Canney Canney komentáře u knih

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Tohle byla moje první zkušenost se zombíky v knížce. Líbilo se mi jak bylo vykresleno prostředí a atmosféra celého příběhu - vesnice ohraničena plotem, za kterým jsou nečistí. Jen ten začátek byl pro mě těžký, trvalo mi než jsem se začetla a Mary mi tedy moc pomáhala, jediné na co myslela byl oceán a v podstatě nic jiného.

31.07.2012 4 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

Knížka se mi moc líbila. Líbilo se mi chování Aarona, který to kým je nepřijal jako samozřejmost, ale že se svojí podstatou bojoval a musel se s tím smířit, i když to tak docela nejde.
Knížku rozhodně doporučuji těm, co se jim líbí seriál Lovci duchů neboli Supernatural.

30.07.2012 4 z 5

Můj soused Ghúl Můj soused Ghúl Lisi Harrison

Tento díl se mi líbil mnohem víc než ten předchozí. Moc se těším na další, jsem zvědavá jak to bude pokračovat :)

28.07.2012 4 z 5

S příšerami v jedné lavici S příšerami v jedné lavici Lisi Harrison

Začátek mě moc nebavil, autorka se zabývala zdlouhavým popisem všeho okolo. Časem se to ovšem změnilo a mě se příběh začal docela líbit :)

27.07.2012 3 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Hostitel se stal jednou z mých nejoblíbenějších knih a myslím, že je to nejlepší kniha kterou Meyerová zatím napsala. Těším se až si ji znovu přečtu :)

26.07.2012 5 z 5

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Do téhle knížky jsem se prostě nemohla začíst, ale dočíst jsem ji samozřejmě chtěla, takže jsem se snažila u ní vydržet. V knížce mi chyběla nějaká ta akce, zvrat a ze začátku i konfrontace, které se Lia vyhýbala. Musím, ale přiznat, že jsou tu dvě postavy, které jsem si oblíbila a to Henry a Edmund. Našla jsem tu i pár světlých chvilek, ale přesto knížce nemůžu dát lepší hodnocení, než to které jsem dala.

26.07.2012 2 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Druhý díl byl podle mě mnohem lepší než první. Měla jsem ho přečtený za jeden den. Je to opravdu čtivá knížka a já doufám, že se k dalšímu dílu dostanu co nejdříve.

24.07.2012 4 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

První díl mě moc nezaujal, ale určitě si přečtu ještě další díly, na které se docela těším :)

24.07.2012 3 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Tahle knížka si mě získala svým vtipem a hlavní postavou. Sophii je mi velmi sympatická a některé její hlášky nemají chybu. Těším se na další díl.

17.07.2012 4 z 5

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Nápad je to originální, ale celkové podání příběhu mě docela zklamalo. Nelíbilo se mi to, že se v knížce objevovala příliš mnoho nespisovných a sprostých slov. Na to nejsem v knížkách zvyklá. Jem mi nebyla příliš sympatická a radši jsem měla Pavouka. Líbilo se mi, ale že se autorka příliš nezdržovala zbytečným popisování a snažila se držet příběhu.

17.07.2012 3 z 5

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

Podobné knížky moc nečtu, ale jsem ráda, že jsem zrovna této dala šanci, protože mě rozhodně mile překvapila. Knížka je velmi čtivá, napínavá a samozřejmě nechybí ani akce. Rozhodně se těším na to až vyjde další díl.

17.07.2012 5 z 5