Booka Booka komentáře u knih

Jak žít dlouze a zdravě Jak žít dlouze a zdravě Michail Tombak

Tombak si velmi casto protireci. Neco haní a pak to doporucuje. Psal to pod vlivem nebo ma tak chatrny intelekt?

23.03.2024 1 z 5

Cesta k uzdravení - O daru léčení Cesta k uzdravení - O daru léčení Jan Palouček

Palouckovy radky v sobe obsahuji nabozensky dogmatismus a aroganci, oboji paradoxne v obecnem smyslu kritizuje. Clovek dle nej neni dost dobry, je to hrisnik, ktery se musi napravit a zit podle Palouckovo Stvoritele, jinak onemocni a bude zebrat u Paloucka, aby ho vylecil. Zaroven se Paloucek jako lecitel demagogickym vysvetlenim zrika odpovednosti. Oboji je zcestne. 1.Clovek byl stvoren jako kazde jine stvoreni na tomto svete a je takto dost dobry! Jako briza, komar nebo cap. 2. Paloucku, kdyz si nechavas platit za lecitelskou praci, jsi povinen za ni taky nest odpovednost! Stejne jako pravnik a dalsi zamestnani, ktere si beres do huby. Paloucek je tim, co sam kritizuje. I
Demagog a dogmatik. Radobykazatel. I proto nebo protoze nevesel ve znamost.

01.03.2024 2 z 5

Anatomie zázraku Anatomie zázraku Deepak Chopra

O ničem. Zklamání.

09.02.2024 odpad!

Nepotřebuješ se změnit Nepotřebuješ se změnit Anthony De Mello

Větší bláboly jsem dlouho nečetla.

09.02.2024 odpad!

Dohoda s nemocí (kniha druhá) Dohoda s nemocí (kniha druhá) Valerij Vladimirovič Sineľnikov

Spis brozura, argumentacne odbyta.

05.02.2024 2 z 5

Za hranice komfortu: Přijměte nepohodlí a najděte své divoké, šťastné a zdravé já Za hranice komfortu: Přijměte nepohodlí a najděte své divoké, šťastné a zdravé já Michael Easter

Sebechvalne, povrchni, radobykriticke blaboleni, ktere se tvari pro intelektove mene zdatne ctenare jako poucne. Ale kniha je o nicem.Co taky cekat od typka, ktery si nema po 3 hod. se svou pritelkyni co rici. Dneska uz pise knihy opravdu kazdej Jarda.

05.02.2024 odpad!

Vyléčit nevyléčitelné Vyléčit nevyléčitelné Michail Tombak

Inspirujici kniha! Jen bych vytkla graficky navrh obalky knihy, ten je zcela mimo.

04.02.2024 odpad!

Nechci jen existovat, chci žít Nechci jen existovat, chci žít Terka H (p)

hloupoučké :-(

01.02.2024 odpad!

Podstata ženy Podstata ženy Tereza Heitelová

strašné bláboly :-(

01.02.2024 odpad!

Léčení a uzdravení Léčení a uzdravení David R. Hawkins

Autor mele porad to same, zas a znova, jakoby ctenare povazoval za kretena, nebo je senilni a nepamatuje si ani on ani editor, ze toto uz zminoval 3x, nekdy si dokonce protireci a s nekterymi tvrzenimi nelze vubec souhlasit, jsou mimo. Je to skryty, povyseny maco, ktery sve lacine postoje zabaluje do libivych zvastu a lide mu to basti. :( Nelibi se mi ani to, ze hani jine, duchovne zamerene knihy. A tu svou nad ne vyvysuje. Za mne spis odpad, ale dam hvezdu za snahu.

28.01.2024 1 z 5

Jak se uzdravit z rakoviny Jak se uzdravit z rakoviny Jonathan Chamberlain

Skvělá kniha plná praktických tipů nejen na léčbu, ale i prevenci! Ta by měla být v každé domácí knihovničce. Děkuji autorovi za její zpracování.

27.01.2024 5 z 5

Náhle, sami Náhle, sami Isabelle Autissier

Takhle to dopada, kdyz spolu vyrazi chytra, ale silne submisivni se sebestrednym hlupakem. Bolestne cteni.

19.01.2024 odpad!

Orientace v přírodě Orientace v přírodě Tristan Gooley

Autor si na mnoha strankach protireci. Dokonce i ve dvou odstavcich za sebou. Spousta nezajimavych veci, slozite vysvetlena, mnoho bezne znamych veci, preskakovala jsem spoustu stranek.

06.01.2024 odpad!

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Zalostnej preklad.

22.11.2023 1 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Strasnej preklad Heleny Matochy, ktera tak poskodila original. Prekladat neumi a presto se nestydi za tu fuserinu brat penize. Ze svedstiny moc prekladatelu neni, konkurence mala, tak to muze delat kdekdo. Neda se to cist.

19.11.2023 1 z 5

Hlbina Hlbina Jozef Karika

Vyborne napsane, psychika postavy i doba dobre zachycene, ale bohuzel cele hodne pritazene za vlasy.

13.11.2023 3 z 5

Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč Michel Odoul

Prazdne blaboly. :(

13.11.2023 odpad!

Vincenz Priessnitz : světový přírodní léčitel Vincenz Priessnitz : světový přírodní léčitel Miloš Kočka

Výjimečná, fascinující, geniální osobnost.

06.09.2023 5 z 5

Z mého života na Březníku Z mého života na Březníku Emilie Vrabcová

Paní se pořád vychloubá, jak byla skvělá. Velice mě to zklamalo. Forma ani obsah nemají pro mne bohužel hodnotu. Brožuru jsem vyhodila.

18.07.2023 odpad!