danielavachova danielavachova komentáře u knih

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Další skvělá detektivka,úplně jsem cítila vůni borovic,sušeného sena ,vody z rybníka,prostě léto. Vrátilo mě to do dětství ,i tim si mě kniha dostala. Téma detektivky i zápletek super!

23.05.2022 4 z 5

Lži Lži Táňa Keleová-Vasilková

Moc hezké oddechové čtení,knihy této autorky nikdy nezklamou. Jak dlouho lze žit ve lži? Vše jednou praskne a ty následky?

26.04.2022 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Téma knihy super,psáno velmi čtivě,nejvíce se mi líbili pasáže jak uvažoval vrah.

17.03.2022 3 z 5

Pozlacená klec Pozlacená klec Hana Marie Körnerová (p)

Trochu červená knihovna,ale co ,jinak krásně oddechová kniha,styl psaní paní Körnerové mi naprosto sedí. I když od paní autorky čtu raději knihy z doby bližši současnosti.

23.01.2022 4 z 5

Pohřbeni zaživa Pohřbeni zaživa Dominik Dán

Pan Dominik Dán opět nezklamal,velmi zajímavé téma a myslím,že i ve skutečnosti možný děj. Až mě z toho mrazí.

23.01.2022 5 z 5

Plachetnice na vinětách Plachetnice na vinětách Jiří Hájíček

Moje první kniha od pana Hájíčka,tak naprosto skutečný životní příběh,postupné odkrývání pravdy.

07.11.2021 3 z 5

Deník Gréty Kaiserové Deník Gréty Kaiserové Klára Janečková

Kniha se mi velice líbila,určitě si přečtu další.

26.10.2021 5 z 5

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

Výborná detektivka - román,nádherně popsané prostředí Skotska i Kanady, Moc se mi líbilo střídání minulosti a součastnosti,knize to dalo spád,pak už jsem se více těšila na pasáže z minulosti. I Simonovi osobní problémy jsou dobrým oživením knihy. Rozhodně půjdu do další knihy.

11.10.2021 4 z 5

Vlaštovka v bublině Vlaštovka v bublině Markéta Lukášková

Moje první kniha od autorky a rozhodně ne poslední! Velmi zajímavý pohled na naší budoucnost,myslím, že i docela reálný,se všemi ekonomickými i ekologickými dopady na život na Zemi. Doufám,že tak to zcela nebude. Napsáno lehce,čtivě.

30.08.2021 5 z 5

Hodinky od Ašera Hodinky od Ašera Zuzana Dostálová

Po knize Soběstačný,jsem čekala asi víc. Jinak se ale kniha četla lehce,čtivě. Byl to příběh ze života ,občas dost smutný,řeší problémy jak rodinné tak finanční součastníků,konec se tak nějak dal předpokládat. Oddechové čtení,doporučuji.

26.07.2021 4 z 5

Co to bude? Co to bude? Táňa Keleová-Vasilková

Velmi čtivě,příjemně napsaná kniha. Autorka píše o obyčejných ženách,jejich starostech i radostech,že vše vždy dopadne dobře? To je snad v dnešní době potřeba,alespoň v knihách.

09.07.2021 4 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Kdybych mohla dám 10 hvězd,naprosto úžasná,dojemná kniha,po dočtení jsem měla slzy v očích. Štěpán je pro mě naprostá jednička. Klaním se před paní autorkou! Už mám další knihu .

21.06.2021 5 z 5

Tichá odplata Tichá odplata Hania Allen

Kniha nebyla špatná,začátek mě nadchl,ale pak mi přišlo,že se to zbytečně protahovalo. Chybělo tam větší napětí. Sourozenci Gorští byli velmi sympatičtí,to detektivku oživilo.

29.05.2021 3 z 5

Dědictví Dědictví Eva Tvrdá

Kniha mě naprosto nadchla tématem,krajem,často dost krutými osudy žen. Strašná to byla doba.

21.05.2021 5 z 5

Děti nikoho Děti nikoho Hana Hindráková

Naprosto skvělá kniha ,drsné a kruté ,ale zároveň krásné prostředí Afriky. Až neuvěřitelné příběhy hlavních hrdinů.

05.05.2021 4 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Moc pěkná kniha,téměř jsem uvěřila,že vše páchá Barnyho otec ,pak sám Barny,Lacey byla úžasná. Vřele doporučuji.

02.05.2021 4 z 5

Sekta Sekta Martin Goffa

Moje druhá kniha od pana Goffy po Výkupném. Čteno na jeden zápřah,téma aktuální,akorát konec otevřený,kniha mi nepřišla ani moc jako detektivka,což nebylo na škodu. Dobrá oddechovka,ale Výkupné se mi líbilo více.

15.04.2021 3 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Dana Stabenow

Kniha mě nadchla prostředím Aljašky,úplně jsem tu zimu cítila,ale spíš mi kniha přišla jako dobrodružný román než krimi. Nenáročný a čtivě napsaný příběh.

10.04.2021 3 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Kniha mě absolutně zklamala a tak jsem se na ni těšila,chaotické,místy dost vulgární. Přitom Bábovky a Osm bylo úžasné čtení!

02.04.2021 1 z 5

Děti revoluce Děti revoluce Peter Robinson

Klasická anglická detektivka,místy zdlouhavé,rozvláčné,někdy nudné,nebyl to tak úplně můj šálek kávy.

23.03.2021 2 z 5