Vzestup po úrovních vědomí

Lidské vědomí se může nacházet na různě vysokých úrovních. Dr. D. Hawkins, který zažíval pokročilé stavy vědomí již od dětství a pojmenoval je podle subjektivních prožitků, které na každém stupni převládají, a podle energie jejich pole jim přiřadil číselné hodnoty od jedné do tisíce (kde 1000 označuje, stav nejvyšších avatarů, Krišny, Zarathuštry, Buddhy a Ježíše Krista). Popisuje, jakým způsobem se na různých stupních vědomí chová lidské ego a jak se projevují jeho přirozená omezení. Dává praktické rady, jak můžeme na jednotlivých úrovních překonat s nimi související bloky, a tak každou z nich postupně transcendovat a připravovat se na pokročilé stavy vedoucí až k Osvícení. Kniha tedy není jen analýzou, ale především praktickou příručkou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/367052/vzestup-po-urovnich-vedomi-Hyk-367052.jpg 4.97
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno · Pravda.Je

Transcending the Levels of Consciousness: The Stairway to Enlightenment · 2005

Kniha Vzestup po úrovních vědomí

managalante

Autor této knihy přesně a bravurně vystihl božské téma a podstatu lidského bytí, angažování a přemýšlení na cestě k pravdě. K pravdě, kterou mnoho lidí na světě nevidí. Avšak tuto pravdu, kdyby tito lidé poznali, dosáhli by toho, čemu dosáhnout mají a v hloubi své nepřesvědčené duše vlastně všichni dohromady zmateně chtějí. Kniha mi odhalila jisté lidské normy a myšlenkové pochody v konkrétních stádiích osobnostního růstu, který by jisto jistě měl u každého směřovat, pro všechno dobré k Bohu.

Děkuji za to, že jsem, a že mám k dispozici vlastní rozhodnutí, mohu pracovat na své vůli, učit se každým dnem a v okamžení být vždy blíže Bohu.

BStone
30.12.2018

Skvělá kniha ve které D.Hawkins podrobně popisuje a vysvětluje jednotlivé úrovně vědomí a ve které se v nějaké její části najde každý...

Měnící
09.11.2018

Z této knihy jsem byl naprosto nadšený. Tak jednoduše a do podrobností zjistit, jak na tom jsem, bylo pro mě úžasné a tak trochu i dobrodružné. Pro mě to byla hlavně důležitá informace a s pomocí jsem s tím dokázal něco udělat. Podíval jsem i na jiná nastavení, a našel úrovně například svých přátel, nebo kam by bylo možné se až posunout. Cítím vděčnost, že tato kniha vyšla v českém překladu, a je tak dostupnější pro širší okruh čtenářů. Nemyslím si, že by tato kniha byla sama schopná v někom uskutečnit změnu, ale může být pro ni důležitým impulsem.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

osobní rozvoj psychiatrie svoboda

David R. Hawkins
americká, 1927 - 2012

Kniha Vzestup po úrovních vědomí je v

Právě čtených3x