Vince Flynn

americká, 1966 - 2013, statistikykoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Poslední muž

Poslední muž - Vince Flynn

Velitel tajných operací CIA v Afghánistánu Joe Rickman byl unesen a jeho čtyři osobní strážci chladnokrevně popraveni. Agentovi Mitchi Rappovi však zkušenosti a cit pro p... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Nepřítel státuPřevzetí mociAmerický zabijákUltimátumVýkonná moc

Komentáře (5)

Vince Flynn

Přidat komentář
Jane100
25.09.2018

Ještě jeden komentář k Flynnovi. Všimněte si, jaké má ve svých knihách sympatické postavy. To se již moc nestává. Většina autorů už ze svých (ústředních!) postav dělá jen nesympatické opilce nebo vyvrhely. Musí je přece nesnášet i samotní autoři. Flynna si oblíbíte už jen kvůli samotnému Rappovi.

Jane100
22.07.2017

Vince Flynn společně s Danielem Silvou je dvojice autorů, díky kterým jsem podlehla knihám z prostředí tajných služeb a terorismu. Díky nim může čtenář nahlédnout za oponu světové politiky, úniku informací, diplomacie atd. Když jsem záhy zjistila, ze V.Flynn již nežije, dost mě to zasáhlo, neboť již nenapíše žádnou skvělou knihu, od které se nebudu moct odtrhnout.

Fillipa
25.06.2017

Všechny knihy, které jsem poslouchala (12), byly báječné - určitě nemalý podíl na tom má překladatel Michal Prokop.

Ječmínek
09.12.2013

Píše takové akční knihy o teroristech, agentech, politicích a tak. Jednu dobu jsem měl takové knihy rád, a tak jsem přečetl asi 5 děl tohoto autora. Docela se mi líbila svižná kniha "Převzetí moci". Už asi 7 let jsem Flynna nevzal do ruky. Třeba takový Forsyth, který píše něco podobného, je o třídu lepší.

Ladinek
11.09.2013

Autor, který mně v poslední době hodně pobavil. Hlavně oceňuji, že si nepotřebuje pomáhat všelijakými vymyšlenými všemocnými vládními organizacemi, tajnými bratrstvy a nadpřirozenem jako třeba Rollins, nebo vymýšlet za vlasy přitažené záhady jako Brown . I z dnes tak prostých ingrediencí jako CIA, FBI a terorismus dokáže ukuchtit napínavé čtení. Někdy jeho knihy působí trochu jako propaganda, ale pokud sdílíte autorův názor, že zlu se rozhodně nemá ustupovat a politici jsou vesměs šmejdi, tak vám to ani nebude vadit.