Brus Brus komentáře u knih

Bílá žena Bílá žena Barbara Wood

Koupeno a přečteno jedním dechem. Opět ta stará dobrá Woodová. Za mě knížka mohla klidně ještě pokračovat. Ta baba prostě umí vtáhnout čtenáře do děje. Už se těším na další.

27.04.2015

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Vyborny!!!! Jsem milovnik detektivek. A tohle, to je sila. Autor je bud magor nebo ....magor. pac tohle zdravy clovek nevymysli. Mysleno v dobrem. U vsech dilu jsem prestavala dychat a dokonce i jist. A to je co rict. Uz aby vysel dalsi dil.

27.11.2015

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Cekali jsem Rozoli a Mauru a ono nic. Neco uplne jineho. Zacsla jsem cist po obede, vecer docteno. Bomba. Historie, soucasnost. Nadherny pribeh.

16.10.2016 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak přečteno. Sice jsem celou serii vzala od konce, ale nevadí. Autor má teda představivost!!! Jaký hrůzy vymyslí příště? :-)

18.06.2015

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Výborná knížka. Přečetla jsem ji jedním dechem. Jen se nemůžu srovnat s títm, že tady Riz, vypadá jako malá fousatá baba a vono prd, v telce je to kočka!!!

07.04.2014

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Kam ten chlap chodí na ty nápady? Jako jsem detektivkový maniak, ale tohle...........tohle bylo "maso".

Šifra Šifra Kathy Reichs

Přečteno na jeden zátah. Jasně, nevěřím schopnostem virátů, beru to jako "příběh". ALe je to čtivé. Už se těším na další

13.10.2014

Kořeny Kořeny Alex Haley

kdysi jsem viděla seriál, dlouho jsem sháněla knihu. Sehnala jsem ji až tady. Je to, jak říká moje dítko, bombastik. Jednphp to zcela vtáhne do děje. Ale musím uznat, že seriál byl lepší. Přesto vím, že tahle knížka u mě zůstane.

24.01.2014

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Jako vzdy super. Jeden se az boji, co nspise priste.

12.12.2016

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Vyborna knizka. Jen nemam rada, kdyz odhadnu vraha moc brzy.

01.09.2015

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Kdy že vyjde další díl? Výborné čtení, snad poprvé v životě jsem se bála.

Popravčí Popravčí Chris Carter

Výborné čtení, přečetla jsem jedním dechem. A pak mě nafral syn, páč mi sebral tu další a já musela týden čekat, než dojede a mamince ji vrátí.

Volání minulosti Volání minulosti Barbara Wood

jo, dobrý. Ostatní knížky se mi tedy líbily více, ale celkově spokojenost. Už se těším na další Od BW.

15.01.2015

Had a hůl Had a hůl Barbara Wood

Dlouho jsem nepřečetla tak dobrou knížku. Začala jsem večer po zprávách a prostě jsem ji musela dočíst. Však jsem se pak další den dospala, že :-)

13.08.2014

Kosti v písku Kosti v písku Kathy Reichs

Knížky o kůstce mám ráda. Jen mi v nich chybí ta její filmová magořina. U první knížky jsem se dlouho smiřovala s tím, že to je JINÁ kůstka

18.01.2014

Dvojí Dexter Dvojí Dexter Jeff Lindsay (p)

Až jednou Dextra potkám, budu mít pocit, že jsem potkala kámoše. Jo, ty krimošky jsou fakt dobrý .

Inferno Inferno Dan Brown

Čtu, čtu a nějak se nemůžu začíst. Předchozí knížky mě nadchly, tady přečtu odstavec a nevím, co jsem četla. Musím znovu. No, znám se. Já ji zdolám, ale zatím mě prostě nějak nebaví. Něco mi v ní chybí. Uvidím, jaký z ní budu mít pocit, až budu na konci.

18.01.2014

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Cormoran me bavi. Je to svizne, ctive. Tesim se na dalsi.

27.11.2015

Poslední orákulum Poslední orákulum James Rollins (p)

Neznala jsem tohoto autora. Přečetla jsem tuto knihu a šla sehnat další. A už teď vím, že se přiřadil mezi moje oblíbence. Skvělé čtení.

11.08.2015

Dĺžka života Dĺžka života Tess Gerritsen