Agáta a doktor Lupa - Sídliště v ohrožení

Agáta Bystrá a doktor Lupa opět v akci! Z obytného bloku na sídlišti, ve kterém bydlí dědečkův přítel Albert, se mají nájemníci ze dne na den vystěhovat a domy se mají demolovat. S tím se ale obyvatelé čtvrti nemohou smířit. Přijdou Agáta s Lupou na to, kdo za tím vším vězí? Oba malí detektivové sledují podezřelého majitele stavební firmy a zjišťují podivné skutečnosti... Ve volné řadě detektivních příběhů řeší Agáta Bystrá a doktor Lupa svérázným způsobem řadu zapeklitých případů. Neocenitelnou pomůckou pro ně při tom je kouzelná lupa, která sice vypadá zcela běžně, ale dá se s ní podívat třeba přes zeď, skrz dveře nebo do kufru. Každá knížka této série obsahuje jeden exemplář podobné lupy. Až ji mladí čtenáři přiloží na šedé plochy obrázků s tajemstvím, sami uvidí, co náš tým detektivů právě vypátral. Budou moci případ řešit zároveň s ním a procvičit si tak vlastní pozorovací i kombinační schopnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72394/agata-a-doktor-lupa-sidliste-v-ohro-seA-72394.jpg 3.962

Agáta & Doktor Lupa

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Greifen ein!, 2001

Kniha Agáta a doktor Lupa - Sídliště v ohrožení

KittyCATS
23.09.2020

(+ SPOILER) dobrá kniha jenom mi dělalo problém rozluštit obrázek pod lupou

Dada_cte
25.04.2019

Taky suprová kniha. Neomrzela mě ani teď. Doporučuji ❤️

vampiru
30.07.2017

V mládí jsem tuto knihu četl hodněkrát a proč? Kvůli kouzelné lupy přeci :D Je to něco revolučního a bavil jsem se pokaždé, když jsem jí musel použít.

Vendula39
01.07.2015

Zajímavý díl této série.

Dep8
03.01.2013

Tato knížka je velmi dobrodružná...

Kate.S
28.12.2012

Jako malá jsem příběhy o Agátě a Lupovi milovala. Teď už určitě ne:D

DendousSKS
25.11.2011

Rozhodně nejslabší z této edice. Všechny mě zaujali a četla jsem je pořád dokola,ale tadytu epizodku na sídlišti jsem sotva dočetla a nikdy víckrát už do ruky nevzala.