Booky84 Booky84 komentáře u knih

Pohádky Pohádky Vlasta Hlavsová

Krásné pohádky - poučné a s dobrým koncem a tak to má být. Přesně tohle člověk občas potřebuje.

25.10.2021 5 z 5

Zdenka Sulanová - Utajená hvězda Zdenka Sulanová - Utajená hvězda Aleš Cibulka

Příjemná kniha o úžasné herečce a zpěvačce.

15.08.2021 5 z 5

Kočičí král Kočičí král Pavel Šrut

Nádherná kniha pohádek - krátké, dlouhé, veselé i smutné, tak to má prostě být a po tomhle čtenář touží a tohle nyní potřebuje.

24.07.2021 5 z 5

Jak jsem nebyla na Lvech a jiné příhody Jak jsem nebyla na Lvech a jiné příhody Martina Preissová

Milé fejetony ze života herečky, příjemné čtení na několik večerů.

27.06.2021 4 z 5

Jabloňová panna Jabloňová panna Karel Jaromír Erben

Krásná pohádka se šťastným koncem, jak to má být.

18.06.2021 4 z 5

Politicky korektní pohádky na dobrou noc Politicky korektní pohádky na dobrou noc James Finn Garner

Bohužel kniha rozhodně nesplnila mé představy. Čekala jsem vtipnou knihu, ale ani jednou jsem se nezasmála a ani nepousmála. Tohle převypravování se mi rozhodně nelíbí. Mám ráda klasické pohádky a je mi jedno, že nejsou "korektní".

06.06.2021 2 z 5

Zajímavá až zvláštní kniha, která se ovšem velmi dobře čte. Je skvělé, jak autorka přechází mezi realitou a fantasií.

11.04.2021 4 z 5

Pivo na Loiře Pivo na Loiře Tommy Barnes

Pohová kniha se zvláštním nápadem - vařit pivo ve Francii. Lehce se četla, někdy lehký úsměv na rtech a jindy řehot na plné kolo.

21.02.2021 5 z 5

Černý kocour a jiné hororové povídky Černý kocour a jiné hororové povídky Edgar Allan Poe

Moje první kniha od tohoto autora a rozhodně nelituji. I když jako velká milovnice koček, jsem první povídku málem ani nedočetla. Naštěstí zvítězila zvědavost, za což jsem velice ráda.

27.01.2021 5 z 5

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

Kniha se četla velice lehce, zajímavý námět, ale čekala jsem ještě něco víc a hlavně vysvětlení toho všeho. Uvidíme, jaký bude další díl.

06.12.2020 4 z 5

Vzpoura strašidel Vzpoura strašidel Jiří Holub

Veselá kniha o strašidlech, během chvilky přečtená a je určitě nejen pro děti.

22.08.2020 5 z 5

Jen jestli si nevymejšlíš Jen jestli si nevymejšlíš Shel Silverstein

Úžasná knížka - smutná, veselá, pravdivá.

21.08.2020 5 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Lehké a pohodové čtení na jedno horké odpoledne. Škoda, že si z knihy nešlo půjčit trochu té zimy na ochlazení. :-)

15.08.2020 5 z 5

Madame Chic aneb Co všechno jsem se naučila v Paříži Madame Chic aneb Co všechno jsem se naučila v Paříži Jennifer L. Scott

Nevtíravé a nenáročné čtení. Rady, jak žít a užívat si života, ale každý si žijeme dle svého...

08.08.2020 3 z 5

Falešný sňatek Falešný sňatek Magdalena Mintová

Opět pohodová kniha, během chvilky přečtená.

05.11.2019 4 z 5

Mariina závěť Mariina závěť Colm Tóibín

Knihu jsem četla v rámci čtenářské výzvy a musím se přiznat, že se mi nečetla úplně lehce. Nakonec jsem ale ráda, že jsem si přečetla zase něco jiného, než co obvykle čtu.

27.08.2019 3 z 5

Zakázané filmy Zakázané filmy Dawn B. Sova

Velice zajímavá kniha pro všechny filmové fanoušky.

05.02.2022 5 z 5

Dějiny české - chronologický přehled Dějiny české - chronologický přehled Jan Sedlák

Základní souhrn našich dějin - co je dobré vědět o naší zemi.

05.02.2022 4 z 5

Povídky ke kávě aneb Jak přežít třicet let s jedním chlapem Povídky ke kávě aneb Jak přežít třicet let s jedním chlapem Hana Hrabáková

Příjemné a vtipné povídky. Těším se na další.

31.12.2021 5 z 5

Madla, já a ďas Madla, já a ďas Monika Seidlová

Další skvělá a čtivá kniha, líbila se mi ještě víc než první díl a to díky novým zvířecím postavám, já jsem totiž člověk kočičí. :-)

29.12.2021 5 z 5