Buchtičkajani Buchtičkajani komentáře u knih

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Uff, konečně jsem to dočetla. Tohle není knížka do které se ponoříte, vlastně jsem chtěla celou dobu knížku odložit, ale konec mě přeci jen zajímal. Co je nejhorší, že příběh je podle skutečné události.

20.11.2023 5 z 5

Znovu a lépe Znovu a lépe Catherine Bybee

Chtěla jsem odechovku. Ale tohle byla odechovka milá, vtipná, i s trochou napětí. Tušíte jak to všechno dopadne, ale to vůbec nevadí. A mít skvělé kamarádky, je prostě k nezaplacení....

10.11.2023 4 z 5

Otcovy hříchy Otcovy hříchy Jeffrey Archer

Z prvního dílu jsem byla nadšená, teď to bylo o hvězdičku horší, ale možná jen proto, že jsem četla oba díly hned za sebou. Jinak opět dobré čtení, u kterého se nenudite.

02.11.2023 4 z 5

Jen čas ukáže Jen čas ukáže Jeffrey Archer

Pěkný příběh rodinné ságy. Dobře se čte, nenudite se. Už se těším na druhý díl.

25.10.2023 5 z 5

Tajné milostné dopisy Olivie Morettiové Tajné milostné dopisy Olivie Morettiové Jennifer Probst

Hezká, příjemná odechovka.

17.10.2023 4 z 5

Děvčata z Firefly Lane Děvčata z Firefly Lane Kristin Hannah

Krásný příběh o dvouch nerozlučných, ale odlišných kamarádkach. V knize najdete vše ze života... Kamarádství, lásku, úspěch, prohru, sny, naději... Konec je smutný a já bulela jak želva.

12.10.2023 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Chvíli mě trvalo se začít, pak začal být příběh zajímavý. Během čtení jsem podezírala snad všechny a konec mě překvapil, nečekala jsem ho.

01.10.2023 4 z 5

Lazebníkova dcera Lazebníkova dcera Linda Lafferty

Docela hezký příběh. Jen o historickém románu mám asi jiné představy. Příběh znám jen s jiným koncem. Ale knížka se četla dobře a ten optimisticko - americký konec je nakonec fajn.

26.09.2023 3 z 5

Zaříkávač koní Zaříkávač koní Nicholas Evans

Kniha se mi do rukou dostala kvůli výzvě a nelituji. Moc hezký příběh, čtivý, smutný a ten konec . Film jsem neviděla, ale určitě se podívám, už jen kvůli veselejším konci.

18.09.2023 4 z 5

Můžeme si vykat? Můžeme si vykat? Luisa Binder

Nenáročné, pohodové, humorné čtení s pěkným koncem.

15.09.2023 3 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

Chvílemi trochu nechutné, ale čtivé. Chvílemi vtipné díky "milým" holkám detektiva.

11.09.2023 5 z 5

Lilly Lilly Hana Repová

Příjemný, milý, čtivý příběh dalšího sourozence. Další povedený díl.

04.09.2023 4 z 5

Babičkou proti své vůli Babičkou proti své vůli Eva Dolejšová

Skvělá odechovka, vtipná a zároveň k zamyšlení.

02.09.2023 3 z 5

Město snů Město snů Kate O'Hara

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla. Později příběh dostal spád a celkem dobře se četl Uvidíme, jak bude příběh pokračovat.

28.08.2023 3 z 5

Knížku jsem vzala do ruky, kvůli výzvě.. Smutný drsný a bohužel pravdivý příběh. Hrozné je, že auturka asi nebude jediná, které se toto dělo.

23.08.2023 4 z 5

Za války, 1919: Čas nových začátků Za války, 1919: Čas nových začátků Cynthia Harrod-Eagles

Já asi začínám od konce . Nevím jestli to vadí, ale mě se příběh líbil i tak. Poválečný příběh, který nabízí naději, že bude líp. No a jdu na sérii od začátku, už vim jak dopadne.

20.08.2023 5 z 5

Herečka: Múza první republiky Herečka: Múza první republiky Jana Poncarová

Do knihy jsem se musela nutit. Zdlouhavý příběh, žádné napětí. Ale konec nebyl špatný.

15.08.2023 3 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Předvídatelná romantika. Neurazí, ale ani nenadchne. Já chtěla odechovku a přesně to jsem dostala.

10.08.2023 3 z 5

Kavárna na konci ulice Kavárna na konci ulice Clare Pooley

Pěkné a milé čtení. Jeden deník, který ovlivní životy několika lidí.

05.08.2023 4 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Ze začátku jsem byla zmatená z pořadí kapitol.Jakub byl pro jen obyčejný fetak, do té doby, než se objevil Marek. Pak jsem se přistihla, že mu i fandím. A ten konec. Doporučuji přečíst.

26.07.2023 4 z 5