Povídky ke kávě aneb Jak přežít třicet let s jedním chlapem

Povídky ke kávě aneb Jak přežít třicet let s jedním chlapem https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272349/bmid_povidky-ke-kave-aneb-jak-prezit-tri-YiS-272349.jpg 4 31 16

Povídky ke kávě série

Hana Hrabáková po tom, co s úspěchem publikovala své povídky časopisecky, nyní přichází oslovit čtenáře uceleným souborem humorných textů doslova „ze života“. Podtitul povídkové knihy „Jak přežít třicet let s jedním chlapem (a s jednou tchýní)“ jasně napovídá, okolo čeho se její humorné texty tematicky točí. A nutno dodat, že ješitného mužského čtenáře většina povídek příliš nepotěší... Ale co naplat? Takový je život a Hana Hrabáková dobře ví, o čem píše. Vždyť jen literárně vypointovala to, co čtenářky také zažívají a co jim život s jejich protějšky někdy naservíruje. Kniha se nesnaží předem se odstřihnout od mužského části čtenářstva. Kdo z pánů má trochu smyslu pro sebeironii a dokáže se na život podívat i z nadhledu, bude se při čtení bavit jistě stejně dobře, jako dámy čtenářky.... celý text

kristyna.havlov
24.05.2023 odpad!

Krátke příběhy, které by se spíš hodily do nějaké rubriky časopisu, než kvůli tomu vydávat knihu. Takové příběhy píší děti na základních školách - možná by to napsali i lépe. Za mě ne. Tato kniha je první a poslední od této autorky.

Alilka
07.06.2022 5 z 5

Ale jo, pobavila jsem se, i když já právě prožívám s tím mým chlapem už 46 rok a docela v pohodě... :-D Těším se na další díly Povídek ke kávě, je to příjemná oddechovka na odreagování...

Booky84
31.12.2021 5 z 5

Příjemné a vtipné povídky. Těším se na další.

werick
02.07.2021 5 z 5

Pěkné a vtipné povídky, které se dobře a rychle četly. Knížka na jedno odpoledne

kamila5406
03.03.2020 5 z 5

Humorné, vtipné, mě se líbí

KaMal
31.12.2019 3 z 5

Některé povídky byly opravdu vtipné, u mě to vyhrál příběh o tom, "Jak manžel nevymaloval" :-D

čohynka
22.11.2019 4 z 5

Přečteno opravdu u kávičky.. Milé, humorné povídky. Určitě si přečtu i další díly..

LaCoccinelle
24.08.2018 2 z 5

Čtení tak na půl hodinky. Nenadchne, neurazí. Prostě taková oddychovka.

daza.dt
31.01.2018 4 z 5

Kraťoučké milé povídky, čtou se velmi rychle. Než se nadějete, je konec knihy.

marwinmh
18.10.2017 2 z 5

Nenásilně, mile a krátce podané příběhy ze života, které mě však příliš nepobavily.

alnahu
24.03.2017 5 z 5

Příjemná oddechovka ke kávičce.Krátké humorné povídky,které se čtou samy.Nejvíce se mě líbila hned ta první o šikovné Hele a její zavařování.

Jeanie
08.10.2016 3 z 5

Útlá knížečka s veselými povídkami ze života. Povídky jsou kraťoučké a knížka je přečtená hned :-)

Ankavi
14.03.2016 4 z 5

Jednohubka k jedné malé kávě. Pobavila jsem se, zavzpomínala na dovolené za socialismu - ale to je asi tak všechno. Na mě příliš krátká kniha.

cérka
22.02.2016 5 z 5

Oddechovka k jedné kávičce. Mám podobné zážitky s navigací i rodinného života. Zavzpomínala jsem na naše, mnohdy horké chvilky. Např. když nás navigace hnala po stezce pro chodce která končila na zahrádce rychlého občerstvení :-). Občerstvit jsem opravdu potřebovala. Na vyděšené tváře chodců a pejskařů nešlo jen tak zapomenout. Naštěstí máme na autě vysoký podvozek a nějaký ten obrubník a louka nás nezastaví :-)

Mruskulka
11.02.2016 2 z 5

Opravdu ke kávě. Krátké povídky, ale spíše určené pro kamarádky autorky. Četla jsem lepší.

majáček
06.11.2015 5 z 5

Jednoduché a vtipné povídky. Velmi dobré na odreagování od fantasy. :)