Stěhujeme se!

Stěhujeme se!

První z řady příběhů o sympatické Allie, která se za nic na světě nechce s rodiči přestěhovat do nového domu, ve kterém očividně straší! Navíc by se musela rozloučit se svou nejlepší kamarádkou Mary Kay, která je sice poněkud rozmazlená a ufňukaná, ale přece jen je to kamarádka... Allie se rozhodne, že stěhování zabrání všemi způsoby. Život si usnadňuje všelijakými svéráznými pravidly, která nemilosrdně odhalují těžký život dítěte mezi ostatními dětmi a někdy i dospělými. Posuďte sami: Opravovat dospělé se nehodí Nesnášet lidi, hlavně dospělé, není slušné. Kamarádkám říkejte jen hezké věci, i když třeba nejsou pravda. Na druhý pokus už první dobrý dojem neuděláte. Pro slavné osoby platí jiná pravidla než pro nás ostatní....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33434/holcici-pravidla-allie-finklova-stehujeme-se-33434.jpg 3.952

Allie Finklová: Holčičí pravidla (1.)

Moving Day (2008)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Knižní klub

justinka
21.03.2017

celkem dobré ale najdou se i lepší díly

Roselunda 1928
30.07.2015

Řekla jsem si, že červen (teda spíš červenec) je ideální na to začít plnit Čtenářskou výzvu 2015. Tahle splňovala položku Kniha, která je poslední na vašem "chystám se číst" seznamu. A musím říct, že jsem na to už fakt velká, ale kdybych byla mladší, líbilo by se mi to hodně. A tak dávám 4 hvězdičky.

luciefeix
27.11.2013

vtipne :)

Katka.Venus
11.01.2013

přečetla jsem jí jedním dechem

RoseDawson157
15.09.2012

Allie Finková.Hlavní důvod,proč jsem si ji chtěla přečíst byla Meg Cabot.A nezklamala.Sice je pro menší děvčata tak kolem 9 let,ale když jsem ji četla v nějakých 13 ,líbila se mi. ;)

SimušKa
25.08.2011

První díl, je podle mě dobrý, zajímavý, pěkně se čte ;-) Doporučuji na 100% :P Těším se, až budu číst druhý díl :-)