Bunburistka Bunburistka komentáře u knih

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Tato kniha mě opravdu dostala. Velice čtivá, místy opravdu tajemná. Mohu akorát jen a jen doporučit! :)

Divergence Divergence Veronica Roth

Pěkný dystopický román se zajímavým námětem, určitě všem doporučuji :)

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Nádherně napsaná kniha, přečetla jsem ji na cestě na dovolenou jedním dechem.
Čistá láska, co víc dodat.
Vřele doporučuji :)

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Musím přiznat, že jsem knihu četla v roce 2008, ještě předtím, než vypuklo "Twilight šílenství" a ještě než se všechny knížky změnily na knihy o upírech s "nebezpečným" trojúhelníkem. Popravdě musím říct, že se mi kniha líbila. Ale následné omílání tohoto tématu mi knihu trochu znechutilo (což je silné slovo), a v nejbližší době ji číst znovu nehodlám. Ale jak říkám, tenkrát jsem z knihy byla naprosto unesená. Přesto jí musím dát s odstupem času jen tři hvězdičky, ale jen díky neustálému omílání tohoto tématu.

16.02.2014 3 z 5

Jak upír Uršulín o zuby a ke štěstí přišel Jak upír Uršulín o zuby a ke štěstí přišel Iva Hüttnerová

Vtipná knížečka pro nejmenší :D

Kuře melancholik Kuře melancholik Josef Karel Šlejhar

Velice dojemná novela, která nenechá jediné srdce chladné

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Musím říct, že jsem od této knihy měla velká očekávání. Než jsem si ji přečetla, věděla jsem jen přibližně, o čem by měla být. Absolutně nelituji, že jsem si ji přečetla. Celou dobu jsem očekávala, jak tato kniha dopadne a ten konec, ten jsem opravdu nečekala. Myslím, že tuhle knihu by si měl přečíst téměř každý alespoň jedenkrát za život. Doporučuji ! :)

Kameny osudu Kameny osudu Flavia Bujor

Tuto knížku jsem četla poměrně dávno, náhodou jsem na ní narazila v knihkupectví. Teď už bych si ji asi číst znovu nechtěla, abych na ni nezměnila názor, jelikož mě baví jiné knihy. Tenkrát jsem vůbec nevěděla, co od ní mam očekávat. A popravdě musím říct, že předčila mé očekávání. Dodnes si pamatuji určité scény, které se v knížce udály. Doporučuji :)

16.02.2014 3 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Chvíli trvalo, než jsem se do knihy začetla, ale pak to jelo jako po másle :D, skvělá knížka

16.02.2014 3 z 5

Wetemaa: Kniha osudu jedenácti družiníků krále Gudleifra. Díl 3., O cestě do Jižního Edagwonu Wetemaa: Kniha osudu jedenácti družiníků krále Gudleifra. Díl 3., O cestě do Jižního Edagwonu Adam Andres (p)

Musím se přiznat, že jsem četla jen tento díl. Bylo to na dovolené a já se od této knížky nemohla odlepit. Doporučuji !

Zlý začátek Zlý začátek Daniel Handler

Velice poutavá knížka. Když se začtete, budete chtít vědět, jak sourozenci dopadnou, doporučuji :)

Cesta za tajemný Hvozd Cesta za tajemný Hvozd Paul Stewart

Tato knížka mi velice přirostla k srdci. Už je to přeci nějaká doba, co jsem si ji četla, ale i přesto obohatila moji fantazii a určitě se k ní znovu vrátím :)

Radúz a Mahulena Radúz a Mahulena Julius Zeyer

Zajímavá pohádka, která nikoho neurazí :)

Ze života hmyzu Ze života hmyzu Karel Čapek

Toto dílo se mi velice líbilo. Vtipné, svižné, výstižné. Vtip dodával celému dílu šťávu, díky dialogům tato divadelní hra téměř protékala mezi prsty a výstižné proto, že to i v dnešní době platí na společnost. Doporučuji :)

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Byla jsem zvědavá, jak je tato kniha psaná. Výsledek? Stojí za přečtení, rozhodně je lepší jak "některé" dnešní erotické knihy :))

16.02.2014 2 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Tak na tuto knihu jsem byla velice zvědavá. Přečetla jsem pár stránek a musela jsem ji odložit. Musím říct, že mě absolutně nezaujala, ba mě dokonce odradila. V nejbližší době se k ní vrátit nehodlám, ale časem ji znovu šanci dám.

15.02.2014 1 z 5

Přesýpací hodiny Přesýpací hodiny Claudia Gray (p)

Takový konec jsem tedy nečekala. Skvělá série !

15.02.2014 4 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Baltazara jsem si prostě zamilovala, přece mi byl o něco sympatičtější než Lucas. Děj má opravdu spád, celkově je kniha velice čtivá. Než se nadějete, otáčíte poslední stránku a uháníte pro další díl ! :)

15.02.2014 4 z 5

Balthazar Balthazar Claudia Gray (p)

Balthazara jsem si opravdu mooc oblíbila. Přirostl mi k srdci. Na tento dodatek ke knižní sérii jsem se velice těšila. Knihu jsem si chtěla vzít s sebou na dovolenou, to jsem ovšem nevydržela a během jednoho dne ji přečetla jako nic. Škoda, že není delší ! :)

15.02.2014 5 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Knížka se mi dost líbila, přišla mi v určitém slova smyslu čistá, krásná. Velice mě zaujal námět a s obsahem jsem byla více než spokojená, hlavní hrdinku jsem si opravdu oblíbila. Všem doporučuji si tuto knihu a celou sérii přečíst ! :)

15.02.2014 5 z 5