Hra bez pravidel

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když Joe „Rick“ Rickman, bývalý zlatý chlapec zpravodajské služby, uskutečnil dokonale naplánovanou vlastizradu a ukradl agentuře obrovské množství nejdůvěrnějších dokumentů, neměla ředitelka CIA jinou možnost než proti němu nasadit svou nejdokonalejší zbraň: elitního tajného agenta Mitche Rappa. Rapp zrádce rychle zlikvidoval, jenže se brzy ukázalo, že Rickman představuje pro Ameriku vážné nebezpečí i své po smrti. Jeho odstranění spustilo akci, kterou sám dopředu pečlivě naplánoval. Kompromitující údaje uložil na neznámém místě a teď je někdo podle jeho instrukcí rozesílá a osudově tak ohrožuje bezpečnostní zájmy Spojených států. Začíná vysoká hra bez pravidel, neboť Američané i Pákistánci se za každou cenu snaží odhalit Rickmanovy komplice a získat zbytek tajných dokumentů, které postupně unikají na veřejnost. Jestliže se Spojené státy nemají stát rukojmím země, která touží být nejnovější jadernou velmocí, musí Mitch Rapp předběhnout, přelstít a porazit nejnebezpečnější protivníky, proti jakým se kdy postavil. Po smrti Vince Flynna štafetu převzal spisovatel Kyle Mills a navazuje tam, kde skončil předešlý díl série Poslední muž....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290841/hra-bez-pravidel-gCL-290841.jpg 4.244
Série

Mitch Rapp 14.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, BB art
Orig. název

The Survivor, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Hra bez pravidel

Přidat komentář
HannyC
30. března

Miluji Flynna :) Ano dnes jsem dospěla k tomuto závěru. Poutavé čtení, reálné postavy a profesionální znalost. Nejlepší z nejlepších svého druhu :)

1T0S_
06.08.2019

První kniha, která není napsaná původním autorem Vincem Flynnem. A myslím, že se toho nový autor, Kyle Mills, zhostil velice dobře.

Už od samého začátku je kniha napěchovaná akcí. Kyla Mills se vykašlal na nějaký realistický špionážní román a místo toho napsal pořádnou akční pecku! Děj plyne, další a další dokumenty, které poškozují CIA, jsou uvolňovány do éteru a hlavní hrdinové netuší, jak tenhle problém vyřešit.

Ale... něco mi přesto vadilo. Přišlo mi, že kniha nepřichází s ničím novým, ani v rámci série, ani v rámci žánru. Nebál bych se říci, že Hra bez pravidel byla skoro stejná, jako Poslední muž. V obou případech jsou po celou dobu záporáci o několik kroků napřed, jenže pak nastane nějaký zvrat, vlítne tam Mitch a problémy bez nějakých velkých komplikací vyřeší.

Povedené oddechovka. Jen doporučuji jednotlivé díly série číst s větším časovým odstupem - sdílejí docela dost podobností.
4/5


ahomonicky
27.01.2019

Dasi perfektni akcnak s Rappem v hlavni roli. Kniha se perfektne cte a ctenar se ani chvili nenudi. 5 hvezd je jasnych

rodak
09.10.2018

Výborné to bylo.Opravdu je Rapp ještě více agresivnější . Kniha má spád a ten závěr s večeří přímo dokonalý.

DavidKeller
22.07.2018

Dobré počtení , bavil jsem se celou dobu. Reálné lokace, hrozby a intriky dnešního světa, myslím že autorovy se podařilo nastoupit na dráhu Flynna :)

ferenc_had
16.06.2018

Jako vždy skvělý děj a parádní čtení.

oleg
08.03.2018

Bezva čtení,opět jsem četla jedním dechem,napínavé a stále se něco dělo......

Mammoth
29.11.2017

Rapp je zpátky! Nutno říct, že jsem k tomuto dílu přistupoval trochu s obavami, neb není od Flynna, nicméně veškeré pochybnosti rozprášeny a všechny ingredience, na které je čtenář této série zvyklý jsou na svém místě. Akční politicko-špionážní thriller, který nepustí.

1

Doporučujeme

Umrlčí cesta
Umrlčí cesta
Lekce smrti
Lekce smrti
Červenka nese smrt
Červenka nese smrt
Deník mého stínu
Deník mého stínu

Autoři knihy

Vince Flynn
americká, 1966 - 2013
Kyle Mills
americká, 1966

Kniha Hra bez pravidel je v

Právě čtených1x
Přečtených60x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených3x
Knihotéce68x
Chystám se číst16x
dalších seznamech1x