Karlos Vémola: Zrození Terminátora

Karlos Vémola je hlavním hrdinou nového, strhujícího thrilleru, který zachytává skutečné události z jeho života nabitého vzrušujícími peripetiemi. V napínavém příběhu se čtenář setká s řadou reálných, ale i fiktivních postav a událostí. Drogoví dealeři, luxusní děvky, zoufalci, chlast, rvačky, přátelství i nenávist, vězení a sportovní kariéra …...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423350/big_karlos-vemola-zrozeni-terminatora-8Pq-423350.jpg 2.210

Kniha Karlos Vémola: Zrození Terminátora

DavidKeller

Kniha je super..samozřejmě jsem i hodně zaujaty, protože příběh Karlose je motivujicí...každý ať si řiká co chce , ale je to dřič.. Kniha je bez nějaké přehnané fikce..četla se dobře

KobraCSGO
03.01.2021

Tak trochu nechápu zdejší hodnocení. Mě se kniha líbila.

Mirin1349
30.12.2020

Zcela bez mučeni přiznávám, že tak vysoké hodnocení dávám jen díky tomu, že byla kniha o Karlosovi, kterému moc fandím. Tolik chyb a tak špatnou práci korektora už jsem dlouho neviděla. Styl psaní mi přišel jako od zastydlého puberťáka... Terminátor by si zasloužil lepší zpracování. Co ale musím ocenit, je pěkné grafické zpracování a množství fotek, které knihu doplňují.

hellena1523
03.06.2020odpad!

Pravda, nečekala jsem žádnou olympiádu, ale vzhledem k hodnocení ostatních knih autora mě ani nenapadlo, že to bude fakt tak blbý. Poněkud podlézavá slátanina, která z jednoho nabušeného bonvivána dělá hrdinu a nadčlověka. Ne díky, příště snad radši Policie v akci.
Někomu určitě sedne a bude se líbit, ale pro mě bohužel ztráta času.

JanHrnecek
27.12.2019

Není to žádný literární diamant, ale to je vzhledem k typu knihy pochopitelné. Karlíto měl celkem zajímavý život, mnohdy na hraně. Dozvěděl jsem se pár věcí, které mi pomohly zase jiné věci pochopit. Možná je to však místy trošku vůči Terminátorovi podlézavé.

"Lvi žerou první"