Život za zavřenými dveřmi / 19 let marnosti ekniha

Kniha je příběhem ženy, která na vlastní kůži zažila peklo domácího násilí. Je to skutečný příběh, který se opravdu stal. Je poskládaný z útržků vyprávění dotyčné osoby a upravený do knižní podoby.

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305790/zivot-za-zavrenymi-dvermi-19-let-ma-w1N-305790.jpg 418
Literatura česká, Biografie a memoáry
Vydáno (ekniha), TZ-one

Kniha Život za zavřenými dveřmi / 19 let marnosti

Mikako

Dala bych plný počet, ale prostě ty překlepy, uvozovky tam, kde by být neměly a naopak. Rozčilovalo mě to. Ale ten příběh je děsivý. Já jsem snad na hlavní postavu (krom toho, že jí samozřejmě lituju) i naštvaná! Že se prostě nevzepřela, neodešla, že si to nechala líbit tak dlouho...

twigxi
22.08.2018

Tolik pravopisných a stylistyckých chyb v jedné knížce jsem snad ještě neviděla!
Příběh to byl zajímavý, četl se dobře a opravdu mi zůstával rozum stát nad tím, co všechno si hlavní postava nechala líbit.
Snad tato kniha bude pro někoho varováním, nebo někomu pomůže otevřít oči a dostat se z takové situace ven.

Pernella
20.08.2018

Přečetla jsem jen ukázku, téma mě velmi zajímá, ale množství pravopisných a stylistických chyb a překlepů mě odrazuje. Nevím, jestli si ji za těchto podmínek koupím. Bohužel se to stává čím dál tím častěji.

Evaho73
27.05.2018

Ďalšia smutná výpoveď o domácom násilí, ktorú si netrúfam hodnotiť....
Pri čítaní podobných príbehov ďakujem Pánu Bohu za rodinu, ktorú mám a život, ktorý žijem.
Mnohým ľuďom také šťastie nie je dopriaté a je mi z toho smutno...

Ivuska1988
20.11.2017

Velmi silný příběh, který se bohužel může stát každému z nás. Celou dobu při čtení tohoto příběhu jsem trnula, doufala a byla napnutá jak tohle "peklo" dopadne.
Chvíli jsem i hlavní hrdince nadávala, jak je pitomá, jak rychle zapomněla na vše co jí udělal a opět se k němu vrátit.
Nechápu jak se mu podařilo takhle hrozně manipulovat s dětmi. Přitom on je ani vůbec neměl rád, jen je bral jako rukojmí.
Syn jako by vypadl otci z oka, jeho chování se hned v mládí ukázalo, docela by mě zajímalo, jak to s ním dopadlo, když měl vykročenou špatnou nohou do světa, bylo jasné, že ho nečeká žádná růžová budoucnost.
A dcera? Tu proti mámě otec očkoval tak, že se rozhodla žít s prarodiči a s ním, jelikož u prarodičů měla vše luxus i peníze.
Hlavní hrdinka se dostala na úplné dno, naštěstí měla mezi sebou kamarády, kteří jí pomohli opět se z toho dostat. Ke konci příběhu se dozvídáme, jak se hlavní hrdinka opět pomalu postavila na nohy....
Po dočtení této knihy jsem zjistila, že tento příběh je pravdivý a o to víc jsem musela o příběhu přemýšlet a stále nemohu uvěřit, že se tohle někde děje, třeba hned sousedům vedle nás, nikdo netuší co se děje druhým za zavřenými dveřmi....
Jak těmto lidem pomoci? Z tisku, Tv víme, že je spousty krizových center, poraden, ale bohužel týraný člověk, se bojí následků kdyby trýznitel zjistil o co se pokusil, mohlo by se stát, že by v afektu mohl i zabít. A tak týraní velmi tiše trpí a modlí se, aby se stal zázrak a oni se z toho pekla dostali.
Tato kniha je velmi pěkně napsaná, jedna z lepších co jsem kdy četla, určitě ji budu moc doporučovat a i Vám ji vřele doporučuji.

Terata
24.08.2017

Silný příběh, u kterého vám zůstane rozum stát. Celou dobu jsem byla napnutá, jak to vše dopadne a ke konci, když jsem zjistila, že příběh byl skutečný, že to není žádný smyšlený příběh, nabralo mé zvídavosti o 180 obrátek více a kniha se stala jednou z nejlepších, co jsem letos četla. DOPORUČUJU!

petrzel
14.03.2017

Kdyby člověk nevěděl ,že se to děje tak by neuvěřil. Je to hrůza a šílenost.

To na tobě doschne
To na tobě doschne