Jak jsem nebyla na Lvech a jiné příhody

Ste hérečka?! A kerá? Herečka je člověk jako každý jiný. I když pracuje po večerech v bizarním kostýmu s vrstvou make-upu na tváři a občas ji vidíte v televizi. Její pyramida potřeb je zrovna tak obtížně zdolatelná jako ta vaše. A občas stejně jako vy klopýtá už na těch nejnižších stupních. Martina Preissová je herečka. Její kolegyně o ní říká, že je Catherine Zeta Jones pro chudý. Její maminka o ní říká, že se narodila s potleskem. A její bratr jí říká, že jestli se v televizi v osm nebude křížit s Doktorem z hor, tak se na ni bude možná dívat. Martininy příhody a úvahy o tom, jak se smířit s časem, drobnými i většími komplikacemi všedních dní, své profese, své rodiny, a vlastně se sebou, jsou vtipné, něžné i nahořklé, vždy ale úsměvné. Protože i kdyby třeba občas nebylo veselo, vždycky je možné podívat se z okna, zazpívat si v autě, políbit muže, ale hlavně se brát takoví, jací jste....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469090/big_jak-jsem-nebyla-na-lvech-a-jine-pri-Wr0-469090.jpg 3.518

Kniha Jak jsem nebyla na Lvech a jiné příhody

Dagros

Velmi milá a pohodová knížka, čte se prakticky sama, rozhodně doporučuji k odpolední kávě nebo na dovolenou.

Čokoláda

Knih na téma : dovolená , balení , Chorvatsko, rodina, dámské dýchánky, záměna osob již bylo napsáno více a lépe.

Ver777

Vtipné fejetony, které vám umožní nahlédnout do života jedné téměř normální rodiny s výraznými osobnostmi a které vám umožní zjistit, že radosti i starosti všedního dne hlavních protagonistů mohou být podobné těm vaším.

akinomV

Moc příjemné čtení. Bylo fajn si ho dávkovat a tak nějak se jim nechat unášet.

Booky84

Milé fejetony ze života herečky, příjemné čtení na několik večerů.