Danielka959 Danielka959 komentáře u knih

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Knížka se mi moc líbila,byla slova a úryvky,které mi vysvětlovala mamka..příběh dopadl dobře a takové konce jsou nejlepší:o)

07.02.2021 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Opět úžasná knížka,je pravda že jsem to neustále srovnávala s filmem,ale to jsem čekala:o))

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Kniha byla krásná ale pro mě bylo to čtení v nekterých částech težší a některým věcem jsem pomalu ani nerozuměla. Děj se odehrává za první světové války

29.11.2023

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Pěkné,ale ta "tzv staročeština"mě trápila.

26.10.2020 3 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Tuto knihu jsem si úplně zamilovala. Mohu knihu jenom doporučit. Má zajímavý příběh a na můj věk přímo vystižená. A jestli chcete jaká knížka byla tak si ji musíte přečíst ;))

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Na to že mi je 14 a tato kniha je od 9 začetla jsem se do ni jako malá ale i dospělá holka. Úplně nevím komu bych tuto knížku doporučila snad úplně všema. Je jiná než jsem četla jiné knihy a mocc se mi líbila a přečetla bych si ji klidně znovu a znovu;))

29.11.2023 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Moc pěkná knížka,hodně to srovnávám s filmem,v knížce je toho mnohem víc:o))Těším se až se vrhnu na 3 díl...

11.02.2021 5 z 5

Horiaci most Horiaci most John Flanagan

Opět úžasný díl,mělo to napětí až do konce.Těším se na třetí díl:o))

03.11.2020 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Úžasná knížka,přečetla ji i moje mamka a obě jsme byly nadšené,těším se na další díl:o))

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Tuto knížku jsem vzala z mamčiny police a rozhodně jsem si ji musela přečíst. Bylo tam tolik emocí najednou a na konci knížky jsem se rozbrečela (ale knížka dopadla dobře). Přečetla jsem ji během tří dnů a opět můžu doporučit (myslím si že na věku nezáleží a že si to můžou přečíst jak teenageři tak dospělí). Do Emmy jsem se hodně vcítila byla jsem ji dost podobná a jsem rada že jsem si ji přečetla ;))

Myší díra Myší díra Simona Votyová

V této malinké knížce jsem se začetla s mamkou. Pomalu jsem se v té knize ztratila kde ta myška zrovna je a nebo u koho zrovna ta myš byla. Kniha byla ale pěkná a klidně bych si ji přečetla znova

29.11.2023 4 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Kniha byla úžasná ale nejdřív se mi do ní moc nechtělo ale jsem ráda že jsem si ji s mamkou přečetla a jsem moc ráda že dobře dopadla sice Halt ještě musí najít Willaa ale těším se na další díl ;))

27.12.2021 5 z 5

Čarodějův učeň Čarodějův učeň Otfried Preussler

Viděla jsem kreslenou pohádku, zfilmovanou pohádkovou verzi a teď jsem přečetla i knížku.Jsem ráda,že mám vše splněno.Kdybych měla posoudit,co bylo hezčí,tak kreslená pohádka,ale knížka je mnohem podrobnější:o))

29.11.2021

Chata v Jezerní kotlině Chata v Jezerní kotlině Jaroslav Foglar

Knížka byla moc pěkná,chvílema napínavá a dobrodružná.Určitě si od Foglara ještě něco přečtu.

18.01.2021 4 z 5

Amálie Zubatá a jednorožčí páni Amálie Zubatá a jednorožčí páni Laura Ellen Anderson

Odpočinkové čtení,líbila se mi...

Hoši od Bobří řeky Hoši od Bobří řeky Jaroslav Foglar

Tato knížka se mi líbila, byla pěkná, dobrodružná a čtivá. Těším se na další díl....

08.12.2020 5 z 5

Ema a kouzelná kniha Ema a kouzelná kniha Petra Braunová

Musím přiznat,že jsem z knížky byla nadšená....závěr mi přišel opravdu kouzelný:o))

26.10.2020 4 z 5

Amálie Zubatá a Příšerný ples Amálie Zubatá a Příšerný ples Laura Ellen Anderson

Z knížky jsem byla nadšená:o)))Četla se báječně...

Ronja, dcera loupežníka Ronja, dcera loupežníka Astrid Lindgren

Sice jsem viděla kreslenou verzi,ale jako knížka se mi taky moc líbila...

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Knížka se mi moccc líbila. Bylo tam hodně věcí na porozumění a líbilo se mi jak byla knížka napsaná. Opět doporučuji a tuto knihu si musíte přečíst teda hned jak si přečtete ty dva předchozí ;))