyzvě, jinak jako klasika sever krimi kde to je obestřeno rodinnym tajemstvim z minulosti..snad se zase dočkam severske krimi ktera mě překvapi :) ;)

21.06.2019 3 z 5

Hra bez pravidel Hra bez pravidel Vince Flynn

Dobré počtení , bavil jsem se celou dobu. Reálné lokace, hrozby a intriky dnešního světa, myslím že autorovy se podařilo nastoupit na dráhu Flynna :)

22.07.2018 4 z 5

Americký zabiják Americký zabiják Vince Flynn

Dávám 5* bez výčitek..myslím že se jedna o super dílo určitě si přečtu i další dily :) Špionážní, skvělá jízda plná napětí :)

06.02.2018 5 z 5

Ultimatum Ultimatum Anders de la Motte

tady se jedná o to že je to lepší jízda jak první díl, příběh super ..Atif je ta postava nej :)

05.01.2018 5 z 5

Čtyři poslední věci Čtyři poslední věci Paul Hoffman

super fantasy..ještě jsem si nepřečetl poslední díl ale chystám se na to

02.01.2018 5 z 5

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

knihu jsem četl před rokem. přesně..a dnes si vzpomenu na příbeh, napínavost, rozzuzlení ..prostě super kniha a dobry Autor :)

02.01.2018 5 z 5

Elitní sniper Elitní sniper Scott McEwen

Super, dobře napsné a akční :)

11.10.2017 5 z 5

Thrawn Thrawn Timothy Zahn

Hodně dobře napsané, svět SW mě baví tohle byla první kniha kterou jsem ze SWU přečetl ...sakra musí číst dalši :)

26.01.2023 5 z 5

Karlos Vémola: Zrození Terminátora Karlos Vémola: Zrození Terminátora Martin Jaroš

Kniha je super..samozřejmě jsem i hodně zaujaty, protože příběh Karlose je motivujicí...každý ať si řiká co chce , ale je to dřič.. Kniha je bez nějaké přehnané fikce..četla se dobře

07.01.2022 5 z 5

Cesta k titulu MMA World Champion Cesta k titulu MMA World Champion Attila Végh

Skvělá kniha od člověka který toho pro MMA na Slovensku udělal mnoho !! Tato kniha nesmí chybět u žádneho fanouška bojových sportů :)

03.01.2022 5 z 5

Pomsta Pomsta Jane Casey

Jako, není to špatný ..jen je kolem na mě moc takové te "sladké" omáčky....

17.08.2021

Pokoj stínů Pokoj stínů Jan-Erik Fjell

Parádní norská detektivka až s překvapivým koncem. Detektivka na hrůzné téma, ani se nedivim "vrahovi" že se k tomu odhodlal !! Určitě doporučiji a těšim se na dalšiho Antona !!

06.02.2021 5 z 5