koupit eknihy

Vince Flynn

americká, 1966 - 2013koupit eknihy

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všechny knihy
Ve jménu ctiPříkaz zabítAkt zradyNa počest padlýmSvolení zabíjet

Autor

Když se Vince Flynn (*1966) rozhodl stát profesionálním spisovatelem, vzbudilo to u jeho nejbližších nemalý podiv. V dětství totiž trpěl dyslexií a vždy měl velké potíže s psaním a čtením. O to větší bylo všeobecné překvapení, když se hned jeho první román Ultimátum stal bestsellerem. To... celý životopis(zdroj: www.bbart.cz)

Komentáře (4)

Přidat komentář
Jane100
22. července

Vince Flynn společně s Danielem Silvou je dvojice autorů, díky kterým jsem podlehla knihám z prostředí tajných služeb a terorismu. Díky nim může čtenář nahlédnout za oponu světové politiky, úniku informací, diplomacie atd. Když jsem záhy zjistila, ze V.Flynn již nežije, dost mě to zasáhlo, neboť již nenapíše žádnou skvělou knihu, od které se nebudu moct odtrhnout.

Fillipa
25. června

Všechny knihy, které jsem poslouchala (12), byly báječné - určitě nemalý podíl na tom má překladatel Michal Prokop.

Ječmínek
09.12.2013

Píše takové akční knihy o teroristech, agentech, politicích a tak. Jednu dobu jsem měl takové knihy rád, a tak jsem přečetl asi 5 děl tohoto autora. Docela se mi líbila svižná kniha "Převzetí moci", ostatní byly na jedno brdo. Už asi 7 let jsem Flynna nevzal do ruky. Třeba takový Forsyth, který píše něco podobného, je o třídu lepší.

Ladinek
11.09.2013

Autor, který mně v poslední době hodně pobavil. Hlavně oceňuji, že si nepotřebuje pomáhat všelijakými vymyšlenými všemocnými vládními organizacemi, tajnými bratrstvy a nadpřirozenem jako třeba Rollins, nebo vymýšlet za vlasy přitažené záhady jako Brown . I z dnes tak prostých ingrediencí jako CIA, FBI a terorismus dokáže ukuchtit napínavé čtení. Někdy jeho knihy působí trochu jako propaganda, ale pokud sdílíte autorův názor, že zlu se rozhodně nemá ustupovat a politici jsou vesměs šmejdi, tak vám to ani nebude vadit.