Bonbonierka Bonbonierka komentáře u knih

Sestra Sestra Louise Jensen

Prumerna ctiva kniha, dej z minulosti se prolina s pritomnym dejem, az poslednich 50 stran napinavy, jinak pekna oddechovka

03.04.2020 2 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Velmi ctivy napinavy pribeh a prekvapivy konec, kniha je jina nez predchozi autorciny knizky, ale uplne me pohltila, doporucuji precist.

29.03.2020 4 z 5

Dar Dar Louise Jensen

Skvely pribeh, ktery vas vtahne do deje, kratke kapitoly a rostouci napeti vas jen tak nepusti, autorka se ihned zaradila mezi me oblibene

22.03.2020 4 z 5

Kukačka Kukačka Natalie Daniels

Cekala jsem vic, prvnich 150 stran nuda, zbyle kapitoly byli ctivejsi, ale dej nikam negradoval, kniha k zamysleni s pozitivnim koncem o problemech v manzelstvi.

18.03.2020 2 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Skvely druhy dil, napsano z pohledu vsech hlavnich postav, strach nahanejici drama, dej postupne graduje az k velmi napinavemu konci, uz se tesim na treti dil.

10.03.2020 5 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Skvela napinava kniha az do posledni stranky, dej ze zajimaveho prostredi a zoufaly zlocin zoufale zeny, ktera unikne trestu, doporucuji precist jednim dechem.

03.03.2020 4 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Prvnich sto stran nuda, pak zdlouhave liceni soudniho procesu, az konec knihy me nadch a donutil premyslet, ale kratke kapitoly se dobre cetly, kniha o tom, ze dulezitejsi je rodina nez oddanost v praci.

23.02.2020 3 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Kniha me zklamala, mam vsechny autorciny knihy, ale tahle me nebavila, dej se tahl a nebyl napinavy, pro me bohuzel podprumer

17.02.2020 1 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Nadherna kniha prectena jednim dechem, napinava az do konce, doporucuji koupit a precist.

06.02.2020 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Skvele napsany pribeh o pozlatku bohatstvi, tahle kniha me fakt bavila a rada se k ni vracim... ????

06.02.2020 5 z 5

Rivalka Rivalka Charlotte Duckworth

Prvnich 100 stranek nuda, pak se dej kobecne rozbehne, zajimave tema o pracujici vorkoholicce, ktera nezvlada materstvi, ale pro me kniha spise oddechovka.

03.02.2020 2 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Zajimava kniha o kamaradstvi mezi zenami, cetla se lehce, ale spise prijemna oddechovka!

29.01.2020 3 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Pekna oddechovka skvele napsana, cteni teto knihy jsem si uzila.

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Velmi ctiva kniha, kterou nelze odlozit na dlouho, zajimavy pribeh...

Občas lžu Občas lžu Alice Feeney

Tahle kniha se mi dostala hluboko pod kuzi, pri cteni me dej velmi strhl, autorka se zaradila mezi me oblibene! Skvely pribeh z nemocnicniho prostredi.

29.01.2020 4 z 5

Výměna Výměna Rebecca Fleet

Krasny napinavy pribeh, ktery me hodne bavil, samozrejme precteny jednim dechem...

Dům smrti Dům smrti Bernhard Aichner

Pro me luxusni trilogie, prectena jednim dechem, sokujici rodiny pribeh o materstvi a pomste, velmi ctive, doporucuji...

29.01.2020 5 z 5

Já nevím Já nevím Barbara Abel

Kniha se mi libila, dobre se cetla, velmi zajimavy pribeh se smutnym koncem

29.01.2020

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

Velmi vydarena kniha o tom, jak se zbavit mrtvoly, napinava a ctiva, skvely dej a zajimava zapletka, za me 90%

27.01.2020 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Velmi pekny pribeh o kamaradstvi a o tom, ze kazda matka bojuje za sve dite, velmi ctive, napinave a k zamysleni...

27.01.2020