Moc versus síla

Představte si, že máte přístup k jednoduché odpovědi ano, nebo ne na jakoukoli otázku, kterou si přejete položit. Skutečně pravdivou odpověď na jakoukoli otázku. Člověk si myslí, že žije díky silám, které má pod kontrolou, ale ve skutečnosti je ovládán mocí z netušených zdrojů, mocí, nad níž nemá žádnou kontrolu. Během dvaceti let Hawkins dokázal analyzovat celé spektrum úrovní lidského vědomí a vytvořil fascinující mapu geografie lidských zkušeností. Tato "anatomie vědomí" vytváří profil celého lidského druhu, umožňující provést úplnou analýzu emocionálního a duchovního vývoje jedinců, společnosti a rasy. Tak důkladný a rozsáhlý pohled přináší novou úroveň porozumění člověka při objevování vesmíru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49380/moc-versus-sila-49380.jpg 4.338
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Pragma

Power versus force

Kniha Moc versus síla

včelařka
28. listopadu

Proč se tedy kineziologie, možnost získat bezchybnou odpověď, nerozšířila do všech odvětví?

Laky28

Velmi přínosná, vědomí rozšiřující kniha. Pokud vás zajímají principy morfogenetických polí a toho jak se vzájemně energeticky ovlivňujeme, či jak na nás působí hudba apod., je to to pravé. Určitě bych ale pro lepší orientaci doporučil si od autora nejprve přečíst "Vzestup po úrovních vědomí." Alespoň mě to v tomto pořadí dalo větší možnost nabídnuté informace lépe vstřebat.

Kristyne3789
08.09.2020

Moc zajímavá kniha, stejně tak jako ostatní knihy od autora

senbja
02.08.2020

Dlouho mi ležela doma, ale nakonec mě donutila, abych po ní sáhla.Nestačila jsem se divit, proč jsem to neudělala hned, když jsem si ji koupila. Učitel přichází, když je žák připraven. Člověk nemusí všemu rozumět, když to i bez jeho porozumění funguje, ale vše funguje mnohem líp, když rozumí. A já konečně dostala potřebné vysvětlení, abych pochopila. Vřele doporučuji. Každý si tam může najít něco, co potřebuje vědět, aby se duchovně posunul aspoň o kousek výš. Proč? Protože to je hlavní důvod, proč jsme tady.

romana8933
18.07.2020

Moc zajímavá kniha.

romana4049
22.03.2020

Já mám problém s výkladem. Nejspíš nerozumím nechápu....Hawkins totiž tvrdí, že energické pole vědomí je nejnižší u primitivních společenství. A naopak vyšší pole vědomí je vyšší u vzdělaných lidí, kteří jsou materiálně zajištění.
Absolutně se to neshoduje s mým přesvědčením. Co například amazonští indiáni, nebo stáří Egypťané. I zvířata a rostliny má podle mého přesvědčení vyšší pole vědomí než dnešní průměrný člověk.
Nechápu, nerozumím..... pomozte.

Zaarashi
07.09.2019

Fascinující kniha. Zpočátku jsem měla trochu pochybnosti, ale opravdu nutí člověka k zamyšlení a zlepšení vlastního jednání, z části i k pochopení jednání ostatních, nebo dokonce ke zjištění, že některé lidi ve svém životě zkrátka nepotřebuji a je lepší, si je držet od těla. Jednou si ji určitě přečtu znovu.

Katepaz
25.05.2019