Vševidoucí já

Kniha Vševidoucí Já popisuje a vysvětluje pokročilé stavy vědomí a cestu duchovního Osvícení. Obsahuje také rozhovory, které dr. Hawkins vedl s duchovními žáky z celého světa. Výborně popisuje nástrahy lidského ega a roli karmy, nelinearitu a „nedualitu“ tedy oblasti, kde se pokročilé stavy vědomí odehrávají.

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397054/big_vsevidouci-ja-bV1-397054.jpg 4.613
Duchovní literatura, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Pravda.Je

The Eye of the I, 2001

Kniha Vševidoucí já

GepardLady

Kolik je knih, v nichž osvícený člověk vysvětluje, co je to osvícení, jak k němu člověk může dojít (nebo alespoň vyšplhat na žebříku úrovní vědomí výš) a jak se změní vnímání sebe sama, druhých lidí, bytostí, prostředí, života, existence, Božství? Pro mě je dílo D. R. Hawkinse zatím jediné takové a tahle kniha je unikátní v tom, že opravdu zprostředkovává vše o osvícení od osvíceného. Přitom je psána s takovou pokorou a láskou (vlastně by taková nebyla, kdyby autor nebyl osvícený). TOHLE JE učebnice pro ty, kdo chtějí na své duchovní cestě pokročit! Člověk si díky ní navíc uvědomí, kolik falešných duchovních učitelů a guruů ho může zavést na scestí a jak nebezpečné jejich rádoby učení může být.

s.mirka1

Výborné....jako všechny knihy doktora Hawkinse!

Měnící
02.01.2020

Tato kniha pro mě neznamenala přelom podobný popisu úrovní vědomí, ale přinesla mnoho výstižných pohledů vědomého člověka.

sator
27.08.2019

Je to třetí kniha kterou čtu od tohoto autora, pro mě už má sestupnou tendenci klade si spoustu otázek které mě už dnes připadají legrační...

BStone
29.01.2019

Mnoho knih se dneska ohání tvrzením, že jsou nějak duchovní, či dokonce transformační. Tato kniha taková skutečně je a pokud má někdo touhu po duchovním hledání či informacích, kniha mu opravdu fundovaně odpoví prostřednictvím vědce, psychoanalytika a filozofa Davida R. Hawkinse.