Dada_cte Dada_cte komentáře u knih

Divergence Divergence Veronica Roth

Pro mě dokonalá kniha! Někde je docela předvídavá, ale jindy zas dokáže překvapit! Rozhodně stojí za to si přečíst, těším se na další díly! Kniha se rychle čte, mě trvala asi čtyři hodiny - doslova jsem ji hltala - DOPORUČUJI ❤️❤️

28.04.2019 5 z 5

Agáta a doktor Lupa - Sídliště v ohrožení Agáta a doktor Lupa - Sídliště v ohrožení Gerit Kopietz

Taky suprová kniha. Neomrzela mě ani teď. Doporučuji ❤️

25.04.2019 5 z 5

Agáta a doktor Lupa - Ohrožená plavba Agáta a doktor Lupa - Ohrožená plavba Gerit Kopietz

Dokonalé! Napínavé a dobře čtivé. Doporučuji ❤️

Návštěva z minulosti Návštěva z minulosti Meg Cabot

Úžasná kniha! Dobře to dopadlo, škoda že už nejsou další díly ❤️

Velký třpytkový podraz Velký třpytkový podraz Meg Cabot

Allie si musí vybrat jestli dá přednost svému snu před pravými kamarády ❤️ je to dokonalá kniha

Hurá na scénu! Hurá na scénu! Meg Cabot

Autorka je úžasná spisovatelka! Její knihy vás neomrzí ani ve vyšším věku ❤️

Kluci k zulíbání Kluci k zulíbání Meg Cabot

Hezká kniha. Dobře se čte a neomrzí. Doporučuji ❤️

Nová holka Nová holka Meg Cabot

Typické problémy dívky, která je nová ve škole! Doporučuji ❤️

Stěhujeme se! Stěhujeme se! Meg Cabot

Když jsem byla menší, kniha se mi moc líbila! Neomrzela ani doteď!❤️

Skleněný trůn 1–3 (box) Skleněný trůn 1–3 (box) Sarah J. Maas

Nikdo nečeká, kdo se vyvine z Celaeny Sardothien! Autorka nás překvapuje v každé knize! Neomrzí a krásně se čte! Doporučuji ❤️

25.04.2019 5 z 5

Odkaz Dračích jezdců 1–3: Eragon / Eldest / Brisingr Odkaz Dračích jezdců 1–3: Eragon / Eldest / Brisingr Christopher Paolini

Dokonalé! Magie s bojem! Rozhodně si to přečtěte, stojí to za to. Knihy vám nedají pokoj ani po tom, co si je přečtěte!❤️

25.04.2019 5 z 5

Harry Potter 1–7 (box) – Sedm let v Bradavicích Harry Potter 1–7 (box) – Sedm let v Bradavicích Joanne Rowling

Úžasné! Rozhodně stojí za to si přečíst i knihy❤️

Dokonalá série! Všem doporučuji ❤️

25.04.2019

Harry Potter 1–4 (box) – První čtyři roky v Bradavicích Harry Potter 1–4 (box) – První čtyři roky v Bradavicích J. K. Rowling (p)

Dokonalé stejně jako film! Autorka je úžasná, doporučuji ❤️

25.04.2019 5 z 5

Harry Potter 5–7 (box) – Poslední tři roky v Bradavicích Harry Potter 5–7 (box) – Poslední tři roky v Bradavicích J. K. Rowling (p)

Dokonalá série! Doporučuji všem ❤️

25.04.2019 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Na to, že je film rozděleny do dvou částí je kniha pouze jedna! Úžasná a dokonalá, rozhodně lepší než film! Doporučuji všem milovníkům HP❤️

25.04.2019 5 z 5

Jeden z vydařenějších dílů že série Harry Potter (pouze můj názor) doporučuji ❤️

25.04.2019 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Můj nejoblíbenější díl ❤️ Miluju tuhle knihu a stejně tak i film. Doporučuji ❤️

25.04.2019 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Autorka se překonala! Kniha je úžasná a prostě dokonalá. Ta atmosféra, která v ní vládne - tiše závidím za takové nadání pro psaní ❤️

25.04.2019 5 z 5

Je to jediný díl, kde nikdo neumře. Velký potlesk, autorka nám dala alespoň jednu oddychovku???? doporučuji ❤️