Léčení a uzdravení

Léčení a uzdravení https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525993/bmid_leceni-a-uzdraveni-654dc6e1d5def.jpg 4 6 2

Dr. Hawkins byl psychiatr, který prodělal hlubokou duchovní transformaci. V životě trpěl mnoha neduhy, měl například vředy na dvanácterníku, bolesti hlavy, bezpočet alergií, chorobu hrozící gangrénou prstu, dnu, artritidu, hypertyreózu, poškození plic, těžkou hypoglykemii a 25 kilogramu nadváhy. Veškerých uzdravení z těchto „nemocí“ bylo dosaženo bez narkotik a anestezie. Cela tato řada „onemocnění“ byla výsledkem karmických sklonu, které vystoupily na povrch díky intenzivní vnitřní duchovni práci, jež zpočátku urychlovala jejich vyplouvání, avšak později usnadnila jejich zdánlivě zázračné uzdravení a zmizení. Jedna se o nejpraktičtěji orientovanou knihu Dr. Hawkinse. Pomůže vám otevřít srdce, pustit se mnoha vědomých i nevědomých stanovisek a poznat pravdu, čímž dojde k osvobozeni mysli a uzdraveni „shora dolu“. Získejte zpět sami sebe!... celý text

Kixel
06.02.2024 2 z 5

Zatím nejslabší z knih D.R. Hawkinse, velká míra repetitivnosti nejen vůči předchozím knihám autora, ale i mezi kapitolami v této knize navzájem, některé části se opakují i 5x. 3/4 knihy je tak jen balastem. Zbývající obsah je zajímavý a podnětný, bohužel je potřeba ho doslova hledat ve "vatě" kolem. Doplňuje mozaiku provázání zdraví na úrovně vědomí nebo prožívání životních krizí z pohledu vědomí. Mít kniha 100 stran, dal bych i 4*

Booka
28.01.2024 1 z 5

Autor mele porad to same, zas a znova, jakoby ctenare povazoval za kretena, nebo je senilni a nepamatuje si ani on ani editor, ze toto uz zminoval 3x, nekdy si dokonce protireci a s nekterymi tvrzenimi nelze vubec souhlasit, jsou mimo. Je to skryty, povyseny maco, ktery sve lacine postoje zabaluje do libivych zvastu a lide mu to basti. :( Nelibi se mi ani to, ze hani jine, duchovne zamerene knihy. A tu svou nad ne vyvysuje. Za mne spis odpad, ale dam hvezdu za snahu.

Kniha Léčení a uzdravení je v