Cat-Ance Cat-Ance komentáře u knih

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Prosím,chci další díl.!!!!!!!!!!!!!

09.12.2012 5 z 5

Vzkříšení Vzkříšení Lisa Jane Smith

Návrat ke starým dobrým časům.To zabití Klause ,ale mohlo být přece jen o trošku drsnější.Pokud jste přečetly i předchozí díly ,čeká vás příjemné překvapení.

15.02.2014 5 z 5

Zrádce Zrádce Lili St. Crow (p)

Nechápu proč nechtějí přeložit tak skvělou sérii.Když něco začali měli by to dotáhnout do konce.Jsem už tak zoufalá ,že 3. díl hledám v originále.Ještě tak umět pořádně anglicky...

Únos čtvrté princezny Únos čtvrté princezny Julia Golding

Úžasná kniha!Plánuju si jí zopáknout.

22.08.2012 5 z 5

Polibek čarodějky Polibek čarodějky Melissa de la Cruz

Zpotížemi jsem překonala pár prvních stránek a pak jsem knihu musela odložit.Dál už to číst nešlo.

23.04.2014

Návrat Návrat Sophie Jordan

Úžasné zakončení trilogie.Denghana jsem si okamžitě zamilovala a nemohla jsem se od knihy odtrhnout.Jenom konec mohl být trošku více rozepsaný ,ale pestrý děj a nečekané zvraty to vyváží.Konec na mně působil dojmem ,že by autorka mohla napsat ještě sérii o Kassianovi ,aby chudák nezůstal sám.Dávám 5 hvězdiček a držím autorce palce.

Spřízněné duše Spřízněné duše Lisa Jane Smith

Já naopak tenhle díl řadím na druhé místo hned za Lovce zla.Líbilo se mi ,že si konečně někdo nedělal starosti se zákony Říše temnot.

13.12.2013 5 z 5

Lovci zla Lovci zla Lisa Jane Smith

Podle mně zatím nejlepší díl z celé série.Kniha ukázala Říši Temnot z jiného úhlu pohledu.

10.11.2013 5 z 5

Prostě láska Prostě láska Eva Tížková

Čekala jsem na šťastný konec a ono nic.Podle názvu knihy bych očekávala něco trochu jiného.Všechno v těch nejhorších barvách.Jestli to chce hollywood zfilmovat,moc velké naděje tomu nedávám.

07.07.2013 2 z 5

Prozření Mary Dyerové Prozření Mary Dyerové Michelle Hodkin

Myslím ,že je to povedená knížka.Krátké kapitoly mě hodně potěšily a děj se netáhl ,ale plynul.
Těším se na další díl.

26.06.2013 5 z 5

Čarodějky z East Endu Čarodějky z East Endu Melissa de la Cruz

Zezačátku se mi to zdálo o ničem.Rozjelo se to až ke konci.

09.12.2012 1 z 5

Divoké kočky Divoké kočky Erin Hunter

Větší písmenka by mi nevadila.

22.08.2012 4 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Úžasné pohádkové počtení.Doporučuji!

02.12.2014 5 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Krásnej nápad, ale celá kniha mi přišla nějaká uspěchaná.Kapitoly končily ve chvíli, kdy se tam začalo něco dít.Klidně by ta kniha mohla být dvakrát delší.Přišlo mi to jako nedokončené.

05.03.2014 4 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Knihu jsem dočetla až na druhý pokus ,protože jsem se poprvé lekla ,,Hodných´´ upírů.Udělala jsem dobře ,že jsem tomu dala po půl roce další šanci.Doporučuji.

Pozor, co si přeješ Pozor, co si přeješ Shani Petroff

Líbí se mi nápad,spád a vtipnost knihy.

01.08.2013 5 z 5

Zapomnění Zapomnění Cat Patrick

Líbilo se mi vědět víc než London.Ze začátku jsem sice to její zapomínání úplně nechápala ,ale autorka to po kouskách objasnila.Pěkná knížka.

02.07.2013 4 z 5

Rozdělená srdce Rozdělená srdce Bettina Belitz

Souhlásím.Začátek byl pěkný ale ten konec se moc nepovedl.

17.03.2013 5 z 5

Někde jinde Někde jinde Gabrielle Zevin

nevím jestli skončila štastně nebo smutně.

22.08.2012 4 z 5

Deník mý zoufalý lásky Deník mý zoufalý lásky Liz Rettig