dasa4663 dasa4663 komentáře u knih

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Příjemná oddechovka :-) příběh mě překvapil, což se mi dlouho u knížky nestalo :-)

20.07.2017 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Nebylo to špatné, ale nepatří to mezi moje top knížky :) Jako oddechovka fajn :))

03.02.2017 3 z 5

Dívka s hnědýma očima Dívka s hnědýma očima Lisa Kleypas

Knížka nebyla špatná, ale z těch 4.dílů nejslabší:-)

13.12.2016 4 z 5

Citlivá místa Citlivá místa Lisa Kleypas

No a 3. díl je opravdu velká romantika :) Podle mě už to nemělo takovou jiskru jak předešlé díly, ale i tak hodnotím velice pozitivně a doporučuji k přečtení :)
Chtěla jsem se zeptat jaké ještě knížky od Kleypas nebo podobné by mi byly doporučeny? :)

08.12.2016 5 z 5

Místo v životě Místo v životě Lisa Kleypas

Kniha se četla dobře, ale podle mě to na první díl nemělo :) Nemám moc ráda, když je knížka zbytečně popisována, ale tady mě to přišlo také osekané :)
Ale určitě doporučuji k přečtení :) pěkně to navazuje na první díl :)

08.12.2016 5 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

Moc krásná knížka :) trochu víc popisování,ale děj mě vážně vtáhl a zaujal. :) hlavně ke konci, neměla jsem tušení jak to může dopadnout :) Doporučuji k přečtení :)

29.11.2016 5 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Tenhle díl byl tak dojemný :) Z těch 3 dílů bych řekla nejlepší :)Určitě doporučuji k přečtení :)

16.11.2016 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Kniha nebyla špatná, ale měla jsem z ní smíšené pocity. Chvílemi jsem se od ní nemohla odtrhnout, a v některých částech se mi to vůbec nechtělo číst. Na mě zbytečně popisování všech detailů. Tak jen uvažuji asi jít do dalších dílů :)

08.10.2016 4 z 5

Manželský zväzok Manželský zväzok Jennifer Probst

Všechny 4.díly byly super :) ale poslední dva mě víc oslovily :) Oddechové čtení, můžu jen doporučit :))

18.09.2016 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Ach nemám slov..:-) vůbec bych se nezlobila kdyby vyšel ještě nějaký díl:-)

25.08.2016 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Tenhle díl mě až tak neoslovil:-) nějak mi tam chyběl děj. Takový průměr

22.08.2016 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Od tehle autorky se mi libilo zatím vše:-)moc pěkná knizka:-) vždy mě něco překvapí:-)

15.08.2016 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Oddechový čtení :)

10.08.2016 4 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Tak tahle knížka mě opravdu nadchla:-)neustále se tam něco dělo:-)doporučuji všemi deseti :-)

31.07.2016 5 z 5

On On Carey Heywood

Nebylo to tak hrozné jak ostatní píšou :) patří to mezi ty jednodušší knížky, ale jako fajn na uvolnění hlavy :)

17.07.2016 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Tak tahle knížka se mi moc líbila :) strašně dobře se to četlo a sem tam jsem se i zasmála :) Můžu jen doporučit :) i druhý díl super :) 3.díl je objednaný ;)

14.07.2016 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Fajn čtení :) tenhle styl knížek je vše na stejné brdo, ale jako oddechovka proč ne :)
více se mi líbily barvy lásky :)

08.07.2016 4 z 5

Třešinka Třešinka Raine Miller

Takový průměr, děj předvidatelný. Patří to mezi horší knížky co jsem četla :)

03.07.2016 3 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Jedním slovem nádhera :) první strany mě trochu odrazovaly od čtení, ale potom opravdu čtivá kniha :) Trochu víc se mi to líbilo z pohledu Travise. :)

18.06.2016 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Jednoduchý a pěkný :) četla jsem ještě 2 knížky od tyhle autorky (důvěřuj mi a buď se mnou). Příběhy určitě osloví a je tam hlavně dobrý konec :))

18.06.2016 5 z 5