c.svetlana c.svetlana komentáře u knih

Zdání a manžel vždycky klamou Zdání a manžel vždycky klamou Alena Jakoubková

Jedna z těch Jakoubkových, kdy děj šlapal, nelogičnosti a přitažení za vlasy se neobjevovaly, prostředí i postavy atraktivní, emocionální zvraty únosné... krásně se mi to při rekonvalescenci četlo.

11.12.2021 5 z 5

Butikovky Butikovky Jana Sobíšková

Velmi me zaujalo téma, rozhovor s autorkou kdesi a při konečném rozhodování jsem dala na názory zde. Ajajaj, jak jsem se napálila....Kniha za mě složená z popisu situací, jsou to složené fejetony. Jediné plus je, ze autorka nevytačí příhody do otáček, tedy to není trapný, ale nezasmála jsem se ani jednou.

28.11.2020 odpad!

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Jak už tu bylo x krát zmiňováno, mohlo to být delší. Ráda bych věděla,jak se vůbec ty ženy domluvily, kde se vzaly instrukce, jak se potom setkaly, trochu vic myšlenek a úplně nejvíc bych chtěla vědět, jak dostala Julie za vyucenou. Epilog bych taky chtela delší..co se které z nich stalo a nestalo...no, četlo se to ale svižně, příjemné dvě hodiny:)

02.05.2020 3 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Ať dělám, co dělám, nedokážu to přečíst...prolog mě tak odboural a asi jsem měla živější fantazii, ale nedokážu ten hnus dostat z hlavy. Tedy bez hodnocení a odskočím si teď asi k nějaký romantice:)))

17.04.2020

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Po Oběti bez tváře zklamani...jak ta mě překvapovala, držela v napětí a závěr byl pro mě nepředvídatelný, tak tohle bylo z mého pohledu překombinované, dost náročná četba na orientaci v množství postav a dočetla jsem jen proto, že jsem vážně čekala, " že se něco stane" a knížka mě pohltí...nestalo:)

09.11.2019 2 z 5

Žádná setkání nejsou náhodná Žádná setkání nejsou náhodná Kay Pollak

Nikdy jsem nečetla knížku s tak děsivým krkolomným překladem...hvězdičky dávám za obsah.

01.04.2019 4 z 5

Momentky Momentky Barbara Nesvadbová

Knížka krásně vypadala...a to je asi tak všechno...po třech povídkách, které jsem si náhodně vybrala, jsem měla pocit, ze číst o tom, jak si někdo zařídí nešťastně život, fakt nemusím a druhý postřeh - chápu,že vztahy a podvody jsou zřejmě autorčino téma....ale proboha bych čekala aspon trochu posun a nikoli k daleko větší abstrakci.

16.03.2019 1 z 5

Práskač Práskač Jan-Erik Fjell

Slyšela jsem od více lidí, že se nemohli začíst...a vůbec tomu nerozumím:-) Připomínalo mi to počáteční tvorbu Martiny Cole, kterou jsem četla s nadšením, tedy moje hodnocení bylo určitě tímto ovlivněno. Každopádně já se nenudila a ani pro me nebyla zápletka předvídatelná; jsem zvědavá na další příběh ze série.

15.03.2019 5 z 5

Unesená Unesená Klára Janečková

Cetlo se mi dost tezko, vubec to nebyl ten styl, na ktery jsem od autorky zvykla. Tusim je to ale inspirovano jejim vlastnim pribehem, kdy byla sama unesena..asi se o tom spatne pise, kdyz si vylozene nechcete vypsat svoje trapeni, ale udelat z toho i pribeh.

05.10.2013 4 z 5

Modrá jiřina Modrá jiřina Nora Roberts

Cela trilogie se strasne pekne cte, krasny popis kytek:-)

01.10.2013 5 z 5

Černý anděl Černý anděl John Connolly

Naprosto dokonala knizka!!!

01.10.2013 5 z 5

Ranč u dědečka Ranč u dědečka Táňa Keleová-Vasilková

Keleovou ctu moc rada, i kdyz se linie pribehu opakuji.... je to vzdycky jednoduchy pribeh, silna zena, happyend....vsechny jeji knizky beru jednim dechem:-)

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Moc dobre se to cetlo, od konce jsem taky cekala vic, ale pribeh se mi moc libil.

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Priklanim se spise k nenadsenym komentarum, behem cteni mi zabralo nejvic myslenek na to, proc tohle nekdo vlastne napsal...

30.09.2013 2 z 5

Zvrácené myšlenky Zvrácené myšlenky Andrea Kane

Vyborne se cte, zvedavost az do konce!

Deník Sprosté matky Deník Sprosté matky Ian Frazier

Ufff.....miluju nadsazku, a proto jsem se na knizku tesila. Po par strankach jsem ji ovsem odlozila, protoze abych kazdych par listu cetla vyrazy ze 4. cenove skupiny, tak na to vazne nemam naladu...afektovana hrdinka, ty tzv. vtipne situace mi prisly dost vyumelkovany....nedoporucuju.

30.09.2013 1 z 5

Čas odpouštět Čas odpouštět John Grisham

Grishama jsem si zamilovala knihou Cela smrti, to je za mě jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla....tady jsem si nekousala klouby napětím, ale možná i proto, že je mi cca o dvacet let víc, tak mi pomalejší tempo i rozvláčné psaní vyhovovalo...nikam to tam nespěchalo, ani já nespěchala a tak jsem si krůček po krůčku prožila příběh, u kterého mě teda mrzí, že už nevíme, co a jak s odvoláním V Grishamových knihách se mi líbí i faktická stránka americké justice.

06.09.2023 5 z 5

Karanténa s moderním fotrem Karanténa s moderním fotrem Dominik Landsman

Čeněk mi moc chyběl....v podstatě s ním to byly ty pasáže, u kterých jsem se zasmála.... při líčení života rodiny během pandemie...,a to jsem od toho chtěla a po předchozích knihách očekávala. Satira to jinak byla pěkná, ale...

07.01.2022 2 z 5

Dula Dula Michal Viewegh

Kdyby to nemělo tolik vulgarit, bylo by to lepší...někdy vtipná ponta ve všech těch piiip piiip piiip neměla šanci vyniknout. Jedna hvězda navíc, protože kdysi jsem se u jeho humoru královsky bavila.

21.12.2021 2 z 5

Čarodějnický kalendář Čarodějnický kalendář Marcela Košanová

Libi se mi vic nez c.slabikar. Ritualy a doporuceni jsou rozdeleny podle doby, kdy je mesic v konkretnim znameni.

05.10.2013 5 z 5