Hra bez pravidel

Když Joe „Rick“ Rickman, bývalý zlatý chlapec zpravodajské služby, uskutečnil dokonale naplánovanou vlastizradu a ukradl agentuře obrovské množství nejdůvěrnějších dokumentů, neměla ředitelka CIA jinou možnost než proti němu nasadit svou nejdokonalejší zbraň: elitního tajného agenta Mitche Rappa. Rapp zrádce rychle zlikvidoval, jenže se brzy ukázalo, že Rickman představuje pro Ameriku vážné nebezpečí i své po smrti. Jeho odstranění spustilo akci, kterou sám dopředu pečlivě naplánoval. Kompromitující údaje uložil na neznámém místě a teď je někdo podle jeho instrukcí rozesílá a osudově tak ohrožuje bezpečnostní zájmy Spojených států. Začíná vysoká hra bez pravidel, neboť Američané i Pákistánci se za každou cenu snaží odhalit Rickmanovy komplice a získat zbytek tajných dokumentů, které postupně unikají na veřejnost. Jestliže se Spojené státy nemají stát rukojmím země, která touží být nejnovější jadernou velmocí, musí Mitch Rapp předběhnout, přelstít a porazit nejnebezpečnější protivníky, proti jakým se kdy postavil. Po smrti Vince Flynna štafetu převzal spisovatel Kyle Mills a navazuje tam, kde skončil předešlý díl série Poslední muž....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290841/hra-bez-pravidel-gCL-290841.jpg 4.244

Mitch Rapp 14.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, BB art

The Survivor, 2015

Kniha Hra bez pravidel

HannyC

Miluji Flynna :) Ano dnes jsem dospěla k tomuto závěru. Poutavé čtení, reálné postavy a profesionální znalost. Nejlepší z nejlepších svého druhu :)

1T0S_
06.08.2019

První kniha, která není napsaná původním autorem Vincem Flynnem. A myslím, že se toho nový autor, Kyle Mills, zhostil velice dobře.

Už od samého začátku je kniha napěchovaná akcí. Kyla Mills se vykašlal na nějaký realistický špionážní román a místo toho napsal pořádnou akční pecku! Děj plyne, další a další dokumenty, které poškozují CIA, jsou uvolňovány do éteru a hlavní hrdinové netuší, jak tenhle problém vyřešit.

Ale... něco mi přesto vadilo. Přišlo mi, že kniha nepřichází s ničím novým, ani v rámci série, ani v rámci žánru. Nebál bych se říci, že Hra bez pravidel byla skoro stejná, jako Poslední muž. V obou případech jsou po celou dobu záporáci o několik kroků napřed, jenže pak nastane nějaký zvrat, vlítne tam Mitch a problémy bez nějakých velkých komplikací vyřeší.

Povedené oddechovka. Jen doporučuji jednotlivé díly série číst s větším časovým odstupem - sdílejí docela dost podobností.
4/5

ahomonicky
27.01.2019

Dasi perfektni akcnak s Rappem v hlavni roli. Kniha se perfektne cte a ctenar se ani chvili nenudi. 5 hvezd je jasnych

rodak
09.10.2018

Výborné to bylo.Opravdu je Rapp ještě více agresivnější . Kniha má spád a ten závěr s večeří přímo dokonalý.

DavidKeller
22.07.2018

Dobré počtení , bavil jsem se celou dobu. Reálné lokace, hrozby a intriky dnešního světa, myslím že autorovy se podařilo nastoupit na dráhu Flynna :)

ferenc_had
16.06.2018

Jako vždy skvělý děj a parádní čtení.

oleg
08.03.2018

Bezva čtení,opět jsem četla jedním dechem,napínavé a stále se něco dělo......

Mammoth
29.11.2017

Rapp je zpátky! Nutno říct, že jsem k tomuto dílu přistupoval trochu s obavami, neb není od Flynna, nicméně veškeré pochybnosti rozprášeny a všechny ingredience, na které je čtenář této série zvyklý jsou na svém místě. Akční politicko-špionážní thriller, který nepustí.

Umrlčí cesta

Vince Flynn
americká, 1966 - 2013
Kyle Mills
americká, 1966

Kniha Hra bez pravidel je v

Právě čtených1x
dalších seznamech1x