Autoimunitní řešení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Více než 90 procent populace trpí zánětem nebo autoimunitním onemocněním. Až doteď konvenční medicína tvrdila, že neexistuje žádný lék. Beznaděj? Menší podráždění, jako jsou vyrážky a výtok z nosu, jsou ignorovány, zatímco chronická a oslabující onemocnění, jako je Crohnova choroba a revmatoidní artritidy, jsou tlumeny koktejlem toxických léčiv, které neřeší jejich příčinu. Ale nemusí to být tímto způsobem. Ne, řešení existuje! V knize Autoimunní řešení nabízí Dr. Amy Myers, uznávaná lékařka funkční medicíny, svůj lékařsky prokázáný přístup k prevenci široké škály zánětlivých souvisejících symptomů a onemocnění, včetně alergie, obezity, astma, kardiovaskulární choroby, fibromyalgie, lupusu, IBS, chronické bolesti hlavy a Hashimotovy tyreoiditidy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320980/big_autoimunitni-reseni-IGi-320980.jpg 3.916
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Autoimunitní řešení

Chloe12
17. června

Velmi užitečná kniha. Ráda bych ji doporučila všem, kteří trpí autoimunitní nemocí a nebo máte blízkého člověka, který má některé z těchto vážných nemocí. Autorka vám vysvětlí co se s vámi děje, najdete zde odpovědi, které se těžko hledají. Ale co je velmi důležité, poradí vám jak je to z léky a doktory, že bezmoc kterou teď cítíte není nutná a máte naději na uzdravení. Kniha mi pomohla změnit přístup a hned jsem se cítila jistější v jednání s lékaři, ale i v jiných situacích. Vřele doporučuji si výtisk pořídit domů, i kdyby jste dietní program autorky nedodržovali.

hu_87
28.09.2018

Některé informace pro mě byly šokující a popravdě nevím, co si mám o některých věcech yslet. Nepopírám, že to může nemocným zmírnit jejich potíže, možná i se problémů zbavit kompletně (kdoví - přijde mi to přijatelnější než různé silné léky, které pacientům zatěžují tělo), ale nemůžu posuzovat. Čte se to aspoň poměrně dobře, ale připravte se na některé věci, které vás možná dost překvapí.

Tak či tak, tohle je vzkaz pro všechny, kteří nějakým autoimunitním onemocněním trpí: chtějte se vyléčit a tomu, že strava nemá žádný vliv na průběh onemocnění, za žádných okolností nevěřte. Pokud tomu uvěříte, může se vám to vymstít. O té bezlepkové dietě uvažujte určitě, spolu s omezením mléčných výrobků i luštěnin. Ke zbytku nevím, jak se vyjádřit, protože nemám dostatek doplňujících informací.


Chytuš
09.03.2018

Nevím, jak bude kniha užitečná pro ty, kteří opravdu nějakým závažnějším autoimunitním onemocněním trpí, je pravděpodobné, že tělo při dodržování MyersWay® dostane takový šok, který povede ke zmírnění problémů. To bohužel nedokážu posoudit, protože sice patřím mezi 90% populace, která se v popisovaných příznacích najde, nicméně nic závažného to u mě není... Ve stručnosti shrnu doporučení paní doktorky:
1) nejezte lepek - takže 100% bezlepková dieta
2) nejezte žádné luštěniny
3) žádné mléko, mléčné výrobky a vejce
4) žádnou lilkovitou zeleninu (brambory, rajčata, papriky, lilky)
5) samozřejmě dodržujte pravidla správné výživy jako vyvarovat se alkoholu, kávy, cukru ...

Že už jste výše uvedené někde slyšeli (sice uznávám, že takhle dohromady je to pořádný masakr)? No, vaše smůla, nenechali jste si to jako první patentovat!

Takhle vyjmenované to vypadá, že už vám nezbyde nic, co by se ještě dalo sníst, proto paní doktorka vymyslela i 30 denní jídelníček s recepty. Nebudu zdržovat, je to zkrátka samé maso. Skoro jsem si vzpomněla na legendární scénu "Králíka, už zase máme králíka, ani Punťa už to nežere, viď Punťo, že už taky nechceš králíka?" Tady je sice u masa větší rozptyl, takže se Vám může stát, že k snídani si dáte klobásky z mletého krůtího masa, k obědu kuře s rýží a k večeři mleté hovězí s dýní...

harena
01.08.2017

Jestliže je člověk zoufalý z klasického léčení autoimunitního onemocnění, které nikdy nevede k uzdravení, sáhne po tomto alternativním způsobu léčby. Autorka této knihy je z řady těch lékařů, kteří na vlastní kůži poznali závažné onemocnění a klasickou metodou se nedokázali vyléčit, proto hledali jiné, alternativní cesty. Tato kniha o poruchách autoimunitního systému obsahuje velmi praktické informace, rady a zároveň i recepty a skladbu jídelníčku pro prevenci autoimunitních onemocnění, i při jejich léčbě. Ukazuje čtenáři, které potraviny způsobují záněty, které obsahují jedy a toxiny, plísně a pod... Já samozřejmě nemůžu posoudit, bude-li to mít úspěch nebo ne, to musí zjistit každý sám. Kniha je psána přehledně a kdo ví, třeba někomu pomůže.