Dataline Dataline komentáře u knih

Osudová posedlost Osudová posedlost Klára Janečková

První kniha od této autorky, kterou jsem četla. Je hezká, moc dobře se čte, takový románek na lenivý víkend v posteli. Nic hlubokého v tom nehledejte, akorát ten konec se mi nelíbil, působil dojmem: "A žili šťastně až do smrti...."

17.10.2021 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásná kniha, která mě velmi dojala, přečteno jedním dechem.

07.04.2021

Osm Osm Radka Třeštíková

Nudný příběh na letní dovolenou k moři. Za chvíli ani nebudete vědět, o cem kniha byla. Nezanecha ve vás žádnou stopu.

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Tuhle knihu jsem četla neuvěřitelne dlouho, nemohla jsem se zacist, nechapala jsem o cem vlastně je - v podstatě o ničem. Příběh plytky, nudný, docetla jsem, ale jen proto, ze každou knihu vždy doctu do konce.

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Dobra oddechová kniha, ale za par týdnu člověk nevi, o cem vlastně byla.

Ať myši nepláčou Ať myši nepláčou Magda Váňová

Do této knihy jsem se nemohla zacist. Porad jsem premyslela, ze ji odlozim. Nakonec mi to nedalo, prvních 120 stran jsem proletěla v rámci rekonvalescence a pak se to teprve trochu rozjede. Ale už jsem od této autorky četla lepší.

Zapomeň na minulost Zapomeň na minulost Magda Váňová

Jako vždy u této autorky, nejprve se nejde zacist a po padesáti stránkách nejde knihu odložit. Příběh až neuvěřitelný, fantazie autorky nezná hranic.

Past Past Magda Váňová

Třetí kniha od této autorky. Zpočátku jsem se nemohla zacist, jména hrdinu pro mě prilis složitá (Milana, Cecilka, Galla atd) ale nakonec jsem přečetla jedním dechem. Napínavý propletenec rodinných vztahu.

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Pěkná, čtivá, napínavá, ale jak tady už někdo psal, zbytečně moc postav, moc mrtvol, trochu přitažené za vlasy a samozřejmě nezbytný happy end.

03.03.2014 3 z 5

Rozbité šťastie Rozbité šťastie Táňa Keleová-Vasilková

Přečetla jsem několik knih této autorky a tahle je pro mě ta nej. Četla jsem jedním dechem, dlouho přes půlnoc, nemohla jsem se od ní odervat. Krásná, velmi čtivá, ze života. Vřele doporučuji.

10.02.2014 5 z 5

Peklo v bažinách Peklo v bažinách Stephen Hunter

Velmi poutavá, čtivá kniha. Doporučuji! Nemohla jsem se od ní odtrhnout, i když místy byla na mě neuvěřitelně drsná.

06.02.2014 5 z 5

Sokyně Sokyně Louise Bagshawe (p)

Její knihy mám ráda, ale zbytečně složitě popisuje každý detail, tak to přeskakuji. Čtivé, ale do domácí knihovny bych si ji nekoupila, vískrát bych si nepřečetla.

06.02.2014 3 z 5

Stalo se mi všechno Stalo se mi všechno Eva Urbaníková

Přečetla jsem, byla jsem zklamaná, čekala jsem více. Na vulgarismy u této autorky jsem si docela zvykla.

Měj mě rád Měj mě rád Eva Urbaníková

Kniha se krásně čte, ostatně jako vše od této autorky. Ale žádnou hloubku v tom nehledejte. Takové oddechové čtení na neděli.

Říkej mi lži Říkej mi lži Jennifer Crusie

Autorku jsem četla prvně, prvníh asi 50 stran mě opravdu nebavilo, nakonec docela humorně napsáno, ale kdyby mě nezajímalo, kdo je vrah, nedočetla bych.