Povstaň, sestro!

Povstaň, sestro! https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351580/bmid_povstan-sestro-4l0-351580.jpg 4 13 3

Mnoho žen se ve svém životě snaží dosáhnout „úspěchu“ v mužském světě. Ale věci se mění – a stále více žen si uvědomuje, že tento způsob bytí není již nadále udržitelný. Jsme svědky globální změny, kterou předpovídali mystikové po celé věky: doby návratu posvátného mateřství a povstání posvátného ženství. Kniha Povstaň, sestro! povolává ženy, aby povstaly, řekly svou pravdu a staly se vůdčími osobnostmi. Kniha je návodem pro všechny ženy, jak spoluvytvořit nový archetyp – archetyp ženy, která se nedělá malou, aby se muži cítili dobře, ženy, která ví, že není pouze tělem pro sexuálními partnery, se kterými spí, a není ani posedlá kariérou. Archetyp ženy, která chápe skutečný význam sesterství, a to, že samy o sobě jsme silné, ale dohromady jsme divoké a nezkrotitelné. Tato kniha je manuálem pro vyléčení nejistot, strachů a omezujících zděděných vzorců, bránících ženě v důvěře v její vnitřní sílu a moudrost. Kniha obsahuje inspirativní nástroje, otázky, rituály a cvičení, které vás pomocí vlastního uzdravení povedou k naslouchání intuici a léčení světa. Rebecca Campbell je oddanou duchovní učitelkou a poslem, který se nás snaží probudit a přenést do nového věku. Její kniha je výzvou, aby si ženy reagovaly na svou intuici, rozpoutaly vnitřní sílu a dbaly o své ženství. Sonia Choquette, autorka knihy Tři supersíly Jsem nadšenou příznivkyní Rebeccy Campbell. Gabrielle Bernstein, autorka knihy Škola zázraků Rebecca Campbell je novodobá Božská velekněžka. V životě jsem nepotkala žádnou jinou ženu, která by zářila jako ona. Kyle Grey, autorka knihy Zaříkávač andělů Kniha Povstaň, sestro! je zaklínadlem, iniciací i invokací. Díky ní si vzpomenete, kým skutečně jste. Je souborem božské ženské historie, duchovních vzpomínek, zářivé poezie a mocných manter inspirujících k uvolnění vnitřní energie. Meggan Waterson, autorka knih Reveal a How to Love Yourself... celý text

Pro ženy Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Omega

Rise Sister Rise: A Guide to Unleashing the Wise, Wild Woman Within , 2016

Chloe12
16.12.2021 5 z 5

Rozhodně kniha kterou chci mít při sobě. Dodala mi perspektivu. Klade ty správné otázky, dodá vám sílu na vaší cestě.

crazyslunicko
31.07.2019 4 z 5

Jedna z tech knih, kterou neprectete za den, ale potrebujete nejaky cas k zamysleni. Neni to jen takove tlachani o nicem, ale jsou tam zajimave rady i pro osobni rozvoj a poznani sama sebe do hloubky.

zazilla
22.07.2018 5 z 5

Úžasná knížka! Pro mě dokonalé.

Rebecca Campbell
australská