blanka7271 blanka7271 komentáře u knih

Poslední dopis od milence Poslední dopis od milence Jojo Moyes

Moyes nasadila laťku předchozími knihami vysoko. Tahle knížka je za mě jedna z těch slabších, i když je dobrá.

03.01.2024 3 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Moyess má skvělé knížky, od těch nejlepších se nelze odtrhnout. Byl to úžasný relax, který vyplňoval volné chvilky a zároveň Vás knížka nenutila číst až do rána, což jako pracující oceňuji. :) Doporučuji, moc se mi líbila.

24.09.2021 4 z 5

Pět dní v Paříži Pět dní v Paříži Danielle Steel

Pěkná oddechová knížka. Její výhodou je,že se čte téměř sama a zároveň jde i zavřít :)

25.02.2021 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Po slabším 2. díle, další knížka, kterou je těžké zavřít. Bezvadná. Jednoznačně patří mezi jedny z nejlepších knih od této autorky. :)

26.11.2020 5 z 5

Povídky o nelásce Povídky o nelásce Michal Viewegh

Nenadchla mě... Dala jsem ji do knihobudky, třeba někoho osloví víc.

25.11.2020 1 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Lanczovou čtu od puberty, mám ráda její humor a styl psaní. První půlka této knihy mě nebavila, ale pak se vše v dobré obrátilo :)

25.11.2020 3 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Moyes je moje oblíbená autorka, ale musím říct, že mě překvapilo, že i tahle knížka je od ní... Musela jsem se přemlouvat ji otevřít, to se mi u jejich knížek nestává.

25.11.2020 3 z 5

InTyMně InTyMně Markéta Lukášková

Nejdříve jsem poznala autorku,která je neuvěřitelně vtipná a to stejné jsem očekávala i od knížky. Tato knížka je spíše příjemné vyprávění o autorčině životě. Oddechovka,pokud někdo chce zavzpomínat,jaké to bylo vyrůstat kolem 90.let.

31.03.2020 2 z 5

Oddechová literatura. Člověk se v některých situacích najde. Mně osobně nic knížka nedala,nijak zvlášť nezaujala,ale ani neurazila.

31.03.2020 2 z 5

Deník fejsbukové matky Deník fejsbukové matky Lucie Nachtigallová

Nijak mě tato kniha neoslovila... Myslím,že krásu získává až mateřstvím.

31.03.2020 1 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Pokud budete dříve číst některou z předchozích knih této autorky,bude se Vám možná zdát pomalejší. Což má ale taky výhody,můžete jít alespoň spát v dobu,kdy jste zvyklí. ;) Jinak si myslím,že knížka je opět skvělá,má čtenáři co předat.

16.04.2019 4 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Bezva oddychovka... vtipná, čtivá.

15.10.2018 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Každá z knížek autorky je úplně jiná... i tahle si mě získala. Doporučuji.

16.05.2018 5 z 5

Zlodějka snů Zlodějka snů Lenka Lanczová

Chtěla jsem si připomenout období, kdy jsem knížky Lenky Lanczové doslova hltala. Ačkoliv se mě již období střední školy dlouho netýká, moc se toho nezměnilo. Její styl psaní mě stále oslovuje, knížka se dá přečíst během chviličky a je to pořád příjemná oddychovka. Lanczová pojala tentokrát knížku jinak, než jsem zvyklá, proto mě konec překvapil.

28.02.2018

Kurtizána: Příběh ženy, která okouzlila krále Kurtizána: Příběh ženy, která okouzlila krále Gillian Bagwell

Velmi ctiva,emotivni,o to zajimavejsi,kdyz je pribeh zalozen na skutecnych (casto i dost smutnych) udalostech.

01.03.2017 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Tuto knížku (narozdíl od předchozího dílu) jste schopni v průběhu čtení i zavřít a jít spát, za což jsem vděčná, jelikož chodím do práce. :) ačkoliv je knížka úpně odlišná od prvního dílu, líbí se mi taky. Jojo Moyes to se čtenáři umí...

26.01.2017 4 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

První knížkou, kterou jsem četla od Jojo Moyesové, byla: Než jsem tě poznala... Myslela jsem si,že všechny ostatní budou ve srovnání s touto knížkou slabé. Chyba! Například tato knížka je toho důkazem. ;) A teď všichni hurá na kebab! :D

26.01.2017 5 z 5

Humorné příhody očima odvážného otce Humorné příhody očima odvážného otce M. M. Cabicar (p)

Je skvělé se zasmát pořádně od srdce a tahle knížka to umí! :D
Autorův humor a fantazie nemá chybu!
Jediné mínus spatřuji v tom,že jsou popisovány obdobné situace vícekrát.

03.10.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Doposud nejrychleji přečtená knížka. Silný příběh, vtipné situační poznámky, zajímavé životní situace a postřehy... Pokud někdo hledá úžasnou, ačkoliv smutnou knížku, tak jednoznačně tuto.

17.06.2016 5 z 5

Zápisky šílencovy Zápisky šílencovy Ivan Mládek

Smích léčí a první část této knihy je dokonalý lékař. :)

07.04.2016 4 z 5