Chloe12 Chloe12 komentáře u knih

Město dívek Město dívek Elizabeth Gilbert

Tato kniha bude už navždy mou věrnou přítelkyní.

18.10.2022 5 z 5

Vyměnit vodu květinám Vyměnit vodu květinám Valérie Perrin

Kniha která mi bude přítelem navždy.

25.04.2022 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Fantazie, jedním dechem přečtená. Opravdu krásná kniha pro uvolnění.

25.04.2022 5 z 5

Karty hvězdných duší Karty hvězdných duší Rebecca Campbell

Úžasné!!! Tuto autorku jsem si velice oblíbila. Karty jsou naprosto jedinečné a já si s nimi vytvořila velice intimní pouto. Velmi doporučuji.

07.03.2022 5 z 5

Veřejná tajemství Veřejná tajemství Alice Munro

Bohužel jsem knihu nedočetla. Byla utahaná a nezáživná.

07.03.2022 2 z 5

Povstaň, sestro! Povstaň, sestro! Rebecca Campbell

Rozhodně kniha kterou chci mít při sobě. Dodala mi perspektivu. Klade ty správné otázky, dodá vám sílu na vaší cestě.

Zajatci z pravěkého moře Zajatci z pravěkého moře Steve Alten

Tuhle knihu jsem měla už pěkně dlouho doma a ač jsem během čtení zjistila, že už je to díl čtvrtý vůbec ničemu to nevadilo. Knihu jsem si užila. Byla napínavá a moc dobře napsaná. Jestli si rádi občas přečtete něco o prehistorických tvorech rozhodně můžu doporučit.

Městečko Pines 3 Městečko Pines 3 Blake Crouch

O předchozích dvou knihách jsem mohla napsat že jsou mým šálkem kávy, ale teď jsem si dala maličké ristreto. Bývala bych ocenila kdyby se do druhého dílu zakomponoval díl třetí, takhle jsem absolutně nespokojená. Příběh ve mě zůstává poloviční.

Městečko Pines 2 Městečko Pines 2 Blake Crouch

Naprosto úžasné. Četla jsem jedním dechem.

28.11.2021 5 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Perfektní. Tohle je můj šálek kávy.

05.10.2021 5 z 5

Kuchařka pro autoimunitní řešení Kuchařka pro autoimunitní řešení Amy Myers

Kniha navazuje na předešlou knihu Autoimunitní řešení, je jejím příjemným doplňkem. Jsou zde další zajímavé informace a recepty.

17.06.2021 5 z 5

Autoimunitní řešení Autoimunitní řešení Amy Myers

Velmi užitečná kniha. Ráda bych ji doporučila všem, kteří trpí autoimunitní nemocí a nebo máte blízkého člověka, který má některé z těchto vážných nemocí. Autorka vám vysvětlí co se s vámi děje, najdete zde odpovědi, které se těžko hledají. Ale co je velmi důležité, poradí vám jak je to z léky a doktory, že bezmoc kterou teď cítíte není nutná a máte naději na uzdravení. Kniha mi pomohla změnit přístup a hned jsem se cítila jistější v jednání s lékaři, ale i v jiných situacích. Vřele doporučuji si výtisk pořídit domů, i kdyby jste dietní program autorky nedodržovali.

17.06.2021 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Příběh mě bavil od začátku do konce. Hlavně mě překvapil tím, jak plynně jsem se dostala na jeho konec. Nabídl mi hodně teorií o tom jak příběh bude pokračovat a jak skončí. Moc hezky je zde vylíčena manipulace a psychický útlak.

15.05.2021 5 z 5

Květy slunce Květy slunce Rupi Kaur

Úžasné! Velmi se mi líbí jak přemýšlím nad knihami této autorky. Dělají mi příjemnou společnost, emotivní a oduševnělou. Kdybych knihu měla přirovnat, přirovnám ji ke kočce- velmi ojedinělá společnost.

07.05.2021 5 z 5

Umění vyváženého života Umění vyváženého života Shaun Matthews

Ze začátku se mi s knihou hůře pracovalo, ale pak jsem se s ní sžila a byla mi užitečným rádcem.

07.05.2021 5 z 5

Duchovní zákony jógy Duchovní zákony jógy Deepak Chopra

Velmi příjemné a uklidňující čtení, odreagovalo mě. Lehké praktikování, které jsem prováděla současně se čtením bylo osvěžující. Kniha je čtivá a určitě bych ji doporučila v začátcích, kdy začínáte s jógou.

07.05.2021

Stravou proti zánětu Stravou proti zánětu David Frej

Skvělá kniha do začátku. Když onemocníte jste většinou zahlceni informacemi a je těžké se zorientovat, co vlastně dělat. Co je špatně a co dobře? Pokud vás trápí autoimunitní onemocnění nebo se zabýváte protizánětlivou stravou v dnešní těžké době, kdy péče o naši imunitu je více než důležitá, sáhněte po této knize. Dá vám srozumitelné počáteční informace a vám nepůjde hlava kolem.

15.04.2021 5 z 5

Mrtvé město Mrtvé město Camilla Sten

Ze začátku jsem se bála, že autorka bude hodně popisná co se architektury týká, ale pak mi ukázala svou druhou tvář a vtáhla mě do příběhu. Velmi se mi líbilo tempo, kterým mě příběhem provedla a i pointa příběhu byla moc pěkná. Kdyby kniha měla ještě 200 stran nezlobila bych se.

06.04.2021 5 z 5

Jak léčit chronická onemocnění homeopatií, Bachovými esencemi a Schüsslerovým Jak léčit chronická onemocnění homeopatií, Bachovými esencemi a Schüsslerovým J. T. Holub

Bohužel jsem zde nenašla odpovědi, které jsem potřebovala. Čekala jsem v knize rady jak si poradit s autoimunitním onemocněním pomocí homeopatie, ale kniha je velmi stručná.

06.04.2021 2 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Knihu jsem po 70 straně odložila. Hodně jsem se ztrácela, téma se mi líbilo, ale za mě by mohla být trochu jinak postavená.

05.12.2020 1 z 5