Bookaholik Bookaholik komentáře u knih

Zodiac - nejnebezpečnější ze všech zvířat Zodiac - nejnebezpečnější ze všech zvířat Gary Stewart

Pribeh super, ale proboha to zpracovani! Clovek by nerekl, ze to psala zkusena spisovatelka... A prekladatel tomu take moc nepridal... Preklepu je zde pozehnane a o chybne syntaxi ani nemluve... Navic je kniha misty dost zmatena a neprehledna. Tim vsim me dost zklamala...

17.04.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Za me spokojenost :) chtela jsem si odpocinout a pobavit a presne to se i stalo :) dokonce jsem ani nebyla zmatena z jednotlivych vztahu, a kdyz, tak jen na chvili, nez mi bliklo :) za me super :)

30.03.2017 5 z 5

Hlubší než hrob Hlubší než hrob Tami Hoag

Výborný thriller, jeden z těch nejlepších, jaké jsem kdy četla :) Doslova jsem hltala každé slovo a měla jsem knihu asi za 3 dny přečtenou. Zvláště povedené je rozpracování psychologie postav a rodiny. Opravdu všem doporučuji!

16.07.2016

Harry Potter & filozofie: kdyby Aristoteles byl ředitelem školy v Bradavicích Harry Potter & filozofie: kdyby Aristoteles byl ředitelem školy v Bradavicích David Baggett

Mě osobně knížka celkem bavila a jsem ráda, že ji mám, i když filozofie není zrovna můj šálek čaje. Co mi ale vadilo byl fakt, že text obsahuje pár faktických chyb a místy podivné překlady kánonu.

13.04.2024 4 z 5

Vánoční povídky Vánoční povídky Charles Dickens

Vánoční koledu mám ráda, ale tedy ten zbytek... Za mě příliš zdlouhavé, místy zbytečně složité a dlouhé větné konstrukce. Vánoční koledu si s chutí přečtu příští Vánoce znovu, zbytek stačil jednou :(

20.12.2023 1 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

(SPOILER) Sarah miluju, díl jsem si užila, protože Sarah, ale rozhodně byl nejslabší. Závěrečný "boj ů život" mě velmi zklamal, dalo se z něj vytěžit mnohem víc. Jak je možné, že za celý týden nepotkaly jednu jedinou stvůru? Na druhou stranu jsem si docela zaslzela, takže za mě dobrý, ale ne nejlepší!

08.04.2022 3 z 5

Na knihu jsem se hodně těšila, protože miluji Gilmorky a teprve nedávno jsem zhlédla všechny díly. Jsem z ní však zklamaná. Ano, místy jako bych slyšela Lorelei, ale třeba vyprávění o původní sérii bylo velmi krátké a o ničem. Knihu jsem četla v aj, takže byl problém možná na mé straně, ale opravdu mi knížka nic nedala a mrzí mě to

04.05.2021 1 z 5

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Knihu jsem obrečela, je neuvěřitelné, kolik krutosti se může skrývat tam, kde by to člověk čekal nejméně. Díky Kathy za její zpověď i za boj za ženy, které se vymanit nedokázaly!

16.02.2021 5 z 5

Život za zavřenými dveřmi / 19 let marnosti Život za zavřenými dveřmi / 19 let marnosti Ladislav Fred

Velmi silný příběh, ale jak už bylo řečeno, to množství gramatických a stylistických chyb je neuvěřitelné! Nad některými mi až zůstával rozum stát ???? I přes to by snad kniha ale mohla nést důležité poselství pro všechny, kteří si podobným peklem prochází...

17.01.2021 4 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Velmi předvídatelné, ale na oddych fajn...

01.04.2020 3 z 5

Nejvlivnější ženy naší doby Nejvlivnější ženy naší doby Chiara Pasqualetti Johnson

Stručné, ale příjemné seznámení s významnými ženami 20. století. Někdy bych jen ocenila více informací...

29.03.2020 4 z 5

Král Krysa Král Krysa James Clavell

Tak do téhle knihy jsem se skutečně zamilovala!

04.03.2018 5 z 5

Královna Města stínů Královna Města stínů Christoph Marzi

Celou trilogii jsem precetla v podstate jen proto, ze jsem za ni utratila sve penize. Nenadchl me ani jeden dil, i kdyz napad to byl skvely. Nebavilo me vecne omilani lila barvy (jina barva na svete neexistuje), spousta veci nebyla vysvetlena, nebo mozna byla, ale ja jsem zrovna nevnimala, co ctu, coz se mi u tehle serie stavalo velice casto...

21.09.2017 odpad!

Do propasti Do propasti Bernd Perplies

Po přečtení prvního dílu, jsem byla taková rozpačitá a trvalo mi docela dlouho, než jsem se pustila do dílu druhého.Když jsem dočetla ten, začala jsem náruživě shánět díl třetí, který je kupodivu neskutečně těžko sehnatelný ve fyzické podobě. Nicméně jsem ho zhltla během několika málo dní a smekám! Nechápu, jak může někdo tak krásně zpracovat sotva tři týdny děje do tří tlustých knih. To snad umí opravdu jen Perplies :)

03.09.2017 5 z 5

Do propasti Do propasti Bernd Perplies

Krasny pribeh, i kdyz jsem mu ze zacatku moc neverila

02.09.2017 5 z 5