cleopatra11 cleopatra11 komentáře u knih

Buď užitečný: 7 zásad pro život Buď užitečný: 7 zásad pro život Arnold Schwarzenegger

Zajímavá kniha, plno informací.

15.02.2024 3 z 5

Kecy, kecy, kecičky Kecy, kecy, kecičky Karin Krajčo Babinská

Asi mě nejvíc bavilo číst o jejich cestách, ale ty domácí kecičky, to vůbec. A navíc velmi špatně zvolený grafický design, tmavé písmena na tmavém podkladě se opravdu velmi špatně čtou.

14.02.2024 3 z 5

Tajemství mé matky Tajemství mé matky Sheila O'Flanagan

Dočetla jsem, ale nijak nezaujalo. Stále jsem čekala, kdy tam bude nějaký boom a ono ejhle jen ta jedna věc. No nic, dočteno , ale v hlavě nezůstane.

11.02.2024 3 z 5

Závěj Závěj C. J. Tudor

Ne a ne a ne..toto mi teda nesedlo, už od prvních kapitol..

06.02.2024 2 z 5

Než zmizela Než zmizela Lisa Gardner

Nic, co by mě nadchlo..toto prostředí, ve kterém je posazený, mě nějak neuchvacuje.

05.02.2024 3 z 5

Byt číslo 303 Byt číslo 303 Kelli Hawkins

Moc napětí tato kniha nemá, ale dočetla jsem. Nejvíc jsem si zamilovala psa....))

03.02.2024 3 z 5

Líbánky Líbánky Rona Halsall

Svižný příběh, četlo se dobře, ale absolutně nereálné. Fantazie spisovatelky asi jela na plné obrátky.

03.02.2024 3 z 5

Sráz Sráz Lucy Goacher

Tak, jak se to rozjelo na začátku, tak bublina boom splaskla zhruba v polovině knihy, kdy mě to přestalo bavit. Tak strašně zdlouhavý popis všeho a tak zbytečný a zdlouhavý popis věcí, které nejsou vůbec důležité. Kniha mohla být klidně o 100 stránek tenčí.

02.02.2024 3 z 5

Omluva nestačí Omluva nestačí Jane Bailey

Není to špatný příběh, kniha mě začala bavit až tak od stránky 100, chtěla jsem to vzdát. Jsem ráda, že jsem vydržela. Styl psaní mi připomíná Alenu Mornštajnovou.

28.01.2024 4 z 5

Deník letušky 2 Deník letušky 2 Marika Mikušová

Pěkné počtení, doporučuji.

13.01.2024 3 z 5

Šéf - biografie Zdeňka Pohlreicha Šéf - biografie Zdeňka Pohlreicha Zdeněk Pohlreich

Pěkné počtení našeho brblajícího šéfa. Líbila se mi spousta fotografií, velmi pěkná část o nemoci jeho manželky Zdenky.

13.01.2024 4 z 5

S láskou, Pamela S láskou, Pamela Pamela Anderson

Velmi pěkná kniha, plno informací ze života. Ale myslím si, že ty největší pikantnosti má Pam zamknuté navždy v sobě.

07.01.2024 5 z 5

Deník letušky Deník letušky Marika Mikušová

Kdysi jsem se zařekla, že další knihu, co napíše letuška, už si nekoupím a číst nebudu...
Zase jsem neodolala. Musím ale říct, že ze všech těchto knih je tato asi nejlepší. Dozvěděla jsem se nejvíc informací o tom, jak to na "druhé straně" opravdu chodí.

04.01.2024 3 z 5

Karlos Vémola: Zrození Terminátora Karlos Vémola: Zrození Terminátora Martin Jaroš

V rychlosti prolistováno, přečetla jsem pouze povídání s Angelou a pak seznámení s Lelou. Jinak nic mi to nedalo.

25.12.2023 2 z 5

Pilotova dcera Pilotova dcera Audrey J. Cole

Taková jednohubka a oddechovka na 2 dny. Nebylo to špatné.

25.12.2023 5 z 5

Arnold Schwarzenegger Arnold Schwarzenegger Dana Čermáková

Pěkná kniha, hodně mě zajímaly začátky s Marií a s chutí jsem si přečetla drobnosti ze zákulisí jeho natáčených filmů.

24.12.2023 5 z 5

Nespěchejte do rakve Nespěchejte do rakve Tomáš Kašpar

Věřit či nevěřit....velmi zajímavá kniha.

14.12.2023 5 z 5

Kennedyovi: Nová generace Kennedyovi: Nová generace Maureen Spagnol

Pěkná kniha. Je jich tolik, že už se v tom ztrácím. Škoda, že každá kapitola o členech klanu nebyla doplněna fotografií dotyčného.

13.12.2023

Velmi zajímavá kniha, spím způsobem té smrti šel brutálně naproti. Škoda ho kluka.....

08.12.2023

Jennifer Jennifer Sean Smith

Velmi mě kniha překvapila, krásně a citlivě napsáno. Nejvíc jsem se těšila na popis rozpadu manželství s Bradem.

23.11.2023 5 z 5